Osobnosti | Topky.sk - Bleskovky

Piatok, 22. marec 2019. Meniny má Beňadik, zajtra Adrian.

Osobnosti

Zmachlená Havlová a ten outfit... Čistá ľahká deva!

Dagmar Havlová

Dagmar Havlová

Video
pred 18 hodinami

PRAHA - Dagmar Havlová je dnes vnímaná ako distingvovaná dáma, ktorú majú mnohí v úcte ako bývalú prvú dámu. Jej profesiou je však herectvo a kým sa vydala za Václava Havla, stvárnila mnoho rôznych charakterov. Napríklad aj dievčinu ľahkých mravov... viac »

Smutné narodeniny slovenskej herečky: Prišla o milovaného brata

Smutné narodeniny slovenskej herečky:

31.12.2018 00:01

BRATISLAVA - Tohtoročné sviatky, ani dnešné narodeniny nie sú príliš veselé pre herečku Janu Oľhovú (59). V novembri sa totiž musela navždy rozlúčiť so svojím bratom, hercom Mariánom Geišbergom (†64). viac »


Slávnej hviezde zlomili väz sexuálne škandály: Fuj, to je nechutné!

Tiger Woods

30.12.2018 00:00

LOS ANGELES - Z výslnia spadol na dno! Tiger Woods bol svojho času jedným z najúspešnejších a najlepšie platených športovcov. Keď sa však verejnosť dozvedela o jeho nevere a milostných avantúrach, situácia sa výrazne zmenila. Slávny golfista práve dnes oslavuje 43. narodeniny a pohľad na to, ako vyzeralo jeho detstvo, nie je práve najkrajší. viac »


Jana Kirschner oslavuje 40-tku: Kedysi strapaté chlapča, dnes krásna žena!

Jana Kirschner

29.12.2018 00:00

BRATISLAVA - Talentovaná a charizmatická! Taká je speváčka Jana Kirschner, ktorá dnes oslavuje svoje 40. narodeniny. V priebehu kariéry experimentovala nielen s tvorbou, ale aj s účesom. Istý čas bola vystrihaná celkom nakrátko. Dnes je z nej krásna dvojnásobná mamina, vyzerá perfektne a žiari spokojnosťou. viac »


Slovenská herečka (46) ohuruje postavičkou: Kedysi bola krv a mlieko, aha!

Slovenská herečka (46) ohuruje
Foto

28.12.2018 00:01

PRAHA - Herečka Daniela Šinkorová patrí k slovenským herečkám, ktoré sa udomácnili v Prahe. Tento rok ohurovala napríklad aj v šou Star Dance, kde si každý mohol všimnúť, že už niekoľko rokov si udržiava postavičku ako lusk. Predtým bola skôr krv a mlieko. viac »


Česká herecká legenda: Vojna so synom... Vydedil ho!

Česká herecká legenda: Vojna

27.12.2018 00:01

PRAHA - Ohromne talentovaný herec, ale aj prísny otec. Taký bol Jiří Sovák, ktorý si zahral v mnohých českých filmoch a seriáloch. Vlastnému synovi, tiež známemu hercovi, neodpustil nehodu pod vplyvom alkoholu a vydedil ho. viac »


Najhoršie Vianoce pre rodinu: Slovenský spevák zomrel pri policajnej naháňačke

Najhoršie Vianoce pre rodinu:

26.12.2018 00:01

PARTIZÁNSKE - Celý život mal pred sebou a jeho spevácka kariéra sa ešte len rozbiehala. Počas vianočných sviatkov v roku 2004 však život takmer 27-ročného Petra Fialu navždy vyhasol za záhadných okolností, údajne pri policajnej naháňačke. viac »


Svetoznáma speváčka: Nešťastné vianočné dieťa... Smerovala som k samovražde!

Svetoznáma speváčka: Nešťastné vianočné

25.12.2018 00:01

LONDÝN - Annie Lennox je na speváckej scéne jedinečných zjavom. Neúspešné začiatky a drogová závislosť jej partnera ju však priviedli k depresiám. viac »


Šialené procedúry najkrajšej panovníčky a jej zuby... Veľká hanba!

Alžbeta Bavorská - Sissi

24.12.2018 00:00

VIEDEŇ - Krásu nemala len tak zadarmo! Narodiť sa na Štedrý deň je celkom zaujímavé. V prípade cisárovnej Sissi bolo netradičné i to, že prišla na svet už s jedným zubom. Život tejto najkrajšej panovníčky bol však plný iných zaujímavostí. Veď, uznajte sami! viac »


Táto Češka je najkrajšou ženou sveta: Takto vyzerala, keď tromfla viac ako stovku missiek!

Taťána Kuchařová

23.12.2018 00:00

PRAHA - Má či nemá plastiky? To sa pri pohľade na staršie a aktuálne zábery modelky Taťány Kuchařovej, dnes už Gregor Brzobohatej, pýtajú mnohí. Kráska však akékoľvek vylepšenia svojho zovňajšku popiera. Víťazka Miss World z roku 2006 práve dnes oslavuje 31. narodeniny. Čo poviete, zmenila sa len rokmi, alebo aj nejakou plastikou? viac »


Smrť českej herečky pred Vianocami: Zabil ju žiaľ, alkohol a tabletky!

Milena Dvorská

22.12.2018 00:00

PRAHA - Česká herečka Milena Dvorská (†71) sa preslávila účinkovaním v mnohých počinoch. Jej kariéra odštartovala vďaka rozprávke Byl jednou jeden král…, kde stvárnila Marušku. Život talentovanej umelkyne však nebol vždy rozprávkový. Smutný bol najmä jej vzťah s dcérou, pre ktorú sa známa Češka dosť trápila. Práve dnes je to deväť rokov od chvíle, čo ... viac »


Silná česká herečka: Mužovi tolerovala aféry, pred smrťou odmietla chemoterapie

Silná česká herečka: Mužovi

21.12.2018 00:01

PRAHA - Vôbec to nemala ľahké! Česká herečka Věra Galatíková sa stala štvrtou manželkou kolegu Ladislava Freja, známeho z Nemocnice na okraji mesta. Jej muž sa však často zapozeral aj do iných žien. Na sklonku života umelkyňu potrápila ešte aj rakovina. viac »


Smutný kráľ z Popolvára: Zomrel tesne pred Vianocami

Smutný kráľ z Popolvára:

20.12.2018 00:01

BRATISLAVA - Meno Bronislava Križana možno nie je každému známe, no jeho tvár určite. Minimálne z rozprávky Popolvár najväčší na svete, kde stvárnil kráľa - otca zajatej princeznej Láskykvet. Hral však aj v mnohých ďalších filmoch. Skvelý herec opustil tento svet tesne pred vianočnými sviatkami v roku 2012. viac »


Ďalšia slovenská sexbomba: Táto herečka bola zamlada kus!

Ďalšia slovenská sexbomba: Táto
Foto

19.12.2018 00:01

BRATISLAVA - Hoci sa Zuzana Kocúriková (70) na divadelných doskách a pred kamerami často mení, v súkromí je povestná krásnymi dlhými čiernymi vlasmi. Okrem nich ale zamlada disponovala aj naozaj krásnou tváričkou. Veď ešte aj dnes je pri pohľade na herečku jasné, že bola fakt kus. viac »


Takto začínal Brad Pitt: Aha, ako vyzeral v nekonečnom seriáli Dallas!

Brad Pitt
Foto

18.12.2018 00:01

LOS ANGELES - Brad Pitt (55) je dnes nesporne hereckou hviezdou. Mnohí si pamätajú jeho staršie filmy ako Interview s upírom, Legenda o vášni či Sedem. Na televíznych obrazovkách sa však objavil už o pár rôčkov skôr. Vedeli ste, že hral v seriáli Dallas, ktorý bol v 80. rokoch mimoriadne populárny aj na Slovensku? viac »


Legendárny herec Elo Romančík by oslávil 96. narodeniny!

Legendárny herec Elo Romančík

17.12.2018 00:00

BRATISLAVA - Na scéne Slovenského národného divadla (SND) stvárnil vynikajúci herec Elo Romančík desiatky postáv - poslednou úlohou, ktorú premiérovo naštudoval, bol v roku 2001 Starec v Sofoklovej tragédii Vládca Oidipus. Dnes by legenárny herec oslávil svoje 96. narodeniny! viac »


Známy DJ má sexi ženu: Paul, chceme ju vidieť častejšie!

Paul van Dyk

16.12.2018 00:00

BERLÍN - Tú je škoda skrývať! Paul van Dyk je známy nielen milovníkom elektronickej hudby. Rodák z Nemecka má na konte viacero hitov a pýši sa aj rôznymi oceneniami. Úspešný je tiež v súkromí. Dnešný oslávenec má totiž po svojom boku ozajstnú fešandu. Veď, pozrite! viac »


Rozprávkový mág Walt Disney: Kvôli tomuto nemali jeho hrdinovia matky!

Walt Disney

15.12.2018 00:00

LOS ANGELES - Keď sa povie Walt Disney, mnohým ľuďom sa objaví úsmev na tvári. Americký filmový producent, režisér, scenárista a animátor im totiž spríjemnil detstvo svojimi krásnymi rozprávkami. Držiteľ mnohých ocenení však 15. decembra 1966 odišiel z tohto sveta, keď prehral svoj boj s rakovinou. Čo všetko by ste o tejto osobnosti mali vedieť? viac »


Šokujúce tvrdenie elegána českého filmu: Stal som sa hercom zo zúfalstva!

Josef Abrhám

14.12.2018 00:00

PRAHA - Za každou úlohou si pevne stojí s mužnou eleganciou i noblesou. Jeden z najpopulárnejších českých hercov Josef Abrhám, ktorý dnes oslavuje sedemsediatdeväť rokov, vytvoril rad výrazných typov filmov, v divadle aj v televízii. Má v sebe veľkú pokoru k svojej profesii, ktorú si vraj vybral "len z pudu sebazáchovy a číreho zúfalstva, že z neho nič nebude." viac »


Taylor Swift oslavuje 29. narodeniny: TOTO je najotrasnejší záber jej kariéry!

Taylor Swift
Foto

13.12.2018 00:00

LOS ANGELES - Jedenásť dní pred Vianocami oslavuje svoje narodeniny slávna americká speváčka Taylor Swift. Dnes má 29 rokov a už 14 rokov pôsobí v hudobnom biznise... Fanúšikovia ju poznajú ako zvodnú krásku, no nie vždy jej to pri spievaní pristalo. Toto je doslova najostrasnejší záber jej kariéry! viac »


Legendárny Frank Sinatra by mal 103 rokov: Vďaka tomuto sa stal spevákom!

Frank Sinatra

12.12.2018 00:00

NEW JERSEY - Práve dnes uplynie 103 rokov od narodenia slávneho speváka a herca Franka Sinatru (*12. decembra 1915). Na svet prišiel ako Francis Albert Sinatra v meste Hoboken amerického štátu New Jersey. Pochádzal z rodiny talianskych prisťahovalcov, otec bol zo Sicílie, matka z Janova. viac »


Najčítanejšie články