Osobnosti | Topky.sk - Bleskovky

Streda, 16. október 2019. Meniny má Vladimíra, zajtra Hedviga.

Osobnosti

Táto česká herečka má poriadnu „HUBU“: Drsné slová o škandalóznej dcére aj známej kolegyni

Veronika Žilková

Veronika Žilková

pred 22 hodinami

PRAHA - Herečka Veronika Žilková (58) vyzerala zamlada ako neviniatko, no dnes si určite servítku pred ústa nedáva. Niekedy doslova šokuje vyjadreniami na adresu svojej škandalóznej dcéry Agáty Prachařovej, rodenej Hanychovej. A nešetrila ani jej svokru, známu herečku Danu Batulkovú. viac »

Športovec žijúci v USA ako reprezentant Slovenska: Manželku má od nás, vychováva Kollárovho syna!

Športovec žijúci v USA

02.04.2019 00:01

USA/SLOVENSKO - Už je náš! Meno Roryho Sabbatiniho (43) sa v slovenských médiách objavilo, keď sa prevalil jeho vzťah s Martinou Štofaníkovou. Tá patrí k ženám, ktoré majú dieťa s multioteckom Borisom Kollárom. Najnovšie je však golfista nielen manželom Slovenky a vychováva syna slovenského politika, ale má už aj slovenské občianstvo a chystá sa našu ... viac »


Vittek má kompletne vynovenú frajerku: Štyri zákroky za jediný deň

Vittek má kompletne vynovenú
Foto

01.04.2019 00:01

BRATISLAVA - Futbalista Róbert Vittek už nejaký čas randí s 1. vicemiss Universe SR 2012 Martinou Grešovou. Tá pred pár dňami podstúpila na klinike krásy rovno štyri zákroky, po ktorých ukázala svojim fanúšikom doráňanú a opuchnutú tvár. Zrejme chcela na dnešné narodeniny svojho miláčika vyzerať naozaj tip top viac »


Bláznivá Slovenka z filmu Rebelové: Dnes už má 40 a... Vzťah s českým hercom?!

Alžbeta Stanková

31.03.2019 00:01

PRAHA - Herečka Alžbeta Stanková sa do širšieho povedomia dostala úlohou vo filme Rebelové po boku Zuzany Norisovej. Neskôr účinkovala aj v jojkárskom Paneláku. Dnes oslavuje 40 rokov - má svetlejšie vlasy, dcérku a... Ako to bolo so vzťahom so známym českým hercom? viac »


Známa moderátorka pred 15 rokmi: Aha, ako vyzerala, keď chodila s Táslerom!

Známa moderátorka pred 15
Foto

30.03.2019 00:01

BRATISLAVA - Meno Very Wisterovej (42) je verejne známe už takmer 20 rokov. Začínala v rádiu, ale rýchlo sa prepracovala na televízne obrazovky. Súkromie si stráži, no s expartnerom Ivanom Táslerom počas vzťahu nakrúcali cestovateľskú šou. viac »


Nebojácna Xena vyzerá úplne inak: Aha, ako sa zmenila!

Nebojácna Xena vyzerá úplne
Foto

29.03.2019 00:01

LOS ANGELES - Herečka Lucy Lawless zostane mnohým v pamäti navždy zapísaná ako bojovníčka Xena. Nezostala však len pri jednom seriáli, objavila sa aj v mnohých ďalších a tiež v niekoľkých filmoch. A veľakrát na obrazovkách zmenila imidž. Aj v súkromí dnes už vyzerá úplne inak ako pred rokmi. viac »


Predsedu zo Slunce, seno... zabila rakovina: Slávny syn by mu radosť nerobil!

Predsedu zo Slunce, seno...

28.03.2019 00:01

PRAHA - Na konte má množstvo filmov, no navždy zostane nezabudnuteľným predsedom. Poslednú časť Slunce, seno... však už Miroslav Zounar pre chorobu takmer nenatočil. Začiatkom 90. rokov mu bola zistená rakovina, ktorej v roku 1998 podľahol. Nevidel tak na vlastné oči, ako sa jeho syn, známy herec Martin Zounar, ničil alkoholom a po 15 rokoch závislosti skončil v liečebni. viac »


Rodinné tajomstvo Petra Marcina: Problémy s druhým dieťaťom!

Serial Susedia

27.03.2019 00:01

BRATISLAVA - Peter Marcin (53) sa preslávil najmä v tandeme s Andym Krausom a úlohou v úspešnom seriáli Susedia. Tam si pár epizódnych postáv zahral aj jeho syn Peter. Pre herca a jeho manželku Ľubku ide o jediné dieťa. Hoci po druhom túžili, do cesty sa im postavili viaceré problémy. viac »


Vdova už v 31 rokoch: Sestrička z Básnikov pochovala dvoch manželov

Vdova už v 31

26.03.2019 00:01

PRAHA - Na konci januára opustil tento svet Luděk Munzar (†85) a jeho manželka Jana Hlaváčová (81) nebola pre zlý zdravotný stav schopná zúčastniť sa jeho poslednej rozlúčky. Prvýkrát sa herečka stala vdovou už ako 31-ročná. viac »


Rýchla svadba, rýchly rozvod: Hviezde Hornej Dolnej to s kolegyňou nevyšlo

Dano Heriban

25.03.2019 00:01

BRATISLAVA - Dano Heriban sa na televíznych obrazovkách preslávil úlohou Ďura Brmbalíka zo seriálu Horná Dolná. Pred kamerami ho musela partnerka na svadbu prehovárať poriadne dlho, v skutočnosti je herec ženatý už druhý raz. A v prvom prípade ako rýchlo prišiel sobáš, tak rýchlo nasledoval aj rozvod. viac »


Zo slávnej Nemky je už babka: Vedľa dcéry vyzerá ako jej kamoška!

Nena

24.03.2019 00:00

BERLÍN - Keď je reč o nemeckých umelcoch - speváčka Nena patrí k tým najznámejším. Dnes oslavuje 59. narodeniny a popri kariére si stihla tiež založiť rodinu. Dokonca je z nej už dvojnásobná babička. A treba uznať, že mimoriadne šmrncovná babička! viac »


Táto kráľovná sa starnutia báť nemusí: Kedysi maskovala tučné telo, dnes... Wau!

Chaka Khan

23.03.2019 00:00

LOS ANGELES - Vyzerá skvele! Dnešná oslávenkyňa Chaka Khan je považovaná za kráľovnú funku. Na konte má 22 nominácií na Grammy Awards, 10 ich premenila na víťazstvo. Okrem úspechov sa však môže pochváliť aj tým, že pribúdajúce roky jej vôbec neuškodili. Práve naopak. viac »


Zmachlená Havlová a ten outfit... Čistá ľahká deva!

Zmachlená Havlová a ten
Video

22.03.2019 00:01

PRAHA - Dagmar Havlová je dnes vnímaná ako distingvovaná dáma, ktorú majú mnohí v úcte ako bývalú prvú dámu. Jej profesiou je však herectvo a kým sa vydala za Václava Havla, stvárnila mnoho rôznych charakterov. Napríklad aj dievčinu ľahkých mravov... viac »


Najerotickejšie FOTO markizáckej porotkyne: Tieto prsia patrili slávnemu futbalistovi!

Najerotickejšie FOTO markizáckej porotkyne:
Foto

21.03.2019 00:01

PRAHA/TURÍN - Jej krásna tvár je známa nielen v Česku a na Slovensku, ale aj v Taliansku a prakticky po celom svete. V roku 1998 sa totiž na svetovej súťaži krásy umiestnila na štvrtom mieste a neskôr začala žiť s talianskym brankárom Gigim Buffonom. viac »


Slovenská herečka s ťažkou chorobou: Pochovala už dve deti...

Slovenská herečka s ťažkou

20.03.2019 00:01

BRATISLAVA - Roky bojuje s ťažkou cukrovkou, napriek tomu sa Zuzana Haasová nesťažuje a nenecháva sa obmedzovať. Večnej optimistke ale osud pripravil dve kruté rany... V priebehu dvoch rokov prišla o dve bábätká. viac »


Deti moje osprostené! Legendárny Majster N: Detský kráľ mal aj temnú stránku

Deti moje osprostené! Legendárny

19.03.2019 00:00

BRATISLAVA - Jozef Nodžák patril k tým televíznym osobnostiam, ktoré mnohí ani nepoznali po vlastnom mene. Pre všetkých bol jednoducho Majster N. Dlhé roky zabával deti a hoci im občas aj svojským spôsobom nadával, milovali ho. Ale vedeli ste, že mal aj svoju "temnú" stránku? viac »


Premeny slovenskej herečky: Och, bože, občas to bola hrôza!

Premeny slovenskej herečky: Och,
Foto

18.03.2019 00:00

BRATISLAVA - Možno to niektorých prekvapí, ale Pipina z Mafstory dnes oslavuje už 46 rokov. Gabika Dzuríková je najmä divadelná a seriálová herečka, ktorá si v súkromí, ale hlavne na divadelných doskách a pred kamerami prešla mnohými premenami... viac »


Na obrazovkách smiech, v duši plač: Rodičov známeho herca brutálne zavraždili!

Patrick Duffy

17.03.2019 00:01

LOS ANGELES - Okrem kultového seriálu Dallas je Patrick Duffy známy najmä z komediálneho seriálu Krok za krokom. No kým miliónom divákom prinášal na tvár úsmevy, on sám prežíval v duši smútok. Doteraz sa nezbavil traumy z vraždy svojich rodičov... viac »


Herec z Čiernych barónov: Smrť bola pre neho vykúpením

Herec z Čiernych barónov:

16.03.2019 00:01

PRAHA - Jeho tvár bola známa v celom Česku, ale aj na Slovensku. Bronislav Poloczek sa objavil vo filmoch ako Černí baroni, Copak je to za vojáka a tiež v mnohých seriáloch. Hral takmer do poslednej chvíle, no ku koncu života už bol upútaný na lôžko. Smrť bola pre neho vykúpením. viac »


Viki Ráková zo Susedov: Takéto telo skrýva pod šatami!

Viki Ráková zo Susedov:

15.03.2019 00:00

BRATISLAVA - Viki Ráková je už roky spojená s dvojicou Marcin - Kraus, s ktorými najprv vystupovala v relácii Hurikán a nakoniec začali vyrábať úspešný seriál Susedia. Od svojich začiatkov na televíznych obrazovkách stihla vymeniť priateľa a porodiť syna Bendegúza. Napriek tomu má stále postavičku, ktorá poteší nejedno mužské oko. viac »


Knechtová (38) ukázala telo v plavkách: Fúúúha, SEXI ako nikdy predtým!

Knechtová (38) ukázala telo
Foto

14.03.2019 00:00

DOMINIKÁNSKA REPUBLIKA - Katarína Knechtová v poslednom období dokazuje, že zo škaredého káčatka sa rokmi premenila na krásnu labuť. Aktuálne si tmavovláska užíva na dovolenke v Dominikánskej republike, odkiaľ zverejňuje jednu sexi fotku za druhou. Najnovšie sa fanúšikom ukázala v plavkách. Pozrite, takáto sexi snáď ešte ani nebola! viac »


Najčítanejšie články