Osobnosti | Topky.sk - Bleskovky

Štvrtok, 24. január 2019. Meniny má Timotej, zajtra Gejza.

Osobnosti

18 rokov po muzikáli RebeLOVE: Herečka Norisová vtedy a dnes

Zuzana Norisová

Zuzana Norisová

pred 14 hodinami

BRATISLAVA - Zuzana Norisová si zahrala v muzikáli Rebelové ako 22-ročná. Dnes má 40 rokov a je mamou dcérky Juliany, ktorú má s kolegom a životným partnerom Ondrejom Kovaľom. viac »

Rozprávkový mág Walt Disney: Kvôli tomuto nemali jeho hrdinovia matky!

Walt Disney

15.12.2018 00:00

LOS ANGELES - Keď sa povie Walt Disney, mnohým ľuďom sa objaví úsmev na tvári. Americký filmový producent, režisér, scenárista a animátor im totiž spríjemnil detstvo svojimi krásnymi rozprávkami. Držiteľ mnohých ocenení však 15. decembra 1966 odišiel z tohto sveta, keď prehral svoj boj s rakovinou. Čo všetko by ste o tejto osobnosti mali vedieť? viac »


Šokujúce tvrdenie elegána českého filmu: Stal som sa hercom zo zúfalstva!

Josef Abrhám

14.12.2018 00:00

PRAHA - Za každou úlohou si pevne stojí s mužnou eleganciou i noblesou. Jeden z najpopulárnejších českých hercov Josef Abrhám, ktorý dnes oslavuje sedemsediatdeväť rokov, vytvoril rad výrazných typov filmov, v divadle aj v televízii. Má v sebe veľkú pokoru k svojej profesii, ktorú si vraj vybral "len z pudu sebazáchovy a číreho zúfalstva, že z neho nič nebude." viac »


Taylor Swift oslavuje 29. narodeniny: TOTO je najotrasnejší záber jej kariéry!

Taylor Swift
Foto

13.12.2018 00:00

LOS ANGELES - Jedenásť dní pred Vianocami oslavuje svoje narodeniny slávna americká speváčka Taylor Swift. Dnes má 29 rokov a už 14 rokov pôsobí v hudobnom biznise... Fanúšikovia ju poznajú ako zvodnú krásku, no nie vždy jej to pri spievaní pristalo. Toto je doslova najostrasnejší záber jej kariéry! viac »


Legendárny Frank Sinatra by mal 103 rokov: Vďaka tomuto sa stal spevákom!

Frank Sinatra

12.12.2018 00:00

NEW JERSEY - Práve dnes uplynie 103 rokov od narodenia slávneho speváka a herca Franka Sinatru (*12. decembra 1915). Na svet prišiel ako Francis Albert Sinatra v meste Hoboken amerického štátu New Jersey. Pochádzal z rodiny talianskych prisťahovalcov, otec bol zo Sicílie, matka z Janova. viac »


Stratená Haščáková žije už 18 rokov v USA: Aha, ako teraz vyzerá a... TOTO je jej manžel!

Stratená Haščáková žije už
Foto

11.12.2018 00:01

BRATISLAVA/USA - V deväťdesiatych rokoch bola Barbara Haščáková (39) česko-slovenskou hviezdou. Jej piesne dobýjali rebríčky hitparát a záujem o živé vystúpenia bol enormný. V roku 2000 sa však rozhodla svoju rodnú krajinu opustiť a presťahovala sa do USA. Tam žije dodnes. Pozrite, ako teraz vyzerá a... TOTO je jej manžel! viac »


Futbalista Ďurica sa má čím chváliť: Túto sexi kosť má doma!

Futbalista Ďurica sa má
Foto

10.12.2018 00:01

BRATISLAVA - Bývalý slovenský reprezentant Ján Ďurica dnes oslavuje 37 rokov, no kopačky na klinec ešte nezavesil. Aktuálne hrá u našich západných susedov. Angažmán v blízkej Prahe určite vyhovuje aj jeho rodine, ktorú tvorí krásna bývalá miss Magdaléna Šebestová a dcérka Ninka. viac »


Fešák zo seriálu Doktorka Quinnová zostarol: Dnes vyzerá úplne inak!

Joe Lando

09.12.2018 00:00

LOS ANGELES - Seriál Doktorka Quinnová sa svojho času tešil obrovskej popularite. S ním je neodmysliteľne spätá nielen herečka Jane Seymour (67), ale aj jej seriálová láska. Byrona Sullyho stvárnil pred kamerami herec Joe Lando, ktorý dnes slávi 57. narodeniny. Pozrite, ako sa za tie roky zmenil! viac »


Božská Kim Basinger má už 65 rokov: Nad týmto TELOM slintal každý!

Kim Basinger

08.12.2018 00:00

LOS ANGELES - Stále rovnako šarmantná! Pre mnohých to asi bude znieť neuveriteľne, ale herečka Kim Basinger dnes slávi už 65. narodeniny. Blondínka predviedla svoj sexepíl v mnohých filmoch. Za všetky možno spomenúť najmä 9 a pol týždňa. Ako dnes vyzerá niekdajšia sexbomba? viac »


Dnes brutálne SEXI a kedysi... Juj! Dara Rolins fakt starne do krásy

Dnes brutálne SEXI a

07.12.2018 00:01

PRAHA - Dara Rolins dnes oslavuje svoje 46. narodeniny. No hoci už dávno prekročila „magickú“ hranicu štyridsiatky, ktorá je pre mnohé ženy veľkým strašiakom, vyzerá dnes lepšie ako kedykoľvek predtým. A to doslova! Veď pozrite na zábery slovenskej hviezdy z čias minulých - ona jednoducho starne do krásy. viac »


Pikantéria herca z Pelíškov: Sexuálne dobrodružstvo s otcovou milenkou... mama skoro skolabovala!

Pikantéria herca z Pelíškov:

06.12.2018 00:01

PRAHA - Jiří Kodet bol svojský nielen vo filme Pelíšky, kde sa odmietal podriadiť režimu. Rovnako osobitý bol herec aj vo svojom súkromnom živote. viac »


Snedá exmanželka slávneho speváka: Preboha, na blond navždy zabudni!

Snedá exmanželka slávneho speváka:
Foto

05.12.2018 00:01

LOS ANGELES - Príťažlivú herečku Paulu Patton (43) poznajú milovníci série Mission Impossible, ale aj fanúšikovia speváka Robina Thickeho. 23 rokov totiž títo dvaja umelci tvorili pár, až kým sa v roku 2014 nerozišli. Na jar sa kráska ukázala s novým mužom a zároveň zmenila imidž na blond. viac »


Fešák Fanfán Tulipán: Zabila ho rakovina... Mal len 36 rokov

Fešák Fanfán Tulipán: Zabila

04.12.2018 00:01

PARÍŽ - Vďaka filmu Fanfán Tulipán, ktorý si našiel cestu aj na naše obrazovky, si herec Gérard Philipe získal množstvo obdivovateliek aj na Slovensku. Bohužiaľ, len niekoľko rokov po nakrútení tejto snímky talentovaný Francúz zomrel... pár dní pred svojimi 37. narodeninami. viac »


Chladná kráska zo seriálu Sanitka: Vyzerá parádne aj po 34 rokoch

Chladná kráska zo seriálu
Foto

03.12.2018 00:01

PRAHA - Eva Hudečková patrí herečkám, ktoré oplývajú talentom, aj peknou tváričkou. Diváci sa o tom mohli presvedčiť v seriáli Sanitka, či vo filmoch Což takhle dát si špenát alebo Jak utopit doktora Mráčka. V roku 1984 ale s touto profesiou prestala. Dnes je z nej spisovateľka. viac »


Popová princezná bola na úplnom dne: Dnes? Žiari a vyzerá perfektne!

Britney Spears

02.12.2018 00:00

LOS ANGELES - Spokojná, šťastná a krásna! To všetko platí v prípade dnešnej oslávenkyne Britney Spears. Popová princezná zažila vrchol svojej kariéry na prelome milénia. Po pár rokoch však prišiel pád na dno. Slávna blondínka prežívala neľahé chvíle a odrazilo sa to aj na jej zovňajšku. Osud jej však do cesty privial Sama Asghariho... A je život je zrazu rozprávkovo krásny! viac »


Tomáš Tatar skóruje nielen na ľade: V posteli sa mu vystriedali tieto sexice!

Tomáš Tatar

01.12.2018 00:00

BRATISLAVA - Na kočky má skrátka nos! Úspešní športovci a krásne ženy to je kombinácia, ktorá je celkom bežná. Svoje by o tom vedel hovoriť aj dnešný oslávenec Tomáš Tatar (28). Talentovaný športovec donedávna randil s misskou Luciou Slaninkovou, aktuálne má po svojom boku tiež poriadnu sexicu. Chlapi, kto by sa s Trtom vymenil? viac »


Šokujúce priznanie Andyho Hryca: Schudol 650 kíl!

Šokujúce priznanie Andyho Hryca:

30.11.2018 00:01

BRATISLAVA - Andy Hryc (69) patrí k umelcom, ktorí od istého veku bojujú s váhou. Herec sa roky snažil prebytočné kilogramy zhodiť, no dnes je už so svojím výzorom zmierený. viac »


Legendárny Stano Král: Pribral 10 kíl a... Toto je vážne on?!

Legendárny Stano Král: Pribral
Foto

29.11.2018 00:01

BRATISLAVA - Herec Stano Král je nezabudnuteľný najmä ako hlas Rossa Gellera zo seriálu Priatelia. Okrem dabingu sa však venuje aj divadlu a keď je možnosť, aj filmu. Tento rok ho mohli diváci vidieť vo filme Dubček a herec sa kvôli úlohe Gustáva Husáka poriadne zmenil. viac »


Neslávne známa playmate: Svadba s miliardárom nad hrobom, smrť syna, drogy a smutný KONIEC

Anna Nicole Smith

28.11.2018 00:01

LOS ANGELES - Anna Nicole Smith by bola zrejme len ďalšou z početného radu playmate a modeliek, keby sa ako 26-ročná nevydala za miliardára J. Howarda Marshalla. Ten skonal len 13 mesiacov po svadbe vo veku 90 rokov. Neskôr blondínka pochovala aj svojho syna a sama prišla o život len ako 39-ročná. viac »


Pamätáte si ju ešte? Naďa Kotršová bola skvelá herečka

Pamätáte si ju ešte?

27.11.2018 00:01

BRATISLAVA - Naďa Kotršová strávila na doskách Novej scény celé štvrťstoročie. Jej herecký register bol široký a siahal od hrdinských vlasteniek, cez komediálne vidiečanky až k dramatickým postavám mestských paničiek. Najviac však vynikla v klasickom divadelnom repertoári, kde mohla uplatniť svoju oduševnenosť i atraktívny zjav. viac »


Rocková babička Tina Turner (79) oslavuje: Pozrite, ako teraz vyzerá!

Rocková babička Tina Turner
Foto

26.11.2018 00:00

TENNESSEE - Nie je azda nikto, kto by nepoznal Tinu Turner. Diva s pravým menom Annie Mae Bullock je švajčiarska rocková speváčka amerického pôvodu a dnes oslavuje svoje 79. narodeniny. Málokto by však pri pohľade na ňu tipoval, že o rok dovŕši osemdesiatku. Veď pozrite, ako teraz vyzerá! viac »


Najčítanejšie články