Osobnosti | Topky.sk - Bleskovky

Nedeľa, 25. august 2019. Meniny má Ľudovít, zajtra Samuel.

Osobnosti

Slávna modelka (49) šminky nepotrebuje: Pozrite sa, aká je prirodzene krásna!

Claudia Schiffer

Claudia Schiffer

Foto
pred 20 hodinami

SANTA MONICA - Vek je len číslo! To rozhodne platí aj v prípade slávnej topmodelky Claudie Schiffer, ktorá práve dnes slávi 49. narodeniny. Známa blondínka ani s pribúdajúcimi rokmi nestráca svoj šarm. A hoci to v prípade mnohých žien nie je žiadna sláva, ona si pokojne môže vyraziť do ulíc nenalíčená. Nedávne paparazzi zábery sú toho skvelým dôkazom. viac »

Netušili, že je to s ňou také zlé: Slovenská speváčka podľahla rakovine

Jana Kocianová

08.06.2019 00:01

BRATISLAVA - Bojovala statočne, ale svoj zápas o život nakoniec prehrala. Dnes by legendárna speváčka Jana Kocianová (†72) oslávila 73. narodeniny. Bohužiaľ, v septembri podľahla zákernej chorobe, ktorú pár rokov predtým porazila - a verila, že navždy. viac »


Peklo slovenskej herečky: Rakovina prišla aj druhýkrát!

Peklo slovenskej herečky: Rakovina

07.06.2019 00:01

BRATISLAVA - Vždy pozitívne naladená, ale hlavne nezlomná. Tak by sa dala charakterizovať herečka Jana Hubinská (55). Vždy žila naplno, ale osud jej prichystal aj niekoľko prekážok - dvakrát jej diagnostikovali rakovinu a postihla ju dokonca aj slepota... viac »


Toto ste o filmovej legende asi netušili: Vojak, fotomodel, potom herec... A navyše so šľachtickým titulom!

Toto ste o filmovej

06.06.2019 00:01

PARÍŽ - Francúzsky herec Pierre Brice zostane pre mnohé pokolenia divákov navždy slávnym Vinnetouom, spravodlivým náčelníkom Apačov. Prvý film s Vinnetouom natočil Brice v roku 1962 a posledný, jedenásty, v roku 1998. Herec, ktorý pochádzal zo šľachtickej rodiny, zomrel 6. júna 2015 vo veku 86 rokov. Americký herec Lex Barker, ktorý stvárnil na filmovom ... viac »


Gottova milenka porodila dieťa Polívkovi: Opustila kvôli nemu iného slávneho herca!

Gottova milenka porodila dieťa

05.06.2019 00:01

PRAHA - V šoubiznise nie je žiadnou výnimkou, keď ľudia medzi sebou vytvoria páriky. Mama herečky Anny Polívkovej, tiež herečka Evelyna Steimarová (74), má za sebou vzťahy hneď s niekoľkými zvučnými menami. Dokonca sa jej s budúcim druhým manželom podarilo otehotnieť ešte skôr, ako sa rozviedla s tým prvým. viac »


Hlavne na seba neupozorniť! Angelina Jolie si odskočila na nákupy... Maskovanie jej veľmi nevyšlo!

Hlavne na seba neupozorniť!
Foto

04.06.2019 00:01

LOS ANGELES - Herečka Angelina Jolie (44) si cez víkend odskočila so svojou početnou rodinkou na nákupy do ulíc Los Angeles. Pozornosti na červenom koberci má zrejme dosť, vo voľnom čase preto zvolila nenápadný outfit v odtieňoch čiernej. A aby si zaručila anonymitu, na oči nasadila veľké slnečné okuliare. Maskovanie jej však nevyšlo... Pozrite, aj ... viac »


Divadlo prišlo o úžasnú Soňu Valentovú: Famózna macocha z Perinbaby už nemôže hrať!

Divadlo prišlo o úžasnú

03.06.2019 00:01

BRATISLAVA - Ohromná strata! Nikto z nás nemladne a zdravotné problémy sa nevyhýbajú ani známym tváram. Niektorí herci doslova dožijú na javisku, iným to dopriate nie je. Soňa Valentová (73) už tri roky bojuje s následkami po náhlej cievnej príhode. viac »


Vyše 40 rokov napätých vzťahov medzi slovenskými herečkami: Preboha, veď sú švagriné!

Vyše 40 rokov napätých

02.06.2019 00:01

BRATISLAVA - Desaťročia trvajúce manželstvá sú čoraz zriedkavejšie a najmä v umeleckých kruhoch. Herečka Eva Matejková (69) však čoskoro oslávi už 47 rokov od svadby s kolegom Mariánom Slovákom (70). Takmer rovnako dlho ale trvajú nedobré vzťahy s jeho sestrou, tiež herečkou Kamilou Magálovou (68). viac »


Drsné dôsledky pre slovenského herca: Rozvod po 20 rokoch a potom... Nafúkal 1,73 promile!

Drsné dôsledky pre slovenského

01.06.2019 00:01

BRATISLAVA - Kedysi priznal problémy s alkoholom a potom sa ho údajne roky nedotkol. Lenže prišiel krach dlhoročného manželstva a herec Roman Luknár (54) sa zas začal pozerať na dno pohárika. Policajti ho prichytili za volantom poriadne pod parou. viac »


V známej chlapčenskej skupine ho nechceli: Dnes je z neho slávny herec!

V známej chlapčenskej skupine

31.05.2019 00:01

LOS ANGELES - Cesta tohto herca k rozprávkovej kariére nebola úplne priama. Najprv sa totiž pokúšal dostať do známej chlapčenskej skupiny. Potom tancoval so skupinou weternových tanečníkov. A až neskôr sa Colin Farrell (43) rozhodol pre filmovú kariéru - veď filmy a hviezdy strieborného plátna miloval od malička... viac »


Slovenský spevák šokoval po 36 rokoch: Rozvod a nová láska

Slovenský spevák šokoval po

30.05.2019 00:01

BRATISLAVA - Hudobník Peter Lipa si svoje súkromie stále strážil. V podstate ale ani nebolo čo skrývať... Až kým sa neprevalilo, že sa po 36 rokoch rozvádza a našiel si novú priateľku. viac »


Tragický život filmovej Sissi: Pokúsila sa o samovraždu... kvôli tomuto hercovi!

Tragický život filmovej Sissi:

29.05.2019 00:01

PARÍŽ - Rakúska herečka Romy Schneiderová sa stala známou najmä stvárnením postavy rakúskej cisárovnej a uhorskej kráľovnej Alžbety Bavorskej zvanej Sissi z rovnomenného filmu Ernsta Marischku z roku 1955. Dnes je to 37 rokov, čo tento svet navždy opustila. viac »


Božsky krásna slovenská herečka: Tohto kolegu neznášala, nakoniec sa vzali!

Božsky krásna slovenská herečka:

28.05.2019 00:01

BRATISLAVA - Keď sa do nej zamiloval, vyzeralo to tak, že neuspeje. Nakoniec však dala krásna Božidara Turzonovová (77) svojmu kolegovi Jozefovi Adamovičovi šancu a prežili spolu 51 rokov. viac »


Životné tragédie Ladislava Chudíka: Nešťastné manželstvo, liečba na psychiatrii, odmietnutie od Vášáryovej

Životné tragédie Ladislava Chudíka:

27.05.2019 00:01

BRATISLAVA - Herec Ladislav Chudík by sa dnes dožil 95 rokov. Všetci si navždy budeme pamätať jeho bravúrne výkony v divadle či pred kamerami, ktoré predvádzal aj napriek niekoľkým nešťastným udalostiam vo svojom súkromí. viac »


Tretia svadba slovenskej moderátorky: Opakuje stále tú istú chybu?!

Tretia svadba slovenskej moderátorky:

26.05.2019 00:01

BRATISLAVA - Do tretice všetko dobré?! Aneta Parišková (46) sa netají tým, že jej už čoskoro zazvonia svadobné zvony. Známa moderátorka sa bude vydávať už po tretí raz a z predchádzajúcich vzťahov má tri deti. Všetci jej vyvolení však majú čosi spoločné. Snáď na to blondínka zas nedoplatí... viac »


Doktorka z Nemocnice na okraji mesta oslavuje 70-tku: Tá ženská má šmrnc aj na staré kolená!

Doktorka z Nemocnice na

25.05.2019 00:00

PRAHA - Herečka Eliška Balzerová sa do pamäte mnohých vryla účinkovaním v seriáli Nemocnice na kraji města či v obľúbenom filme S tebou mě baví svět. Na konte má ale množstvo ďalších počinov a divadelných úloh. Sympatická blondínka je pred kamerami stále aktívna a určite nám dáte za pravdu, že vyzerá stále skvele. viac »


Nešťastná smrť českého speváka: Zomrel rýchlo, ale v ukrutných bolestiach!

Nešťastná smrť českého speváka:

24.05.2019 00:01

PRAHA - Na začiatku bola jeho smrť zahalená rúškom tajomstva. Špekulovalo sa, že sa Petr Muk predávkoval. Pitva však preukázala inú príčinu. Pred 9 rokmi sa spevákovi stalo osudným opojenie alkoholom... viac »


Tajomstvo famózneho slovenského herca: Nevera a nemanželský syn... Krutá smrť kvôli alkoholu!

Tajomstvo famózneho slovenského herca:

23.05.2019 00:01

BRATISLAVA - Charizmatický herec s podmanivým hlasom mal mnoho obdivovateliek, no kým na obrazovkách bol prototypom kladného hrdinu, v súkromí bol manželke neverný. Dokonca sa stal otcom nemanželského syna. A hovorí sa, že práve preto začal Vladimír Durdík († 53) popíjať. Nakoniec zomrel v ukrutných bolestiach na cirhózu pečene. viac »


Minulosť herečky Brychtovej: Bola ryšavá a... Preboha, veď hrala v erotickom filme!

Minulosť herečky Brychtovej: Bola

22.05.2019 00:01

BRATISLAVA - Herečka Katarína Brychtová (52) zostane navždy spätá s postavou Rachel, ktorú dabovala v seriáli Priatelia, a reláciou Pošta pre teba, ktorú dlhé roky moderovala. Na konte má niekoľko filmov, medzi ktorými vytŕča zahraničná erotická snímka. A pamätáte sa, že bola kedysi aj ryšavá? viac »


Prísna šéfka dr. Housa: Na týchto starých FOTO ju asi nespoznáte, aha!

Prísna šéfka dr. Housa:

21.05.2019 00:01

LOS ANGELES - Meno Lisa Edelstein Slovákom asi veľa nepovie, zato Lisa Cuddyová určite. Aspoň fanúšikom seriálu Dr. House. Prísna šéfka svojského lekára dnes oslavuje svoje 53. narodeniny a stále vyzerá skvelo. Spoznali by ste ju však aj na starých záberoch? viac »


Rýchla svadba slovenskej herečky: Vydala sa len po mesiaci randenia!

Rýchla svadba slovenskej herečky:

20.05.2019 00:01

BRATISLAVA - Slovenskú herečku Dagmar Bruckmayerovú poznajú televízni diváci najmä ako nezabudnuteľný hlas Janice Litmanovej z kultového seriálu Priatelia. Okrem dabingu pôsobila v niekoľkých projektoch televízie JOJ. Dnes oslavuje okrúhle päťdesiate narodeniny. viac »


Najčítanejšie články