Osobnosti | Topky.sk - Bleskovky

°C

Nedeľa, 5. apríl 2020. Meniny má Miroslava, zajtra Irena.

Osobnosti

Trpké priznanie vdovy po Kurtovi Cobainovi: Nikdy ho nemilovala!

Kurt Cobain

Kurt Cobain

pred 8 hodinami

SEATTLE - Kurt Cobain patrí do neslávne známeho Klubu 27. Svoj život ukončil samovraždou, keď mal iba 27 rokov. Vdova Courtney Love ho neskôr označila za veľmi dobrého kamaráta, jej životnou láskou bol iný umelec. viac »

Július Pántik je legendou slovenského divadla: Svoj talent ukázal na doskách i pred kamerou

Július Pántik

15.01.2020 15:52

BRATISLAVA - Slovenský herec Július Pántik zaujal divákov i odbornú kritiku stvárnením postáv nielen v dielach svetovej dramatickej tvorby, ale i slovenskej literárnej klasiky, ktorá čerpala námety z dedinského prostredia. Mnohí si ho pamätajú aj ako vynikajúceho filmového herca a skvelého recitátora. viac »


Milostný trojuholník v českom šoubiznise: Nevera s kolegyňou a pár faciek!

Milostný trojuholník v českom

15.01.2020 00:01

PRAHA - Meno Prachař už na Slovensku neznáme nie je, ale možno málokto vie, že aj otec Jakuba Prachařa je herec. A mama Dana Batulková takisto. Rovnako ako jej bývalá kamarátka Linda Rybová, ktorá jej manžela Davida Prachařa prebrala a údajne za to zinkasovala pár faciek. viac »


Dnes by mal slovenský herec 77 rokov: Smrť prišla náhle... Stalo sa to, čoho sa obával!

Dnes by mal slovenský

14.01.2020 00:01

BRATISLAVA - Ďalšie narodeniny, ktoré neoslávi... Juraj Slezáček síce pred svojou smrťou bojoval s ťažkou chorobou, no v deň, keď sa vybral na pohárik, nikto by nečakal, že domov sa už nevráti. Už pár rokov mal obavy z mesiaca august a práve ten sa mu napokon stal aj osudným. viac »


Pred smrťou trpel záhadnou chorobou: Dnes by mal legendárny Karol Machata 92 rokov

Pred smrťou trpel záhadnou

13.01.2020 00:01

BRATISLAVA - Karola Machatu jeho kolegovia nazývali geniálnym hercom. Za svoj život bol mnohokrát ocenený a zostali tu po ňom filmy s postavami, ktoré patria do zlatého fondu slovenskej kinematografie. Bohužiaľ, pred smrťou bojoval s ťažkou chorobou a ku koncu už nespoznával ani svojich blízkych známych. viac »


Už sa na seba takmer ani nepodobá: Takto vyzerá Kirstie Alley 30 rokov po Pozri, kto to hovorí

Už sa na seba

12.01.2020 00:01

LOS ANGELES - Kirstie Alley mala tesne pred štyridsiatkou, keď hrala v komediálnom cykle Pozri, kto to hovorí. Dnes herečka oslavuje 69. narodeniny a je vidieť, že s vekom nebojuje neprirodzene vyžehlenou tvárou... viac »


Paparazzi FOTO známej speváčky: Tak TOTO je krutá realita!

Mary J. Blige

11.01.2020 00:00

LOS ANGELES - Medzi celebritami je stále viac takých, čo sa bránia tomu, aby boli ich fotky v časopisoch prehnane retušované a graficky upravované. Speváčka Mary J. Blige k nim očividne nepatrí. Paparazzi ju nedávno nafotili v plavkách a teda postava dnešnej oslávenkyne nie je až taká ideálna, ako ju nedávo prezentovali v magazíne Self. viac »


Najhoršie chvíle v živote českého herca: Prišiel o dve dcéry... Únos!

Najhoršie chvíle v živote

10.01.2020 00:01

PRAHA - Český herec Tomáš Töpfer je mnohým z minulosti známy zo seriálov Život na zámku či Četnické humoresky. Vyskúšal si aj politickú kariéru, tie najhoršie chvíle však prežil vo svojom osobnom živote. Bývalá manželka totiž emigrovala s oboma ich dcérami bez toho, aby on o tom vedel. A tak ich roky hľadal... viac »


40 rokov po seriáli Arabela: Takto dnes vyzerá herečka Jana Nagyová (61)

40 rokov po seriáli

09.01.2020 00:01

ELSDORF - Slávny seriál Arabela vznikol v roku 1980 a hlavnú úlohu mala pôvodne hrať Libuše Šafránková. Nakoniec iba nadabovala slovenskú herečku Janu Nagyovú (61), ktorá sa už ale herectvu dlhé roky nevenuje. Pozrite, ako teraz vyzerá niekdajšia seriálová princezná. viac »


Elvis Presley by mal 85 rokov: Viete, že mal dvojča?

Elvis Presley by mal

08.01.2020 00:01

TUPELO - Práve dnes uplynulo 85 rokov od narodenia kráľa rokenrolu Elvisa Presleyho. Jeho kariéra začala v roku 1953, kedy sa stal jedným z prvých predstaviteľov žánru nazvaného rockabilly, ktorý bol rytmicky zosilneným spojením country a rhythm and blues. viac »


Asi ju nespoznáte! Mrcha Podzámska pred vyše 25 rokmi ako princezná

Asi ju nespoznáte! Mrcha

07.01.2020 00:01

BRATISLAVA - Elena Podzámska (47) je známa z viacerých seriálov, kde väčšinou stvárnila bezohľadné ženy. Ako mladá herečka si však zahrala aj princeznú. viac »


Táto žena zviedla legendárneho Mr. Beana: Kvôli o 30 rokov mladšej opustil rodinu!

Rowan Atkinson

06.01.2020 00:00

LONDÝN - A založil si ďalšiu! Meno herca Rowana Atkinsona bude už navždy späté s bláznivým Mr. Beanom, ktorého stvárňoval zhruba 17 rokov. Slávnemu Angličanovi sa darilo nielen v práci, ale v čase najväčšej slávy sa mohol pýšiť aj priam ukážkovým súkromím. V roku 2014 sa mu však priplietla do cesty komička Louise Ford, kvôli ktorej neváhal opustiť dlhoročné ... viac »


Slávna a stále fešanda, ale... Táto herečka nemala rande už 35 rokov!

Slávna a stále fešanda,

05.01.2020 00:01

LOS ANGELES - Také niečo by ste od nej nečakali. Sympatická Diane Keaton pred pár mesiacmi otvorene priznala, že nebola na rande už predlhých 35 rokov. viac »


Temné obdobie českej speváčky: Rakovina, smrť blízkych... a ďalší úder!

Temné obdobie českej speváčky:

04.01.2020 00:01

PRAHA - Zažila si obdobie, ktoré by mnohých položilo na lopatky. V roku 2010 bojovala Anna K s rakovinou, neskôr jej začali zo života odchádzať mnohí blízki ľudia. A potom rakovina udrela druhý raz - v inom orgáne a poriadnou silou. viac »


Michael Schumacher šesť rokov po nehode: Je pri vedomí... Nevzdáva sa a bojuje!

Michael Schumacher šesť rokov

03.01.2020 00:01

ŽENEVA - Bývalý šampión F1 Michael Schumacher mal koncom decembra 2013 hrozivú nehodu na lyžiach. Stalo sa tak len pár dní pred jeho 45. narodeninami. Dnes oslavuje 51 rokov a napriek tomu, že celé roky boli informácie o jeho zdravotnom stave veľmi skúpe, teraz sa objavili správy od jeho bývalého šéfa Jeana Todta. viac »


Táto herečka randila s fešákom Orlandom Bloomom: Chystali zásnuby a zrazu... BUM! Takto to skončilo!

Táto herečka randila s

02.01.2020 00:01

LOS ANGELES - Všetci si boli istí, že herečka Kate Bosworth skončí ako manželka Orlanda Blooma. Spoznali sa v čase, keď ešte sympatický herec nebol taký známy, no zrazu sa situácia otočila. Blondínka si nedávno zaspomínala, ako im partnerova sláva zrazu zmenila životy. viac »


Z krásnej Angeliky je už babička: A svoju slávnu úlohu nenávidí!

Z krásnej Angeliky je

01.01.2020 00:01

NICE - Herečka Michèle Mercier bola krásna a stala sa sexsymbolom svojej doby. Bohužiaľ, úloha Angeliky, ktorá ju preslávila, zároveň akosi aj pochovala jej kariéru. A nedarilo sa jej ani v súkromí. viac »


V slovenskom znení Ľudmila Mandžárová: Takto vyzerá žena s najznámejším dabingovým hlasom!

V slovenskom znení Ľudmila

31.12.2019 00:01

BRATISLAVA - V istom období bolo toto meno počuť takmer zakaždým, keď sa na konci filmu či seriálu ozvalo: V slovenskom znení účinkovali... Medzitým sa v dabingu presadili a udomácnili aj mladšie ročníky, no Ľudmila Mandžárová je stále aktívna a za svoje umenie zbiera aj ceny. viac »


Takto vznikol slávny Fantozzi: Taká strašná nuda, že...

Takto vznikol slávny Fantozzi:

30.12.2019 00:01

RÍM - Štúdium práva vymenil za prácu v BBC a neskôr dobrodružstvo ako lodný navigátor. Lenže potom skončil Paolo Villaggio za stolom ako účtovník a táto nuda sa mu vôbec nepozdávala. Vždy chcel ľudí zabávať, a tak vytvoril postavu Fantozziho. viac »


Slávny herec má 36 rokov po svojom boku túto ženu: Milenecké aféry ho stáli milióny!

Denzel Washington

28.12.2019 00:00

LOS ANGELES - V dobrom aj zlom! Tým sa očividne vo svojom vzťahu riadia aj herec Denzel Washington a jeho manželka Pauletta, ktorí sú manželia 36 rokov. Dvojica si prešla i ťažšími obdobiami. Talentovaný umelec mal byť svojej žene viackrát neverný. Ako žehlil svoje milenecké avantúry? viac »


Slávny český spevák: Rakoviny sa nebál, ale... Nedala mu šancu!

Slávny český spevák: Rakoviny

27.12.2019 00:01

PRAHA - Rakovina je strašiakom pre všetkých ľudí. A vstúpila aj do života známeho speváka Karla Černocha. Ten sa jej však nebál a tvrdil, že diagnóza automaticky neznamená smrť. Bohužiaľ, zákernému ochoreniu nakoniec podľahol 27. decembra 2007. viac »


Najčítanejšie články