Osobnosti | Topky.sk - Bleskovky

Sobota, 23. marec 2019. Meniny má Adrian, zajtra Gabriel.

Osobnosti

Táto kráľovná sa starnutia báť nemusí: Kedysi maskovala tučné telo, dnes... Wau!

Chaka Khan

Chaka Khan

pred 10 hodinami

LOS ANGELES - Vyzerá skvele! Dnešná oslávenkyňa Chaka Khan je považovaná za kráľovnú funku. Na konte má 22 nominácií na Grammy Awards, 10 ich premenila na víťazstvo. Okrem úspechov sa však môže pochváliť aj tým, že pribúdajúce roky jej vôbec neuškodili. Práve naopak. viac »

Odvážny policajt z Čeľustí: Takto vyzeral vo svojom poslednom filme

Odvážny policajt z Čeľustí:
Foto

10.02.2019 00:01

LOS ANGELES - Americký herec Roy Scheider, známy z filmov ako Čeľuste, Francúzska spojka alebo All That Jazz, zomrel 10. februára 2008. O dva roky neskôr uzrel svetlo sveta jeho posledný film... viac »


Tlučková pred viac ako 30 rokmi: Krásna, až kým... Juj!

Tlučková pred viac ako

09.02.2019 00:01

BRATISLAVA - Možno to mnohí ani nevedia, ale dnešná oslávenkyňa Zuzana Tlučková (57) si v mladosti zahrala aj princezné. Jej nežná tvárička určite učarovala nejednému mužovi. Ale móda účesov v 80. rokoch sa podpísala aj na nej... viac »


Drogy, alkohol, zatknutia: Zo sexi herca kráľ smetiarov

Drogy, alkohol, zatknutia: Zo

08.02.2019 00:01

LOS ANGELES - Z modela sa stal herec, ktorý vyhral Zlatý Glóbus a trikrát bol nominovaný na Oscara. Okrem talentu však Nick Nolte disponoval aj rebelskou dušou a nechal sa opantať, ženami, alkoholom aj drogami. Z muža, ktorému v roku 1992 prischol titul najsexi muža, sa za 10 rokov stala troska... viac »


Životné tajomstvo Miroslava Donutila: Záhadná choroba mozgu!

Životné tajomstvo Miroslava Donutila:

07.02.2019 00:01

PRAHA - Dlhé roky to tajil! Miroslav Donutil si fanúšikov získal mnohými úlohami, nezabudnuteľný je právnik z Dědictví aneb Kurvahošigutntág, otec - policajt z Pelíškov či poručík z filmu Černí baroni. Okrem toho herec s obrovským rozprávačským talentom zabáva divákov aj svojou putovnou šou. Mnohí ale nevedeli, že kým na pódiu mu bolo do smiechu, v ... viac »


Búrlivák s úžasným hlasom KEDYSI a DNES

Búrlivák s úžasným hlasom

06.02.2019 00:01

LOS ANGELES - Je legendou a v posledných rokoch píše ďalší kus hudobnej histórie. Axl Rose sa stal populárnym ako zakladateľ skupiny Guns N' Roses, s ktorou zažil vrchol popularity v 90. rokoch. V poslednom čase je však spätý aj s ďalšou legendárnou kapelou - AC/DC. viac »


Danglov životný krok: Známu herečku vymenil za inžinierku s mierami modelky!

Danglov životný krok: Známu

05.02.2019 00:01

BRATISLAVA - Asi nie každý vie, že Dano Dangl v mladosti randil s Danicou Jurčovou. Z nej sa stala známa herečka a z neho matador televíznej zábavy. No ešte skôr, než sa stal "slávnym", stretol svoju osudovú lásku - inžinierku Beátu. Trojnásobnú mamu s mierami modelky mu môže závidieť nejeden chlap. viac »


Tajomná smrť českého speváka: Udusil sa opitý zvratkami?!

Petr Muk

04.02.2019 00:01

PRAHA - Uplynulo už dlhých 8 rokov od šokujúcej smrti vtedy len 45-ročného českého speváka Petra Muka. Jeho smrť do dnešného dňa zahaľuje rúško tajomstva. Ohľadom príčiny polícia i rodina dosť zahmlievala, no hovorilo sa, že sa umelec udusil zvratkami v opitosti. Nebyť toho osudného momentu, spevák by sa dnes dožil 54. narodenín. viac »


Najosobnejšia spoveď Milana Lasicu: Odkryl bolestné tajomstvo!

Najosobnejšia spoveď Milana Lasicu:

03.02.2019 00:00

BRATISLAVA - Odhalil svoje súkromie! Maestro Milan Lasica, ktorý dnes oslavuje 79. narodeniny, je povestný svojim humorom a veľkou charizmou. Pred pár rokmi uzrela svetlo sveta kniha s názvom Všetko o mojom otcovi, ktorú napísala jeho dcéra Hana. Vďaka tomuto dielu sa fanúšikovia obľúbeného umelca mohli dozvedieť, že jeho život nebol vždy veselý a musel ... viac »


Žena známeho jojkára je kus: Ondro, ty máš ale dobrý vkus!

Žena známeho jojkára je

02.02.2019 00:00

BRATISLAVA - Má sa čím pochváliť! Talentovaný muzikant, spevák a moderátor jojkárskej relácie Všetko, čo mám rád - Ondrej Kandráč sa teší veľkej popularite. Kariéra však nie je to jediné, čo mu robí radosť. Umelec, ktorý dnes oslavuje 41. narodeniny, je hrdým otcom a po svojom boku má fešnú manželku Eriku. viac »


Obrovská strata pre slovenský filmový svet: Otec Pacha hybského zbojníka zomrel vo veku 88 rokov

Obrovská strata pre slovenský

01.02.2019 00:01

BRATISLAVA - Dnes uplynuli už štyri roky od smrti vychyteného slovenského režiséra, scenáristu, divadelného a filmového herca, tanečníka a choreografa Martina Ťapáka. Otec filmov ako Pacho hybský zbojník, Plavčík a Vratko či Popolvár, najväčší na svete, naposledy vydýchol vo veku 88 rokov v skorých ranných hodinách 1. februára 2015. viac »


Herec z Batmana je majster premien: Aha, aký bol kedysi vychudnutý!

Christian Bale

30.01.2019 00:01

LOS ANGELES - Dokáže sa zmeniť na nespoznanie! Niektorí herci hrajú takmer celý život vo filmoch so svojou vlastnou tvárou, iní sa dokážu premeniť tak, že aj ich fanúšikovia majú problém ich pod maskou vidieť. Jedným z tých, ktorý prešli dramatickými transformáciami kvôli nakrúcaniu, je dnešný oslávenec Christian Bale. viac »


Marián Varga: Stále živý vďaka priateľom

Marián Varga

29.01.2019 00:01

BRATISLAVA - Marián Varga by dnes oslávil 72 rokov. Jeho fanúšikovia sa majú aj v tomto roku na čo tešiť. Chystá sa koncertné turné, kniha, CD, ale najmä limitovaná zberateľská edícia Marián Varga Collected Works I. Všetky tieto plány zastrešuje alebo sa na nich podieľa Spoločnosť Mariána Vargu, ktorá vznikla v roku 2017, pár mesiacov po jeho smrti. viac »


Milovaný Hawkeye Pierce zo seriálu M*A*S*H: Má 83 rokov a Parkinsonovu chorobu

Alan Alda

28.01.2019 00:00

LOS ANGELES - Americký herec, filmár a spisovateľ Alan Alda má Parkinsonovu chorobu. Rodák z New Yorku to prezradil tri a pol roka po tom, čo si od lekárov vypočul túto diagnózu. Ako povedal, aj napriek tomu sa venuje herectvu, poskytuje rozhovory a žije plnohodnotný život. viac »


Hviezda Susedov na FOTO z mladosti: Takto vyzerala Marta Sladká kedysi!

Marta Sládečková

27.01.2019 00:00

BRATISLAVA - Hurónsky smiech a gýčové outfity! Keď sa povie Marta Sladká, hádam každý si vybaví Martu Sládečkovú v obľúbenom seriáli Susedia. Herečka, ktorá dnes oslavuje 61. narodeniny, si získala mnohých fanúšikov aj účinkovaním v počine Horná Dolná. Viete ale, ako vyzerala v mladosti? viac »


Experimenty slovenského kráľa cyklistiky: Sagan ako pornoherec... A to nie je všetko!

Peter Sagan

26.01.2019 00:00

BRATISLAVA - Peter Sagan patrí medzi osobnosti, ktoré netreba predstavovať hádam žiadnému Slovákovi. Vďaka mnohým úspechom a svojskému zmyslu pre humor ho náš národ priam zbožňuje. Pre talentovaného športovca, ktorý dnes oslavuje 29. narodeniny, sú však typické aj zmeny imidžu. Aktuálne nosí fúzy pripomínajúce hercov z nemeckých filmov pre dospelých. ... viac »


Zora Czoborová pred 25 rokmi: Fúha... Krátko predtým mala ešte nadváhu!

Pozrite sa, ako dobre
Foto

25.01.2019 00:01

BRATISLAVA - Zora Czoborová patrí k našim najúspešnejším fitneskám. Prvý úspech prišiel v roku 1994, keď vyhrala súťaž Fitneska Slovenska. Pozrite, ako vyzerala pred 25 rokmi, len krátko po tom, ako zatočila s nadbytočnými kilami. viac »


18 rokov po muzikáli RebeLOVE: Herečka Norisová vtedy a dnes

18 rokov po muzikáli

24.01.2019 00:01

BRATISLAVA - Zuzana Norisová si zahrala v muzikáli Rebelové ako 22-ročná. Dnes má 40 rokov a je mamou dcérky Juliany, ktorú má s kolegom a životným partnerom Ondrejom Kovaľom. viac »


Aha, ako teraz vyzerá slávny MacGyver: Veď už má skoro 70!

Aha, ako teraz vyzerá

23.01.2019 00:01

LOS ANGELES - Herec Richard Dean Anderson zostane v našich končinách navždy len MacGyverom. V 90. rokoch mnohí sledovali, ako bojuje proti zlu a bombu dokáže vyrobiť prakticky z hocičoho. No kým na televíznych obrazovkách táto postava nestarne, jeho predstaviteľ má v skutočnosti už takmer 70 rokov - dnes oslavuje 69. narodeniny. viac »


Toto je prvá manželka Jula Satinského: Ich láska sa skončila tragédiou

Toto je prvá manželka

22.01.2019 00:01

BRATISLAVA - 20-ročné manželstvo herca a komika Júliusa Satinského skončilo obrovskou bolesťou. Tanečnica a prekladateľka Oľga Lajdová sa 22. januára 1985 utopila v Karibskom mori. Umelec ani nedostal šancu sa s milovanou ženou rozlúčiť. viac »


Meno možno neviete, ale... Tvár tejto slovenskej herečky musíte poznať!

Meno možno neviete, ale...

21.01.2019 00:01

BRATISLAVA - Dňa 21. januára 1921 sa v Trnave narodila herečka, zaslúžilá umelkyňa Mária Prechovská. Bola vynikajúcou charakterovou herečkou, realizovala sa v divadle, filme i rozhlase. viac »


Najčítanejšie články