c Kvízy - otestujte sa v našich logických aj zábavných kvízoch | Topky.sk
Utorok, 16. august 2022. Meniny má Leonard, zajtra Milica.

Kvízy

KVÍZ o postavičkách z animovaných filmov a seriálov: Uhádnete ich všetky?

Legendárna dvojica z kultového filmu Toy Story, Príbeh hračiek

Legendárna dvojica z kultového filmu Toy Story, Príbeh hračiek

11.08.2022 17:30

BRATISLAVA - Poznáte ten pocit, keď si potrebujete sadnúť k telke a len tak vypnúť? Ideálnym lákadlom je zapnúť si animovaný film alebo seriál. Americký humor síce nie je pre každého to pravé orechové, ale dá sa pri ňom skvele odreagovať. A ak už máte deti, je to o dôvod viac, prečo si zapnúť animák. Ako dobre poznáte jeho postavičky? viac »

Každoročne k nám prichádzajú Traja králi: KVÍZ Otestujte sa, čo o nich viete!

Každoročne k nám prichádzajú

06.01.2022 09:30

BRATISLAVA - Sviatok Troch kráľov je pre nás spätý s rôznymi poverami a zvyklosťami. Napriek pandémii však nie sú obmedzené návštevy a tí pracujúci si aspoň nachvílu oddýchnu, keďže budú doma. Čo však o Troch kráľov, ktorí sú pre veriacich významnými osobnosťami, viete? Preverte si svoje vedomosti v našom kvíze! viac »


KVÍZ Ako dobre poznáte politické dianie na Slovensku počas roka 2021? Otestujte svoje vedomosti hneď teraz

KVÍZ Ako dobre poznáte

28.12.2021 10:39

BRATISLAVA - Aj z hľadiska politiky máme na Slovensku za sebou mimoriadne rušný rok. Okrem toho, že to bol ďalší rok borenia sa s pandémiou, zažili sme aj výmenu vlády, výmenu niektorých ministrov aj početné demisie. To, ako tieto udalosti poznáte a ako ste na tom s politickým prehľadom si môžete otestovať v nasledujúcom kvíze. viac »


KVÍZ Ako dobre poznáte najlepšieho priateľa človeka? Otestujte sa!

Žiarlivý labrador dotrhal na

26.12.2021 09:00

BRATISLAVA - Hovorí sa, že pes je najlepší priateľ človeka. Mnoho ľudí svojho domáceho miláčika berie ako právoplatného člena rodiny. Ako dobre svoje zvieratko poznáte? Zistite to v našom kvíze. viac »


KVÍZ Viete, aký je rozdiel medzi marihuanou a konopou siatou? Otestujte sa!

Švajčiarsky Lidl začal predávať

22.12.2021 22:00

BRATISLAVA - Na Slovensku snáď neexistuje influencer, ktorý by nepropagoval CBD. Sú mu pripisované rôzne pozitívne účinky. Viete však všetko o konope a marihuane? Otestujte sa v našom kvíze. viac »


Česi a Slováci si pripomínajú Nežnú revolúciu: KVÍZ odhalí vaše vedomosti o 17. novembri!

Česi a Slováci si

17.11.2021 12:00

BRATISLAVA - Nežná revolúcia. Deň, kedy naši rodičia vybojovali slobodu, vďaka ktorej môžeme cestovať. Každý z nás pozná príbehy o tom, ako vyšli do ulíc a protestovali proti násiliu. Viete však všetko o tejto významnej udalosti, ktorú si každý rok pripomíname štátnym sviatkom 17. novembra? viac »


KVÍZ Legendárna hra, ktorú pozná celé Slovensko: Vieš o nej naozaj všetko?

KVÍZ Legendárna hra, ktorú

07.11.2021 07:50

BRATISLAVA - #Kto by nepoznal číselnú hru Loto, kedysi známu pod názvom Športka. Už niekoľko generácií zažíva chvíle radosti a zábavy pri vymýšľaní tých správnych čísel, ktoré z nich môžu spraviť milionára. Vyskúšaj si náš kvíz o tejto legendárnej lotérii a zisti, či o nej vieš skutočne všetko! viac »


KVÍZ Sviatok všetkých svätých, Halloween, Dušičky. Ako dobre sa v nich vyznáte?

Ilustračné foto

01.11.2021 18:00

BRATISLAVA – Vyrezaná tekvica, zapaľovanie sviečok na hroboch či koledovanie od domu k domu s maskami na tvárach. V tieto dni si v rôznych kútoch sveta pripomínajú ľudia svojich mŕtvych blízkych. Globalizácia niektoré zvyky rozšírila aj do krajín, kde pôvodné neboli a ich obyvatelia ich s radosťou slávia. Iní ostali tradičnejší. Viete však, kde majú... viac »


KVÍZ Česi oslavujú vznik Československa, u nás je to pamätný deň: Ako dobre sa orientujete v dejinách?

Ilustračné foto

28.10.2021 23:59

BRATISLAVA/PRAHA - Koncom októbra si pripomíname vznik Československa. U našich bratov je tento deň štátnym sviatkom, u nás si ho len pripomíname ako pamätný deň. Pripravili sme si pre vás kvíz, ktorý preverí, ako dobre sa orientujete vo významných československých dejinách. viac »


KVÍZ: Hrady, zámky a kaštiele sú pýchou Slovenska, ako dobre ich poznáte?

Spišský hrad

22.10.2021 12:00

Mohla to by to byť prvá kvízová otázka, ale my hneď na úvod prezradíme, že na Slovensku máme dokopy 220 hradov a zrúcanín a vyše 400 kaštieľov. Pýtať sa budeme na tie najzaujímavejšie, ktoré sú častým cieľom turistov. Ak ste ich už navštívili, odpovede by vám nemali robiť ťažkosti. viac »


Dokážu ťa podvodníci obrať o peniaze? Otestuj sa v našom KVÍZE a zisti, ako na tom si!

Dokážu ťa podvodníci obrať

03.10.2021 13:10

BRATISLAVA - #Pripojenie na internet má dnes skutočne takmer každý a už si bez neho nevieme predstaviť život. Pohybovať sa v online svete by však malo automaticky znamenať zvýšenie ostražitosti. Si skutočne dobre oboznámený s pojmom digitálna bezpečnosť? V spolupráci s Tatra bankou a kartovou spoločnosťou VISA sme si pre teba pripravili zaujímavý kvíz... viac »


Futbalový KVÍZ o Slovákoch: Vieš, kto trénoval Barcelonu či kto zarába najviac peňazí?

Futbalový KVÍZ o Slovákoch:

21.09.2021 19:50

BRATISLAVA - #Cítiš sa ako futbalový znalec a popredné futbalové ligy máš v malíčku? Ak si myslíš, že vieš úplne všetko o známych slovenských hráčoch v zahraničí, máme pre teba výzvu. V spolupráci s herňou TIPOS.sk sme si pre teba pripravili zaujímavý futbalový kvíz o slávnych Slovákoch. Tak dokáž svoje vedomosti! viac »


KVÍZ Ako dobre sa orientujete v náboženských otázkach?

KVÍZ Ako dobre sa

15.09.2021 00:01

BRATISLAVA - Slovensko má v týchto dňoch veľkú česť sprevádzať po našom území Svätého otca Františka a kresťania si dnes navyše pripomínajú jeden z cirkevných sviatkov. V našom najnovšom kvíze sa môžete otestovať, ako sa orientujete vo všeobecných náboženských a kresťanských témach. viac »


Na Slovensko príde pápež František. Kvíz preverí, ako dobre Svätého Otca poznáte

Pápež František

12.09.2021 12:00

BRATISLAVA – Slovensko má pred sebou veľký týždeň. Na svoju historicky prvú návštevu k nám zavíta pápež František. Rodený Latinskoameričan je vôbec prvým pápežom pochádzajúcim z južnej pologule a po dlhých storočiach tiež pápežom, ktorý nie je pôvodom z Európy. Zaujímavostí, ktoré sa s jeho osobou spájajú, je však oveľa viac. V tomto kvíze si môžete... viac »


Pred 20 rokmi zažili USA najhoršie teroristické útoky: KVÍZ preverí vaše vedomosti o 11. septembri!

Pred 20 rokmi zažili
Foto315

11.09.2021 10:00

BRATISLAVA - Keď sa USA 11. septembra 2001 prebudili do nového dňa, nikto netušil, aká hrôza krajinu o chvíľu očakáva. Skupina teroristov uniesla dopravné lietadlá, aby s nimi spáchala čo najväčšie škody. Zrazu sa na nebi objavili veľké stroje a vrazili do troch budov. Jedno z lietadiel havarovalo. Pri útokoch alebo v ich dôsledku sa zrútili tri obrovské... viac »


KVÍZ Pred 82 rokmi vypukla druhá svetová vojna: Týchto 20 otázok preverí vaše znalosti!

KVÍZ Pred 82 rokmi

08.09.2021 05:56

BRATISLAVA - Prvého septembra uplynulo 82 rokov od začiatku druhej svetovej vojny. Dodnes ide o najväčší a najrozsiahlejší ozbrojený konflikt v dejinách ľudstva, ktorý si vyžiadal životy približne 45 až 60 miliónov ľudí a zostali po ňom obrovské materiálne školy. V tomto kvíze si môžete otestovať, aké sú vaše vedomosti o tejto krutej časti histórie... viac »


Prázdniny sa skončili, škola sa začína: Pamätáte si ešte učivo ZŠ? Urobte si KVÍZ!

Prázdniny sa skončili, škola

02.09.2021 06:29

BRATISLAVA - Ani nevieme, ako to ubehlo, ale prázdninám už odzvonilo a a deti sa dnes opäť vracajú do škôl. Dobre odpočinuté sa tak môžu vrhnúť na nové vedomosti. Čo ale tí dospelí z nás? Pamätáte si ešte učivo zo základnej školy? Môžete sa otestovať vo vedomostnom kvíze, ktorý preverí vašu pamäť a znalosti. viac »


KVÍZ Ako dobre sa orientujete v najznámejších slovenských kauzách?

Pojednávanie v kauze vraždy
Foto

01.09.2021 20:00

BRATISLAVA - Od vraždy novinára Jána Kuciaka sa na Slovensku pohli veci a NAKA zadržala a obvinila viacero vysokopostavených ľudí. Orientujete sa vo všetkých kauzách? Zistite to v našom kvíze. viac »


KVÍZ Ako dobre poznáte slovenskú politiku? 20 otázok, ktoré otestujú vaše znalosti!

KVÍZ Ako dobre poznáte

25.08.2021 18:00

BRATISLAVA - Slovenská politika veru nie je skúpa na vtipné momenty, demisie, zaujímavé výroky či politikov. Ako dobre poznáte slovenskú politiku? Odpovedzte na niekoľko otázok a preverte si, aké sú vaše znalosti. viac »


Najčítanejšie články