Rozhovory | Topky.sk

°C

Štvrtok, 22. október 2020. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

Rozhovory

Veľká premena slovenskej speváčky: Nezmestila sa do nohavíc a teraz... TOTO bude bolieť!

Nezmestila sa do nohavíc a teraz...

Nezmestila sa do nohavíc a teraz...

16.10.2020 17:50

BRATISLAVA - Sportoví nadšenci majú hlavu v smútku. Počnúc štvrtkom sa na Slovensku zatvorili všetky fintescentrá i športoviská, a tak tým, čo makajú na zdravom a krásnom tele, nezostáva nič iné, len hľadať spôsoby, ako si efektívne zacvičiť aj v pohodlí domova. Súčasná situácia nepotešila ani speváčku Lenku Leru Rakarovú. Tá totiž v poslednom období ... viac »

Nikol po vypadnutí z Farmy: Ozval sa jej frajer Rebeky... Fuu, toto ešte bude drsné!

Nikol po vypadnutí z
Video

13.10.2020 05:45

BRATISLAVA - Ubehlo už niekoľko dní odvtedy, čo z markizáckej Farmy definitívne odišla Nikol Fridrichová. Papuľnatá blondínka síce spočiatku nebola všetkým sympatická, karta sa ale obrátila po tom, čo jej dýku do chrbta bodli dvaja najbližší ľudia zo statku... viac »


Vypadnutá Farmárka Maja to povedala na rovinu: Naložila súperom... Títo si výhru nezaslúžia!

Vypadnutá Farmárka Maja to
Video

12.10.2020 18:00

BRATISLAVA - Uplynulý piatok brány markizáckej Farmy definitívne opustili rovno dve súťažiace. Nikol Fridrichová a Mária Both. Obe dievčatá, ktoré sa aj napriek súťaženiu v opačných táboroch zblížili pri pobyte v Chalúpke, sme stretli v pondelok ráno tesne po tom, ako sa objavili pred kamerami Telerána. Ako prví vám prinášame rozhovor s Majou - tá nám ... viac »


Silviu Šuvadovú a slovenského návrhára zbalila vo Vatikáne polícia: Dlhé hodiny na stanici, kontrolovali jej aj podprsenku!

Silviu Šuvadovú a slovenského

13.09.2020 20:00

BRATISLAVA/VATIKÁN - Silvia Šuvadová (47) má na konte už niekoľko nakrúcaní filmov či seriálov, ktoré si odbila ako na domácej scéne, tak i v zahraničí. Na to najnovšie ale zrejme nikdy nezabudne. Počas točenia ju i zvyšných členov štábu zbalili muži zákona a niekoľko hodín strávili vysvetľovaním na polícii! viac »


Videli sme ukážky z rozprávky Perinbaba 2: TOTO bude veľkolepé... Juraj Jakubisko nám prezradil viac!

Videli sme ukážky z

07.09.2020 15:00

BRATISLAVA - Aj napriek tomu, že by si Juraj Jakubisko (82) už pokojne mohol užívať domácu pohodu a chvíle strávené s rodinou, náš ikonický režisér nezaháľa. Aktuálne finišuje s prípravami na uvedenie pokračovania kultovej rozprávky Perinbaba, ktorá mala svoju premiéru ešte v roku 1985. viac »


Otvorený rozhovor s Kamilou Magálovou: Opatreniami trpí šport i kultúra, zákazy nám v boji s koronou nepomôžu!

Otvorený rozhovor s Kamilou
Video

03.09.2020 17:00

BRATISLAVA - Uplynulú nedeľu sa v historickej budove Slovenského národného divadla rozdávali ocenenia Slovenka roka. Víťazkou v kategórii kultúra a zároveň aj nositeľkou prestížneho titulu absolútna Slovenka roka, sa stala herečka Kamila Magálová. Po skončení galavečera sme sa s ikonou našej divadelnej scény rozprávali a v rozhovore nám okrem svojich ... viac »


Žilina zažije niečo výnimočné: Môže zato koronavírus!

Žilina zažije niečo výnimočné:
Video

28.08.2020 22:00

BRATISLAVA - Koronavírus opäť marí plány všetkým umelcom. Len pred niekoľkými týždňami sa tešili, že veľké podujatia konečne dostali zelenú, no pred pár dňami ich radosť zo minúty na minútu zhasla. Od septembra totiž opäť začínajú platiť prísne obmedzenia a keďže povolená kapacita do 500 ľudí vo vnútorných priestoroch pre mnohé plánované akcie nie je ... viac »


Oživili 50 rokov zakázaný film Milana Lasicu: Tabu kvôli nemiestnej erotike!

Oživili 50 rokov zakázaný
Video

26.08.2020 20:00

BRATISLAVA - Od uplynulého víkendu až do tejto nedele majú fanúšikovia slovenskej kinematografie šancu zažiť niečo skutočne výnimočné. A síce filmový "festival" Kino pod hviezdami s rozmanitým programom pre všetky vekové kategórie. Utorkový večer bol však ešte o čosi špeciálnejší. Otvoril ho maestro Milan Lasica uvedením filmu, ktorý sa na Slovensku ... viac »


Rozhovor s Wandou Hrycovou: O podpore umenia počas korony aj novinky o chorom otcovi!

Rozhovor s Wandou Hrycovou:

21.08.2020 17:00

BRATISLAVA - Koronakríza a s ňou súvisiaca karanténa sa dotkli naozaj každého, slovenských umelcov nevynímajúc. Mnohí z nich sa ocitli v obrovských existenčných problémoch a projekty, ktoré sa starajú o ich živobytie, boli predčasne ukončené alebo ani nemohli začať. No a táto situácia sa citeľne dotkla aj slovenskej filmovej produkcie a distribúcie. ... viac »


Juraj Loj si v Šarlatánovi zahral homosexuála: Je potrebné ich rešpektovať!

Juraj Loj si v

21.08.2020 09:00

BRATISLAVA - V stredu večer sa v jednom z bratislavských kín konala premiéra dlhoočakávaného filmu Šarlatán. V snímke od poľskej režisérky Agnieszky Holland si zahral aj herec Juraj Loj, ktorý nám ešte pred samotným premietaním porozprával o filme, no i citlivej téme, ktorej sa dotýkal... viac »


Michal Hudák sa pripravuje na novú šou: Obrovská pocta od Jiřiny Bohdalovej!

Michal Hudák sa pripravuje

20.08.2020 13:30

BRATISLAVA - Už o pár dní sa diváci televízie Joj konečne dočkajú! Začiatkom septembra sa na obrazovky dostane šou Zlatá Maska, ktorú mali na Kolibe spustiť už v marci. Plány im však nečakane narušil príchod koronavírusu, a tak sa všetko muselo presunúť o niekoľko mesiacov neskôr. viac »


Zavesí herectvo na klinec? Zuzane Fialovej počas karantény práca nechýbala... TOMUTO sa venovala!

Zavesí herectvo na klinec?
Video

27.07.2020 14:00

BRATISLAVA - Verili by ste, že kvôli situácii spätej s koronavírusom išla Zuzana Fialová pracovne prvýkrát medzi ľudí až koncom júla? Pre niektorých to znie možno až neuveriteľne, no herečke doma vraj skutočne nič nechýbalo. Zlákať sa nechala až nakrúcaním populárnej relácie Záhady tela, ktorá patrí medzi najväčších ťahúňov RTVS. A veru, rozhodne to bude stáť za to! viac »


Vážny krok slovenského speváka a jeho partnera: Náš vzťah je zázrak... Vymenia si obrúčky!

Vážny krok slovenského speváka
Video

15.07.2020 05:45

BRATISLAVA - Tak toto sme v slovenskom šoubiznise ešte nemali! Spevák Jakub Petraník (31) sa v spoločnosti už nejaký ten mesiac objavuje so svojím partnerom Petrom, no a vyzerá to tak, že medzi pánmi je to naozaj vážne a obaja to vidia na spoločnú budúcnosť. Jasným dôkazom toho je, že aktuálne sa obaja rozhodli pre pomerne odvážny krok... viac »


Zora Czoborová má srdce zo zlata: Prehovorila o svojej obrovskej láske... S týmto musí bojovať!

Zora Czoborová má srdce

09.07.2020 16:00

BRATISLAVA - Zora Czoborová (53) je vzorom mnohých žien. Svojím temperamentom, pozitívnou energiou a dokonalým telom by bez najmenšieho problému strčila do vrecka aj dnešné dvadsiatničky. Dámy by si však nemali brať príklad len z jej úžasného športového ducha. Krásna fitneska má okrem na prvý pohľad badateľných benefitov aj jeden ďalší a ešte dôležitejší - obrovské srdce. viac »


Celeste Buckingham: Koronavírus beriem veľmi vážne, infikovala sa moja kamarátka!

Celeste Buckingham: Koronavírus beriem
Video

29.06.2020 18:00

BRATISLAVA - Počas úradovania koronavírusu nezaháľala a má skutočne mnoho noviniek! Reč je o talentovanej speváčke Celeste Buckingham (25), ktorú sme pred pár dňami stretli na jej obľúbenej klinike krásy. Ako každá žena si cez domácu karanténu musela odpustiť profesionálnu starostlivosť v podobe kaderníka, vizážistky či starostlivosti o pleť, teraz ... viac »


Obrovská radosť slovenského rapera: Nemohol som tomu uveriť a... Veľká novinka!

Obrovská radosť slovenského rapera:
Video

09.06.2020 16:00

BRATISLAVA - Rovnako ako zvyšok Slovákov, koronakríza zasiahla aj našich umelcov, ktorí sa zo dňa na deň museli prispôsobiť novým podmienkam. Svoje o tom vie aj raper Majself. Ten musel zrušiť niekoľko svojich plánov, no počas domácej karantény nezaháľal, neopustil sa a rozhodol sa na sebe pracovať. A to rovno v niekoľkých smeroch! viac »


Dušan Cinkota po korone nabehol do fitka: Trénerka na neho bonzovala a... FOTO Wau, to je forma!

Dušan Cinkota po korone
Video

05.06.2020 21:00

BRATISLAVA - Opäť zarezáva! Rovnako ako tisícky športových nadšencov, aj Dušan Cinkota (49) mal v stredu obrovský dôvod na radosť. Fitnescentrá totiž opäť otvorili svoje brány a herec, ktorý začal ešte pred koronou makať na svojej forme, si mohol dať znova poriadne do tela. Pri jeho návrate k tréningovej rutine sme nechýbali ani my a pri tejto príležitosti ... viac »


KORONAVÍRUS PODCAST Andrea Vadkerti z Francúzska: Z domovov dôchodcov hlásia obrovský počet mŕtvych... Mám strach!

KORONAVÍRUS PODCAST Andrea Vadkerti
Video

06.04.2020 23:50

NICE - Andrea Vadkerti (45) aktuálne žije na Azúrovom pobreží, kam sme sa niekdajšej hviezde televízneho spravodajstva zavolali kvôli čerstvým informáciám o kríze spojenej s koronavírusom. V druhej časti nášho rozhovoru nám porozprávala viac o tom, ako nákazu zvláda francúzske zdravotníctvo. Podľa moderátorky sa testuje málo, nemocnice hľadajú dobrovoľníkov ... viac »


PODCAST KORONAVÍRUS Andrea Vadkerti o situácii vo Francúzsku – Z obchodu išla so slzami v očiach: Za rúško ma vysmiali!

PODCAST KORONAVÍRUS Andrea Vadkerti
Video

05.04.2020 21:59

NICE - Niekdajšia hviezda televíznych správ Andrea Vadkerti aktuálne s rodinou žije na Azúrovom pobreží. My sme sa so sympatickou moderátorkou spojili, aby nám porozprávala o tom, ako sa krajina vyrovnáva s pandémiou koronavírusu. Jej zvyčajný úsmev však tentokrát nahradila trpkosť. Andrea hovorí, že občania krajiny boli o situácii informovaní slabo ... viac »


KORONAVÍRUS PODCAST Bývalá jojkárka o situácii na Cypre: Rúška tam nenosia... Neuveríte, koľko stoja!

KORONAVÍRUS PODCAST Bývalá jojkárka

27.03.2020 23:00

PAFOS - Už včera sme vás v prvej časti rozhovoru s Petrou Mokoš Lenártovou informovali o tom, že na Cypre kvôli koronavírusu zaviedli radikálne mimoriadne opatrenia. Občania musia žiadať o vychádzky prostredníctvom sms správ, pod náporom tisícok ľudí však tento systém veľmi rýchlo skolaboval. V ďalšej časti podcastu nám bývalá jojkárka porozprávala ... viac »


KORONAVÍRUS PODCAST: Bývalá jojkárka sa hlási z Cypru: V krajine skolaboval systém, o vychádzky žiadajú sms-kami!

KORONAVÍRUS PODCAST: Bývalá jojkárka

26.03.2020 22:50

PAFOS - Petru Lenártovú si väčšina Slovákov pamätá ako účastníčku Dievčaťa za milión, našej vôbec prvej reality šou. Blondínka už niekoľko rokov s manželom žije na Cypre, koronavírus neobišiel ani ich domov. Čerstvá dvojnásobná mamička nám porozprávala, ako nákaza ovplyvnila ich život, koľko ľudí je infikovaných, aké opatrenia musia dodržiavať, aj o ... viac »


Najčítanejšie články