Rozhovory | Topky.sk - Bleskovky

Nedeľa, 18. august 2019. Meniny má Elena, Helena, zajtra Lýdia.

Rozhovory

Marianna Ďurianová rok tvárou športu RTVS: Otvorene o práci... Úplne som stratila súkromie!

Marianna Ďurianová

Marianna Ďurianová

02.11.2018 10:30

SLIAČ - Je krásna, úspešná a popri kariére v televízii sa bez problémov stíha venovať aj materským povinnostiam. Marianna Ďurianová (41) takmer pred rokom prekvapila svojich fanúšikov, keď sa rozhodla zo spravodajstva presedlať na športovú oblasť. My sme ju nedávno stretli na víkendovom pobyte v hoteli Kaskády, kde nám porozprávala o tom, ako sa jej ... viac »

Emília Vašáryová o hereckej budúcnosti: Ja už si úlohy vyberám!

Emília Vašáryová o hereckej
Video

29.07.2017 13:00

BRATISLAVA - Emília Vašáryová (75) rozhodne patrí medzi najväčšie česko-slovenské herecké legendy. Už od detstva sa so svojou sestrou Magdou (68) venovala ochotníckemu divadlu a herectvo ako také vyštudovala na bratislavskej VŠMU pred neuveriteľnými päťdesiatimi rokmi. Nie nadarmo sa ešte v ten rok stala členkou Slovenského národného divadla a v roku ... viac »


Pre toto skončila so seriálmi? Karin Haydu otvorene o honorároch!

Pre toto skončila so
Video

28.07.2017 13:30

BRATISLAVA – Karin Haydu (40) rozhodne patrí medzi najznámejšie a najkrajšie slovenské herečky. I keď sa svojej profesii aktívne venuje, na televíznych obrazovkách ju od účinkovania v markizáckej Kukučke už vidno nie je. Zaujímalo nás preto, či existuje rola, ktorú by si vyslovene nechcela zahrať. viac »


Mika sa lúči s RTVS: Prezradil, čomu sa bude venovať teraz!

Mika sa lúči s
Video

26.07.2017 13:30

BRATISLAVA - Už o týždeň Václavovi Mikovi (54) skončí funkčné obdobie v RTVS a žezlo generálneho riaditeľa po ňom preberie Jaroslav Rezník (51). Ten nad bývalým šéfom rádia Expres či Markízy zvíťazil v druhom kole tajného hlasovania a verejnoprávnu televíziu od 2. augusta povedie na najbližších 5 rokov. Zaujímalo nás, aké sú Mikove plány do budúcnosti ... viac »


Karin Haydu prekvapila vlastná dcéra: Toto o nej netušila!

Karin Haydu prekvapila vlastná
Video

22.07.2017 13:00

BRATISLAVA – Zaskočili sme ju rovno pred kamerou! Karin Haydu (40) je hrdou mamou 12-ročnej Vanessky, ktorá aktuálne zažiarila v slovenskom filme Čiara. Keď sme obe dámy oslovili na rozhovor, herečka zostala zo slov svojej dcéry jemne prekvapená. viac »


ŽIADNY ROZCHOD: Títo dvaja slovenskí herci sú opäť spolu!

ŽIADNY ROZCHOD: Títo dvaja
Video

21.07.2017 18:45

BRATISLAVA - Trápeniu je koniec! Keď sa pred dvomi mesiacmi na verejnosti objavila správa, že herci Kristína Greppelová (32) a Tomáš Palonder (37) sa rozišli, množstvo ľudí zostalo v šoku. Dvojica totiž počas niekoľkoročného vzťahu ani raz nepôsobila, že by sa v ich partnerskom živote vyskytovali závažnejšie problémy a svoj partnerský život často opisovali ako ideálny. viac »


Rytmus si dupol: Toto Dara urobí a hotovo!

Rytmus si dupol: Toto
Video

17.07.2017 15:00

BRATISLAVA - Má jasné plány! Len nedávno Dara Rolins (44) pokrstila nový album ETC, z ktorého do éteru stihla vypustiť už dva single s videoklipom. Napriek tomu, že sa na platni nachádza niekoľko spoluprác, speváčka zatiaľ predstavila klipy len k tým, ktoré nahrala sólo. Dlho to však takto nezostane. O slovo sa totiž prihlásil aj jej partner Patrik "Rytmus" Vrbovský (40). viac »


Mojsejová prehovorila, či je na zajačikov, o svojich 4 manželoch, prečo nemá deti, aj o tom, čomu sa venuje!

Mojsejová prehovorila, či je
Foto

16.07.2017 13:00

BRATISLAVA - Najznámejšia východniarka Nora Kabrheľová Mojsejová (58) je verejnosti známa už niekoľko rokov. Kedysi nekompromisná, bohatá a tvrdá žena, ktorú mnohí milovali a iní nenávideli, dnes žije pokojným životom. Za roky na mediálnom výslní prežila toho viac ako dosť. My sme ju navštívili, vyspovedali a zistili, prečo nemá deti, prečo chcela ísť ... viac »


Svadba Gáboríkovcov DEŇ PO: Prehovoril Mariánov brat aj mama a... Ups, ona nevie, ako sa volá jej nevesta?!

Svadba Gáboríkovcov DEŇ PO:
Video

16.07.2017 09:00

TOMÁŠOV - Juj, tak tomu sa povie menší trapas! Hoci Ivana Surovcová (30) a Marián Gáborík (35) tvoria pár už šesť rokov a v piatok si povedali svoje "áno" v kaštieli v Tomášove, novopečená svokra tanečnice sa po veselici nevyhla drobnému faux pas. Svoju nevestu totiž aj napriek dlhoročnej známosti omylom premenovala. viac »


Sajfa otvorene o manželstve: Toto by chcela počuť každá žena!

Sajfa otvorene o manželstve:
Video

15.07.2017 13:00

BRATISLAVA – O niekoľko týždňov to bude presne rok, odkedy sa z Mateja „Sajfu“ Cifru (38) stal ženáč a premenoval krásnu markizáčku Veroniku Ostrihoňovú (28). Ich „svadba milénia“ bola v uplynulom roku jednou z najrozoberanejších udalostí, a tak nás zaujímalo, či sa odvtedy niečo vo vzťahu sympatickej dvojice zmenilo. viac »


Hrá sa na niečo viac? Takto dcéru Dary Rolins ovplyvnila sláva!

Hrá sa na niečo
Video

13.07.2017 18:00

BRATISLAVA - Deti vyrastajúce pri slávnych rodičoch častokrát nemajú detstvo ako tie z obyčajných rodín. Celebritné ratolesti sú pravidelne pod drobnohľadom verejnosti, čo môže ich životy a dospievanie veľmi ľahko ovplyvniť. Zaujímalo nás, ako sa s takýmto záujmom vyrovnáva Laura, deväťročná dcérka Dary Rolins (44), ktorá patrí medzi najobletovanejšie ... viac »


Veľké priznanie Igora Kmeťa: Takto to celé naozaj bolo!

Veľké priznanie Igora Kmeťa:
Video

09.07.2017 06:00

BRATISLAVA – Len pred pár týždňami Slovensko obletela informácia, že Igor Kmeťo (59) sa nečakane opäť stane otcom. O tehotenstve sa totiž spolu s manželkou Vierkou dozvedeli až v siedmom mesiaci, z čoho logicky vyplývalo, že porodiť mala až niekedy v strede júla a zdalo sa, že malý Denisko prišiel na svet predčasne. viac »


Z tohto puknete od smiechu: Puskailer prezradil intímny detail o tehotenstve svojej Abbie!

Z tohto puknete od
Video

05.07.2017 22:00

BRATISLAVA - Nedá sa ho nemilovať! Thomas Puskailer (36) s krásnou manželkou Abbie len nedávno oznámili verejnosti radostnú správu. Po šiestich rokoch manželstva sa sympatickej dvojici konečne zadarilo a už o pár mesiacov na svet príde ich prvé spoločné bábätko. Reakcia speváka na očakávaného potomka vás dostane do kolien! viac »


Silvia Šuvadová prehovorila o najdrahšom kúsku v šatníku: Tomuto neuveríte!

Silvia Šuvadová prehovorila o
Video

04.07.2017 13:30

BRATISLAVA - Naše celebrity na sebe bežne nosia hriešne drahé módne kúsky, za ktoré by si bežný človek pokojne mohol kúpiť nové auto či menší byt. Keď sme na módnych dňoch nedávno stretli herečku Silviu Šuvadovú (44), zaujímalo nás, ako je na tom s nakupovaním ona sama. A odpoveď nás poriadne prekvapila! viac »


Iveta Malachovská o sexy mužoch, feminizme, ale aj terorizme!

Iveta Malachovská o sexy
Foto

02.07.2017 11:00

BRATISLAVA - Charizmatická moderátorka Iveta Malachovská (51) je na mediálnej scéne už dlhých 37 rokov. Za ten čas si získala srdcia mnohých fanúšikov, a to nielen pre svoju mimoriadnu spontánnosť, dobrú náladu, či originálny humor, ale aj obrovskú dávku energie, ktorú rozdáva všade, kde sa objaví. Úspešnú brunetku sme preto oslovili na rozhovor, v ... viac »


Jaroš otvorene o hviezdnych manieroch, o tom, ako kradol, o zlom vzťahu s otcom i o nečakanom úspechu!

Jaroš otvorene o hviezdnych
Foto

25.06.2017 13:00

BRATISLAVA - Toto ste o ňom zrejme doteraz netušili! Miro Jaroš (39) momentálne hviezdi ako jeden z najobľúbenejších detských umelcov. Jeho žltú košeľu a červeného motýlika pozná snáď každé dieťa na Slovensku. No starší diváci ho poznajú už oveľa dlhšie. Zviditeľnil sa pred 13 rokmi v speváckej šou SuperStar, kde vynikal svojím extravagantným zjavom. ... viac »


Tajomstvo farmárov Pavlíka a Brezinovej: Vieme, ako ju zbalil!

Tajomstvo farmárov Pavlíka a
Video

22.06.2017 00:00

BRATISLAVA - Len nedávno fanúšikov markizáckej Farmy prekvapil nový párik, ktorý vznikol z niekdajších súťažiacich. Ide o Janku Brezinovú (26) z poslednej série a Michala Pavlíka (20), ktorý súťažil na Farme číslo 6. Napriek tomu, že dvojica už zverejnila zopár zamilovaných záberov, ani jeden z nich sa verejne nevyjadroval k tomu, ako sa vôbec dali dokopy. Až doteraz. viac »


Markizáčka Kövešová prežila peklo: O tom, ako po nej strieľali, chceli ju dopichať, či ako ju držali pod krkom

Markizáčka Kövešová prežila peklo:
Video

18.06.2017 13:00

BRATISLAVA - Kristína Kövešová je úspešná markizácka reportérka, ktorá sa venuje najmä investigatívnej žurnalistike. Akčná brunetka sa momentálne teší obrovskej podpore divákov a často zasahuje a pomáha v situáciách, ktorým sa ostatní radšej vyhýbajú. V rozhovore nám odhalila zákulisie svojej práce a porozprávala aj o svojom súkromnom živote. viac »


Michal David: Prečo si zmenil meno, o dieťati s fanúšičkou a nevďačných mladých umelcoch

Michal David
Video

11.06.2017 13:00

BRATISLAVA - Michal David (56) patrí k žijúcim legendám česko-slovenskej hudobnej scény. Napriek tomu, že medzi najpopulárnejších umelcov patrí už desiatky rokov, nikdy mu nebola cudzia otvorenosť, pokora a príjemné vystupovanie. V rozhovore nám spevák prezradil, prečo sa rozhodol zmeniť si meno, ako žije v súkromí, či ako sa zoznámil so svojou dlhoročnou manželkou. viac »


Celeste Buckingham otvorene: O súkromí, skúsenosti so šikanou, aj o novom priateľovi!

Celeste Buckingham

28.05.2017 06:00

BRATISLAVA - Napriek tomu, že krásna Celeste Buckingham (22) patrí medzi naše najmladšie speváčky, okrem svojho obrovského talentu je na Slovensku známa rozhľadenosťou, suverénnym prejavom a podporovaním dobročinných aktivít každého druhu. V rozhovore nám nadaná umelkyňa porozprávala o svojej rodine, prezradila, ako sa spoznala s novým priateľom, či ... viac »


Zora Czoborová o šťastnom manželstve, ale aj bitke, depresiách a deťoch...

Zora Illiáš-Czoborová

21.05.2017 22:00

BRATISLAVA - Zora Czoborová mala kedysi úspešnú kariéru fitnesky, no ani dnes sa nemôže sťažovať na nedostatok práce. V otvorenom rozhovore Topkám prezradila všetko - prečo ako dieťa dostala bitku, z čoho mala depresie a ako vníma fakt, že nemá deti. Dozviete sa čo-to aj o manželskom živote s mladším IT-čkárom Petrom. viac »


Najčítanejšie články