Osobnosti | Topky.sk - Bleskovky

°C

Nedeľa, 5. apríl 2020. Meniny má Miroslava, zajtra Irena.

Osobnosti

Trpké priznanie vdovy po Kurtovi Cobainovi: Nikdy ho nemilovala!

Kurt Cobain

Kurt Cobain

pred 8 hodinami

SEATTLE - Kurt Cobain patrí do neslávne známeho Klubu 27. Svoj život ukončil samovraždou, keď mal iba 27 rokov. Vdova Courtney Love ho neskôr označila za veľmi dobrého kamaráta, jej životnou láskou bol iný umelec. viac »

Futbalista Filip Šebo: Dal si vytetovať modelku... Teraz randí s o 10 rokov mladšou speváčkou!

Filip Šebo

24.02.2020 00:01

BRATISLAVA - Bývalý futbalový reprezentant Filip Šebo kedysi prezradil, že mal 25 žien. Miss Slovensko 2006 Magdaléna Šebestová bola číslo 26. Práve s ňou to vyzeralo naozaj vážne a navzájom si na telá nechali vytetovať dátum narodenia toho druhého. Nakoniec neprišla svadba ani dieťa, ale rozchod. A aktuálne dnešný narodeninový oslávenec randí s o 10 ... viac »


Pravá tvár slávnej herečky: V spoločnosti krásna víla, mimo neho... Ako šedá myš!

Dakota Fanning

23.02.2020 00:00

LOS ANGELES - Ľahko splynie s davom! Herečka Dakota Fanning (26) stála pred kamerami už od útleho veku. Dnes je z nej dospelá žena, ktorá na červenom kobrci zväčša pripomína krásnu vílu. Na záberoch bulvárnych fotografov však vyzerá úplne inak. Pozrite! viac »


Herečka z Harryho Pottera to tajila 18 mesiacov: Rakovina v 3. štádiu!

Herečka z Harryho Pottera

22.02.2020 00:01

LONDÝN - Herečka Julie Walters dnes oslavuje 70 rokov. Len pár dní pred narodeninami sa rozhodla prehovoriť o diagnóze, ktorú si od lekárov vypočula pred rokom a pol. Najprv im nechcela veriť a myslela si, že sa iba pomýlili. viac »


Životná tragédia slovenského herca: Vzácna choroba mu vzala manželku... Mala len 33 rokov!

Životná tragédia slovenského herca:

21.02.2020 00:01

BRATISLAVA - Ich manželstvo dalo vzniknúť ďalšiemu hereckému klanu. Dušan Kaprálik sa oženil s dcérou staršieho kolegu Ela Romančíka a Helena mu priviedla na svet dve deti. Obe sa venujú herectvu. No o svoju mamu prišli, keď mali len 9 a 6 rokov. viac »


Takto teraz vyzerá Češka, ktorá zbalila Trumpa: Ešte v šesťdesiatke sa verejne predvádzala v bielizni!

Takto teraz vyzerá Češka,

20.02.2020 00:01

ZLÍN/NEW YORK - Češka Ivana Zelníčková sa viac ako športovými úspechmi zviditeľnila manželstvom s podnikateľom Donaldom Trumpom, ktorý je aktuálne americkým prezidentom. Ako Ivana Trumpová sa už venovala hoteliérstvu. Na staré kolená sa odhaľovala v reality šou. viac »


Určite ju nespoznáte! Pozrite, Krainovej zábery spred takmer 30 rokov

Určite ju nespoznáte! Pozrite,

19.02.2020 00:01

PRAHA - Simona Krainová je jednou z úspešných českých modeliek a aj po dlhých rokoch v brandži a dvoch deťoch vyzerá stále skvelo. Okrem modelingu si však vyskúšala aj herectvo - účinkovala vo viacerých filmoch a seriáloch. Na záberoch zo snímky Kamarád do deště 2 ju zrejme ani nespoznáte. viac »


Mórová je aj v 50-ke šupa: Aha, ako vyzerala pred 20 rokmi!

Mórová je aj v

18.02.2020 00:01

BRATISLAVA - Diana Mórová sa oddnes zaraďuje k päťdesiatničkám. Výzorovo však na to vôbec nevyzerá a aj jej telo akoby patrilo oveľa mladšej žene. Pri nej naozaj platí, že zreje do krásy... viac »


Záhadná smrť českej legendy: Naozaj spáchala samovraždu?

Záhadná smrť českej legendy:

17.02.2020 00:01

PRAHA - Samovraždy sú bohužiaľ v umeleckej sfére pomerne časté. O tomto spôsobe odchodu zo sveta sa špekulovalo aj v prípade smrti Jiřiny Jiráskovej (†81). Sama herečka sa totiž s takými myšlienkami zverila svojmu známemu. viac »


Český lámač ženských sŕdc: Ukradol ženy dvom slávnym umelcom!

Český lámač ženských sŕdc:

16.02.2020 00:01

PRAHA - Snívali o ňom mnohé ženy pri televíznych obrazovkách a bola do neho zamilovaná aj Libuše Šafránková. Herec Jaromír Hanzlík sa síce oženil len raz, no vzťahov mal viac. Svoju manželku odlákal spevákovi Václavovi Neckářovi a neskoršiu partnerku Janu Brejchovú zas hercovi Vlastimilovi Brodskému. viac »


Tento muž stvoril Simpsonovcov: Jeho Marge je fakt kočka! A keď zbadáte deti...

Matt Groening
Foto

15.02.2020 00:00

LOS ANGELES - Krása! Meno Matt Groening je neodmyslieľne späté s najznámejšou animovanou famíliou - Simpsonovcami. Autor úspešneho počinu a dnešný oslávenec sa však môže pochváliť nielen pracovnými úspechmi, ale aj krásnou rodinkou. Po svojom boku má fešnú 43-ročnú ženu, ktorá mu porodila kopec rozkošných detí. viac »


Slovenský hokejista zbalil najväčšiu sexicu šoubiznisu a... Dieťa na ceste!

Slovenský hokejista zbalil najväčšiu

14.02.2020 00:01

BRATISLAVA - Kedysi bol jeho najväčšou láskou hokej, za chvíľu z neho ale bude otec rodiny. Práve v čase, keď sa už Marián Gáborík napriek stále platnej zmluve dlhšie hokeju nevenoval, prišla správa, že manželka Ivana Gáborík mu čoskoro porodí prvé dieťa. viac »


Aha, už má po 40-ke: Pamätáte si túto kočku z Prcičiek?

Aha, už má po

13.02.2020 00:01

LOS ANGELES - Jej meno rezonuje viac pri filme Americká krása, no v rovnakom roku si pôvabná Mena Suvari zahrala aj v tínedžerskej komédii Prci, prci, prcičky. Odvtedy však ubehlo 20 rokov a sladká kráska už prekročila prah štyridsiatky. viac »


Vačkovej „trable“ s chlapmi: Exmanžel je extrémista, ďalšieho vyšetruje polícia... Je tento muž konečne ten pravý?!

Vačkovej „trable“ s chlapmi:

12.02.2020 00:01

BRATISLAVA - Herečka Zuzana Vačková je mamou dvoch detí, pričom každé má s iným mužom. Vo vzťahoch jej zatiaľ nebolo príliš dopriate. Aktuálne má po svojom boku partnera a zostáva jej len veriť, že konečne snáď našla toho pravého. viac »


Moderátor Voštinár sa nezdá: S touto ženou má dve deti, ale... Je tu aj nemanželská dcéra!

Moderátor Voštinár sa nezdá:

11.02.2020 00:01

BRATISLAVA - Moderátor Vlado Voštinár sa môže chváliť veľmi sympatickou manželkou, s ktorou má dve deti. Po dlhých rokoch sa však z tieňa minulosti vynorila aj dcéra, ktorá sa mu narodila koncom 80. rokov, no nestretával sa s ňou. viac »


Speváčka so slovenskými koreňmi: Otec bol Róm... Hanbil sa za to!

Speváčka so slovenskými koreňmi:

10.02.2020 00:01

PRAHA - Česká speváčka Ida Kelarová má rytmus doslova v krvi. Jej otec bol totiž slovenský Róm. No kým ona je na svoj pôvod hrdá a venuje sa rómskym deťom, on sa hanbil a doma bolo zakázané hovoriť o tom, kým vlastne sú. viac »


Najsexi FOTO Tlučkovej: Zuza ako riadna kosť!

Najsexi FOTO Tlučkovej: Zuza
Foto

09.02.2020 00:01

BRATISLAVA - Zuzana Tlučková sa opäť vrátila na obrazovky v legendárnych Susedoch. Ako Františkova manželka Zuza je takmer vždy nahnevaná a ukričaná. No v súkromí je to naozaj milá dáma. A zamlada to bola dokonca riadna sexi kosť. viac »


Dcéra jej ubodala milenca: Osem rozvodov a jedna veľká tragédia hollywoodskej bohyne

Dcéra jej ubodala milenca:

08.02.2020 10:01

HOLLYWOOD - Príťažlivá, slávna... ale v láske sa jej nedarilo. Lana Turner, ktorá si zahrala aj s nedávno zosnulým Kirkom Douglasom (†103), sa vydala osemkrát za sedem mužov. Medzitým prežila aj vzťahy, ktoré neskončili svadbou. Bohužiaľ sa zamilovala aj do gangstra - toho nakoniec nožom zabila jej vlastná dcéra ako 14-ročná. viac »


Vaškova mama z českých komédií: Bojovala s depresiami... Takto teraz vyzerá!

Vaškova mama z českých

07.02.2020 00:01

PRAHA - Jana Preissová (72) je známa najmä ako filmová mama Tomáša Hollého (†21) z komédií Jak vytrhnout velrybě stoličku a Jak dostat tatínka do polepšovny. Koncom 90. rokov sa však od filmovania odstrihla a upadla do depresií. V posledných rokoch sa už ale opäť párkrát postavila pred kamery. Minulý rok si zahrala v romantickej komédii Ženská na vrchole. viac »


Šokujúce svedectvo o smrti legendárneho Wericha: Rakovina hrtana? Lekári sa možno mýlili!

Šokujúce svedectvo o smrti

06.02.2020 00:01

PRAHA - Legenda českého humoru - tak môžeme nepochybne nazvať českého umelca Jana Wericha. Dnes si pripomíname jeho nedožité 115. narodeniny. Pred pár rokmi sa ale objavili šokujúce správy o jeho smrti. Zapríčinila ju chybná diagnóza lekárov? viac »


Smutné výročie: Takýto nedôstojný pohreb si režisér Popolušky nezaslúžil!

Smutné výročie: Takýto nedôstojný

05.02.2020 00:01

PRAHA - Väčšina divákov sa nijako zvlášť o režisérov nezaujíma, meno Václava Vorlíčka však bolo dosť známe. Práve on uviedol do života rozprávky ako Tři oříšky pro Popelku či Arabela a nezabudnuteľné komédie ako Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách či Což takhle dát si špenát. Preto po jeho minuloročnej smrti bolo maximálne nevhodné, akej ... viac »


Najčítanejšie články