Osobnosti | Topky.sk - Bleskovky

°C

Nedeľa, 5. apríl 2020. Meniny má Miroslava, zajtra Irena.

Osobnosti

Trpké priznanie vdovy po Kurtovi Cobainovi: Nikdy ho nemilovala!

Kurt Cobain

Kurt Cobain

pred 9 hodinami

SEATTLE - Kurt Cobain patrí do neslávne známeho Klubu 27. Svoj život ukončil samovraždou, keď mal iba 27 rokov. Vdova Courtney Love ho neskôr označila za veľmi dobrého kamaráta, jej životnou láskou bol iný umelec. viac »

Česká tenistka má dieťa s hokejistom: „Ukradla“ ho známej speváčke!

Česká tenistka má dieťa

04.02.2020 00:01

PRAHA - Minulý rok ukončila profesionálnu kariéru a stala sa matkou. Lucie Šafářová (32) má dcéru Leontýnku s hokejistom Tomášom Plekancom (37). Začiatky ich vzťahu ale neboli ľahké. Športovkyňa bola obvinená, že rozbila jeho rodinu so speváčkou Luciou Vondráčkovou (39). viac »


Ale, ale, majstre: Najpikantnejšie FOTO z kariéry Milana Lasicu

Ale, ale, majstre: Najpikantnejšie

03.02.2020 00:01

BRATISLAVA - Milan Lasica patrí k najváženejším slovenským hercom a humoristom. Vedeli ste však, že aj on má na svojom konte nejakú tú pikantnú scénu? Vo filme Samorost sa ako 43-ročný ukázal nahý. viac »


Dnes hviezdi na Jojke, kedysi... Fiha, veď on chcel byť kňaz!

Ondrej Kandráč

02.02.2020 00:00

BRATISLAVA - Vedeli ste to o ňom? Dnešný oslávenec Ondrej Kandráč (42) je nielen talentovaným muzikantom a spevákom, ale Slovensko ho pozná aj ako zabávača a moderátora jojkárskej relácie Všetko čo mám rád. Nechýbalo však veľa a jeho život sa mohol uberať úplne iným smerom... viac »


Tragédia pri nakrúcaní: Syna (†28) legendárneho Brucea Leeho zastrelili... Namiesto slepého náboja vyletel ostrý!

Tragédia pri nakrúcaní: Syna

01.02.2020 00:01

LOS ANGELES - Legendárny Bruce Lee zomrel vo veku 32 rokov. Jeho syn Brandon Lee, ktorý kráčal v jeho šľapajach, nešťastne zomrel pri nakrúcaní ako 28-ročný len 6 dní pred koncom a krátko pred plánovanou svadbou. Dnes by mal 55 rokov. viac »


Slovenský moderátor schudol aj opeknel: Tieto staré FOTO... Ó, Bože, to nemôže byť pravda!

Slovenský moderátor schudol aj

31.01.2020 00:01

BRATISLAVA - Nepatrí k sexsymbolom, je však veľkým sympaťákom! Milan Junior Zimnýkoval bol kedysi známy najmä z rádia, už pekných pár rokov sa však objavuje aj na televíznych obrazovkách. A prešiel poriadnou premenou svojho výzoru. Zhodil nadbytočné kilá a namiesto strapatého vrabčiaka je z neho uhladený džentlmen. viac »


Herec Christian Bale je majster premien: Aha, aký bol kedysi vychudnutý!

Christian Bale

30.01.2020 00:01

LOS ANGELES - Dokáže sa zmeniť na nespoznanie! Niektorí herci hrajú takmer celý život vo filmoch so svojou vlastnou tvárou, iní sa dokážu premeniť tak, že aj ich fanúšikovia majú problém ich pod maskou vidieť. Jedným z tých, ktorí prešli dramatickými transformáciami kvôli nakrúcaniu, je dnešný oslávenec Christian Bale. viac »


Nová kariéra slávneho Dominika Hašeka? Mieri do prezidentského paláca!

Nová kariéra slávneho Dominika

29.01.2020 00:01

PRAHA - Dominik Hašek je mnohým známy aj pod svojou hokejovou prezývkou Dominátor. Po skončení športovej kariéry sa však vyjadruje aj k politike a netají sa tým, že český prezident Miloš Zeman nemá jeho obdiv. Dokonca si vie v jeho funkcii predstaviť aj sám seba! viac »


S touto ženou bol známy markizák 27 rokov a potom: ROZVOD za 15 minút!

S touto ženou bol

28.01.2020 00:01

BRATISLAVA - Ako detský a neskôr dabingový herec nebol Rasťo Sokol úplne v centre pozornosti. So šou Dobre vedieť však prišla popularita a krátko nato aj rozvod s dlhoročnou manželkou Katkou... viac »


Slovenská herečka oslavuje v zahraničí... A každú chvíľu rodí!

Slovenská herečka oslavuje v

27.01.2020 00:01

BRATISLAVA/NEW YORK - Slovenská herečka a partnerka hudobníka Martina Valihoru dnes oslavuje narodeniny. A čoskoro už bude Natália Germáni držať v rukách aj svoje prvorodené bábätko. Má sa tak stať v USA, kde sa mladá umelkyňa už nejaký čas nachádza. viac »


Legendárny Rumburak (70) sa nikdy neoženil: Mysleli si, že je gay!

Jiří Lábus

26.01.2020 00:00

PRAHA - O jeho talente nebolo nikdy pochýb. Avšak milostný život dnešného oslávenca - Jiřího Lábusa vyvolával rôzne špekulácie. Prečo sa predstaviteľ legendárneho Rumburaka nikdy neoženil? viac »


Toto nie je jeho pravé meno: Ups, ešteže si Peter Sklár zmenil priezvisko!

Toto nie je jeho

25.01.2020 00:01

BRATISLAVA - V zahraničí je úplne bežné, že si umelci menia priezviská alebo vystupujú pod úplne vymysleným menom. Na Slovensku je jedným z mála Peter Sklár, ktorý sa narodil ako Peter Perďoch. viac »


Váha ako na hojdačke: Takto teraz vyzerá sexi hviezda z filmu Rebelové

Váha ako na hojdačke:

24.01.2020 00:01

BRATISLAVA - Slovenská herečka Zuzana Norisová sa kedysi v Česku stala sexsymbolom vďaka filmu Rebelové či seriálu Letiště. Neskôr sa však na ňu začali lepiť kilá a ďalšie pribudli po pôrode dcérky. Zuzana síce aktuálne nemá späť postavu z čias, keď mala 22 rokov, ale vyzerá naozaj dobre a hlavne šťastne. viac »


Slovenská herečka zažila neveru: 4 roky žil s ňou aj s milenkou!

Slovenská herečka zažila neveru:

23.01.2020 00:01

BRATISLAVA - Slovenská herečka Judita Hansman často stvárňuje osudom skúšané ženy. Sama si tiež prešla neľahkými obdobiami. Najprv ju opustil otec a neskôr sa dočkala podrazu od manžela... viac »


Slovenský olympijský víťaz Nepela: Klamstvá o jeho smrti... Rakovina alebo AIDS?

Slovenský olympijský víťaz Nepela:

22.01.2020 00:01

BRATISLAVA - Legendárny Ondrej Nepela by mal dnes 69 rokov. Zomrel však už ako 38-ročný. Oficiálne zdroje hovorili o rakovine lymfatických uzlín. Po rokoch sa však vynorili informácie o AIDS. viac »


Slovenský herec odchádzal v bolestiach: Posledné prianie sa mu nesplnilo...

Slovenský herec odchádzal v

21.01.2020 00:01

NITRA - Trpel niekoľko rokov a neustále ho sužovali bolesti. Svoju životnú púť ukončil Jozef Dóczy 21. januára 2013 v nitrianskej nemocnici. Nesplnilo sa mu tak prianie odísť z tohto sveta priamo na javisku. viac »


Krásna kráľovná z Arabely je pripútaná na lôžko: Žiadna nádej na zlepšenie!

Krásna kráľovná z Arabely

20.01.2020 00:01

PRAHA - Herečka Jana Brejchová vždy patrila nielen k talentovaným, ale aj krásnym ženám českého filmu. Bohužiaľ, po smrti posledného manžela začala mať zdravotné problémy, ktoré ju upútali na lôžko. V takomto stave je už štyri a pol roka a ako nedávno prezradila jej dcéra Tereza, nádej na zlepšenie nie je... viac »


Tragický život hviezdy: Drogy a alkohol... Aj ona je členkou smutného Klubu 27

Tragický život hviezdy: Drogy

19.01.2020 00:01

TEXAS - Bola považovaná za predstaviteľku bieleho soulu, volali ju aj Hendrix v sukni. Problémy s nadmerným užívaním alkoholu a drog boli ale príčinou predčasného úmrtia Janis Joplin, ktorá je dnes známa ako členka Klubu 27. viac »


Najsexi bodyguard má už 65 rokov: Takto dnes vyzerá! A miluje túto kočku

Kevin Costner

18.01.2020 00:00

LOS ANGELES - Stále rovnako šarmantný! Keď mal v roku 1992 premiéru film Osobný strážca, pri pohľade na Kevina Costnera bola namäkko nejedna žena. A slávny herec je dodnes príťažlivý pre dámy rôznych vekových kategórií. Ako ale vyzerá jeho životná láska? viac »


Jimovi Carreymu do smiechu veru nebolo: Žil v dodávke, prvé vystúpenie bola POHROMA

Jim Carrey

17.01.2020 00:01

LOS ANGELES - Jim Carrey je známy najmä ako komediálny herec. Jeho dospievanie ale bolo neveselé a prvé vystúpenie pred publikom mu absolútne nevyšlo. viac »


Nešťastná smrť Dušana Hergotta zo Senzusu: Lekárov sa bál, vykrvácal!

Nešťastná smrť Dušana Hergotta

16.01.2020 00:01

VINOSADY - Spevák a zabávač Dušan Hergott chýba svojej rodine, kamarátom a fanúšikom už 14 rokov. Jeho smrť bola pre všetkých šokom. Umrel totiž náhle pri poobednom spánku. K lekárom sa bál chodiť, nakoniec vykrvácal z pažerákových žíl. viac »


Najčítanejšie články