c Kvízy - otestujte sa v našich logických aj zábavných kvízoch | Topky.sk
Sobota, 10. december 2022. Meniny má Radúz, zajtra Hilda.

Kvízy

Zimný KVÍZ: Spoznáte zviera podľa odtlačkov v snehu?

05.12.2022 08:00

Počas vašich zimných potuliek prírodou ste určite neraz narazili na stopy zvierat v snehu. Dokázali ste však spoznať, komu patria? Preverte svoje znalosti v našom kvíze a skúste k fotografii odtlačku priradiť aj jeho autora. viac »

Dokážu ťa podvodníci obrať o peniaze? Otestuj sa v našom KVÍZE a zisti, ako na tom si!

Dokážu ťa podvodníci obrať

03.10.2021 13:10

BRATISLAVA - #Pripojenie na internet má dnes skutočne takmer každý a už si bez neho nevieme predstaviť život. Pohybovať sa v online svete by však malo automaticky znamenať zvýšenie ostražitosti. Si skutočne dobre oboznámený s pojmom digitálna bezpečnosť? V spolupráci s Tatra bankou a kartovou spoločnosťou VISA sme si pre teba pripravili zaujímavý kvíz... viac »


Futbalový KVÍZ o Slovákoch: Vieš, kto trénoval Barcelonu či kto zarába najviac peňazí?

Futbalový KVÍZ o Slovákoch:

21.09.2021 19:50

BRATISLAVA - #Cítiš sa ako futbalový znalec a popredné futbalové ligy máš v malíčku? Ak si myslíš, že vieš úplne všetko o známych slovenských hráčoch v zahraničí, máme pre teba výzvu. V spolupráci s herňou TIPOS.sk sme si pre teba pripravili zaujímavý futbalový kvíz o slávnych Slovákoch. Tak dokáž svoje vedomosti! viac »


KVÍZ Ako dobre sa orientujete v náboženských otázkach?

KVÍZ Ako dobre sa

15.09.2021 00:01

BRATISLAVA - Slovensko má v týchto dňoch veľkú česť sprevádzať po našom území Svätého otca Františka a kresťania si dnes navyše pripomínajú jeden z cirkevných sviatkov. V našom najnovšom kvíze sa môžete otestovať, ako sa orientujete vo všeobecných náboženských a kresťanských témach. viac »


Na Slovensko príde pápež František. Kvíz preverí, ako dobre Svätého Otca poznáte

Pápež František

12.09.2021 12:00

BRATISLAVA – Slovensko má pred sebou veľký týždeň. Na svoju historicky prvú návštevu k nám zavíta pápež František. Rodený Latinskoameričan je vôbec prvým pápežom pochádzajúcim z južnej pologule a po dlhých storočiach tiež pápežom, ktorý nie je pôvodom z Európy. Zaujímavostí, ktoré sa s jeho osobou spájajú, je však oveľa viac. V tomto kvíze si môžete... viac »


Pred 20 rokmi zažili USA najhoršie teroristické útoky: KVÍZ preverí vaše vedomosti o 11. septembri!

Pred 20 rokmi zažili
Foto315

11.09.2021 10:00

BRATISLAVA - Keď sa USA 11. septembra 2001 prebudili do nového dňa, nikto netušil, aká hrôza krajinu o chvíľu očakáva. Skupina teroristov uniesla dopravné lietadlá, aby s nimi spáchala čo najväčšie škody. Zrazu sa na nebi objavili veľké stroje a vrazili do troch budov. Jedno z lietadiel havarovalo. Pri útokoch alebo v ich dôsledku sa zrútili tri obrovské... viac »


KVÍZ Pred 82 rokmi vypukla druhá svetová vojna: Týchto 20 otázok preverí vaše znalosti!

KVÍZ Pred 82 rokmi

08.09.2021 05:56

BRATISLAVA - Prvého septembra uplynulo 82 rokov od začiatku druhej svetovej vojny. Dodnes ide o najväčší a najrozsiahlejší ozbrojený konflikt v dejinách ľudstva, ktorý si vyžiadal životy približne 45 až 60 miliónov ľudí a zostali po ňom obrovské materiálne školy. V tomto kvíze si môžete otestovať, aké sú vaše vedomosti o tejto krutej časti histórie... viac »


Prázdniny sa skončili, škola sa začína: Pamätáte si ešte učivo ZŠ? Urobte si KVÍZ!

Prázdniny sa skončili, škola

02.09.2021 06:29

BRATISLAVA - Ani nevieme, ako to ubehlo, ale prázdninám už odzvonilo a a deti sa dnes opäť vracajú do škôl. Dobre odpočinuté sa tak môžu vrhnúť na nové vedomosti. Čo ale tí dospelí z nás? Pamätáte si ešte učivo zo základnej školy? Môžete sa otestovať vo vedomostnom kvíze, ktorý preverí vašu pamäť a znalosti. viac »


KVÍZ Ako dobre sa orientujete v najznámejších slovenských kauzách?

Pojednávanie v kauze vraždy
Foto

01.09.2021 20:00

BRATISLAVA - Od vraždy novinára Jána Kuciaka sa na Slovensku pohli veci a NAKA zadržala a obvinila viacero vysokopostavených ľudí. Orientujete sa vo všetkých kauzách? Zistite to v našom kvíze. viac »


KVÍZ Ako dobre poznáte slovenskú politiku? 20 otázok, ktoré otestujú vaše znalosti!

KVÍZ Ako dobre poznáte

25.08.2021 18:00

BRATISLAVA - Slovenská politika veru nie je skúpa na vtipné momenty, demisie, zaujímavé výroky či politikov. Ako dobre poznáte slovenskú politiku? Odpovedzte na niekoľko otázok a preverte si, aké sú vaše znalosti. viac »


Najčítanejšie články