Mysteriózne | Topky.sk - Bleskovky

Štvrtok, 22. august 2019. Meniny má Tichomír, zajtra Filip.

Mysteriózne

Manželia v dome objavili tajnú zavarenú miestnosť: Otvorili ju, pohľad dovnútra ich šokoval

Manželia Wessenovci

Manželia Wessenovci

Foto
19.08.2019 14:22

NOTTINGHAM - Majitelia múzea Haunted Museum v anglickom Nottinghame objavili v budove ešte vlani tajomné zavarené kovové dvere, ktoré otvorili až teraz. Miestnosť im vzápätí odhalila zaujímavú a zároveň desivú scénu. Návštevníci si môžu všetko prezrieť, ale dovnútra je vstup zakázaný. viac »

VIDEO Farmárkinej koze sa narodil mutant: Z toho, čo sme našli v matke, sme ostali v šoku

VIDEO Farmárkinej koze sa
Video

23.11.2018 16:57

SULTAN KUDARAT - Neidentifikovateľný zvláštny tvor prišiel na svet vo filipínskej provincii Sultan Kudarat na farme miestnej obyvateľky. Na prvý pohľad v ničom nepripomína mláďa kozy, ale skôr prasacieho mutanta. Majiteľka statku a ďalší dedinčania hovoria o mŕtvom mláďati ako o zlom znamení, ktoré prorokuje zlé časy. viac »


VIDEO Roman chytil podivného červa: Hmýril sa a potom spravil niečo, čo vôbec nečakal!

VIDEO Roman chytil podivného
Foto

20.11.2018 19:57

MURMANSK - V hlbinách vôd žijú skutočne bizarné tvory, na ktoré by ste určite nechceli naraziť osobne. Rybár Roman Fedortsov z Ruska zachytáva takéto stvorenia na fotoaparát či kameru. Jeho galéria v sebe ukrýva strašidelné kúsky, najnovšie v nej pribudol podivný červ. viac »


Kúzelník (28) očaril celý svet svojím magickým číslom: Pozriete VIDEO a ostanete v nemom úžase

Kúzelník (28) očaril celý
Video

20.11.2018 09:04

LAS VEGAS - Mladý Číňan očaril porotcov na Svetových majstrovstvách kúzelníckych trikov s neuveriteľným kartovým číslom. Ľudia jeho vystúpenie nedokážu prestať sledovať a nikto nevie prísť na to, ako to tento kúzelník urobil. Pozrite si video a presvedčte sa na vlastné oči. viac »


VIDEO Slováci sa vybrali do českej pevnosti: To, čo zažili v podzemí, ich odrovnalo

VIDEO Slováci sa vybrali
FotoVideo

16.11.2018 18:01

JOZEFOV - Lovci duchov zo skupiny Slovak Ghost Hunters dostali pozvanie do pevnosti Jozefov v malom českom mestečku Jaroměř. Pevnosť má dlhú históriu, ktorá siaha až do osemnásteho storočia, čiže do obdobia panovníctva Márie Terézie. viac »


Plavili sa na loďke v Thajsku, keď ostali nemo čumieť: Turisti zbadali tie najbizarnejšie tvory

Plavili sa na loďke
Video

14.11.2018 13:10

KRABI - Turisti počas plavby pod skalami pri pláži Railay Beach v Thajsku spozorovali mysteriózne stvorenia. Pohľad na ne bol skutočne bizarný, nikto si nebol istý, o čo konkrétne ide. Nápadne sa podobali na fiktívnu postavu Ewoka zo série Hviezdne vojny. Vysvetlenie je už ale na svete. viac »


Zvláštne ryby na VIDEU vydesili ľudí: Hotoví mimozemšťania, vyzerajú ako černice z Černobyľu

Zvláštne ryby na VIDEU

06.11.2018 09:10

LONDÝN - Zvláštne drobné živočíchy sa objavili na videu, ktoré zaplavilo sociálnu sieť. Uhádnuť ich pôvod je na prvý pohľad naozaj veľmi ťažké, pretože mätú svojím tvarom, zafarbením a tváričkou s otvorom. Zmätok navýšila aj šikovná práca autora videa, ktorý zámerne zachytil drobné živočíchy tak, aby pohľad na ne naštartoval bujnú fantáziu užívateľov. viac »


Žena má nezvyčajných milencov: FOTO Sex s 15 duchmi, jej snúbencom je vraj poltergeist

Žena má nezvyčajných milencov:
Foto

05.11.2018 13:52

BRISTOL - Angličanka Ametyst Realmová už zopárkrát šokovala moderátorov a divákov televíznych show, kde zakaždým kvetnato opisuje, aké skvelé pocity má, keď sa miluje s duchmi. Už ich vraj úplne vymenila za skutočných milencov a čaká na to, kedy s jedným z nich otehotnie. Tajne dúfa, že to bude jej súčasný snúbenec. viac »


Študentky našli na schodoch mŕtve osy: Na ďalší deň ich šokoval mysteriózny nápis na FOTO

Študentky našli na schodoch

01.11.2018 17:54

GLASGOW - Študentka Sophie Dalgleishová (20) sa stala obeťou hororového žartíku. Jedného dňa prechádzala univerzitou, keď zazrela telá mŕtvych ôs. Tie viedli až ku dverám, pri ktorých bol z nich po pár dňoch vytvorený nápis „Hi“, v preklade „Ahoj“. viac »


Manželia si prezerali FOTO z výletu: Zostali v šoku, veď to je duch kapitána slávneho Titanicu!

Manželia si prezerali FOTO

29.10.2018 11:45

BELFAST/DEVON – Manželia Cheryl a Luke Arklessovci zostali v šoku, keď si prezerali fotografie zo svojej poslednej návštevy severoírskej metropoly. Na jednom zábere, ktorý bol urobený v slávnom pube Robinsons zariadenom predmetmi z Titanicu, uvideli v pozadí zvláštny tieň. Sú si istí, že ide o ducha kapitána najslávnejšieho parníka, ktorý klesol pod ... viac »


Turista pri prechádzke lesom nakrútil čudný úkaz: Dýcha tu zem, to najdesivejšie, čo som videl!

Turista pri prechádzke lesom
Video

27.10.2018 19:15

QUEBEC - Zvláštne video pochádzajúce z Kanady šokovalo užívateľov. Je na ňom zachytené, ako sa hýbe zem v lese. Vyzerá to tak, akokeby bola živá a dýchala. Aj na tento fenomén však existuje racionálne vysvetlenie. Úkaz je spôsobený vplyvmi počasia. viac »


Divný úkaz vystrašil obyvateľov: VIDEO Voda začala bublať a v rieke sa vytvoril záhadný vír

Divný úkaz vystrašil obyvateľov:

23.10.2018 11:05

HANGZHOU – V čínskom meste Hangzhou sa na povrchu rieky Qiantang objavil pozoruhodný úkaz. Hladina v jednom mieste zrazu pripomínala rozburácanú vírivku, čo okamžite spustilo vlnu špekulácií. Avšak milovníci konšpiračných teórii sa netešili dlho, pretože zdroj neočakávaného víru bol odhalený veľmi rýchlo. viac »


Žena natočila na chodbe nemocnice strašidelné VIDEO: Keď si ho prezerala, začula hlas démona

Žena natočila na chodbe

22.10.2018 18:02

LONDÝN - Katherine Lawrencová (40) zašla spoločne so svojou dcérkou do nemocnice Royal Devon and Exeter a keďže jej chodba pripomenula hororový film Silent Hill, natočila si ju na mobil. Matka dvoch detí počas nakrúcania zaznamenala niečo nevšedné, démonický hlas. viac »


Hlasy zo záhrobia: Podľa vedcov ľudia, ktorí počujú hlasy svojich mŕtvych blízkych, nie sú blázni!

Hlasy zo záhrobia: Podľa

17.10.2018 19:06

LONDÝN - Neustále sa objavujú nové "dôkazy", ktoré tvrdia, že ľudia počujúci hlasy zo záhrobia nemusia patriť medzi bláznov. Nie práve zanedbateľné percentvo vdov a vdovcov sa totiž priznalo, že počulo hlasy svojich zosnulých manželov či manželiek. Aká je teda skutočnosť? viac »


VIDEO Historička na satelitných záberoch objavila ducha: Po piatich rokoch vyšla najavo pravda

VIDEO Historička na satelitných
Video

14.10.2018 12:55

LONDÝN - Tvorcovia dokumentu skúmali existenciu duchov na opustenom letisku v anglickom grófstve Glaucestershire. Na toto miesto bola povolaná amatérska historička Fiona Powellová, ktorá na satelitnom zábere zazrela tmavú postavu medzi obrysmi budov. viac »


Mladík zachytil na FOTO inváziu: Ľudia sú uchvátení, budúcnosť je tu!

Mladík zachytil na FOTO
Foto

13.10.2018 20:52

MACAO - Fascinujúca fotografia zachytávajúca ulicu v Čínskej ľudovej oblasti Macao nadchýna užívateľov sociálnej siete. Jej autorom je príležitostný fotograf National Geographic Paul Tsui, ktorý ju pomenoval "Invázia". Pri pohľade na záber každý uzná, že ide o viac ako iba priliehavý názov. viac »


Záhadný fenomén v štátnom parku fascinuje ľudí už desaťročia: Vraj sa ho konečne podarilo vysvetliť

Záhadný fenomén v štátnom

02.10.2018 19:47

HOVLAND - Štátny park v Minnesote láka pozornosť návštevníkov a turistov, ktorí v ňom okrem iných krás objavujú aj výnimočný vodopád nazvaný Devil's Kettle, čiže Diablova kanvica. Fascinujúci úkaz so záhadne miznúcou vodou však okrem návštevníkov priťahuje aj pozornosť mnohých hydrológov. viac »


Čo prichádza po smrti? Šesť ľudí, ktorí na chvíľu zomreli, to prezradilo

Čo prichádza po smrti?

20.09.2018 16:37

LONDÝN - Šesť ľudí zodpovedalo na starodávnu otázku, čo sa stane po tom, ako umrieme. Respondenti zažili klinickú smrť a po úplnom zotavení sa rozhodli opísať smrť. Niekto ju prirovnáva k čítaniu knihy, iný videl záhradu, ďalší tvrdí, že po smrti neexistuje nič. viac »


Otec si pozrel VIDEO z dcérkinej izby a zostal vydesený na smrť: Bál som sa tam čo i len vkročiť!

Otec si pozrel VIDEO
Video

19.09.2018 20:37

BLYTH - Video, ktoré na sociálnej sieti zverejnil znepokojený otec, zachytáva pohybujúcu sa svetelnú guľu v detskej izbe jeho trinásťmesačnej dcéry. Rodina tvrdí, že po presťahovaní do domu v anglickom meste Blyth sa už udialo viac zvláštnych vecí. viac »


Muž na dcérinom Facebooku zverejnil perverzný odkaz: TOTO som o ňom vedieť nechcela!

Muž na dcérinom Facebooku

13.09.2018 12:09

LONDÝN - Do rozpačitej situácie dostal otec užívateľku Facebooku po tom, ako jej poslal odkaz na pikantnú webstránku. Šokovaná dievčina je v rozpakoch a nevie, ako reagovať. Bojí sa totiž, že ho poriadne zahanbí, keď mu povie, že vie, aké stránky si prezerá. viac »


Vedci rozlúštili záhadný list, ktorý pred 300 rokmi napísala mníška: Mala byť posadnutá diablom!

Vedci rozlúštili záhadný list,

12.09.2018 15:56

MISTERBIANCO - List napísaný mníškou, ktorá bola pred viac ako tristo rokmi údajne posadnutá satanom, sa nakoniec podarilo preložiť. Riaditeľka vedeckého centra Ludum, kde rukopis dešifrovali, ale hovorí o psychickej poruche jeho autorky a popiera súvislosť s diabolským posolstvom. viac »


Najčítanejšie články