Mysteriózne | Topky.sk - Bleskovky

°C

Nedeľa, 17. november 2019. Meniny má Klaudia, zajtra Eugen.

Mysteriózne

V starej krčme objavili záhadnú fľašu: Touto čudnou zmesou odháňali bosorky

Ilustračné foto

Ilustračné foto

pred 11 hodinami

WATFORD - Viktoriánska fľaša, ktorá vraj v minulosti slúžila ako ochrana pred čarodejníckymi silami, bola objavená v rodisku bosorky Angeliny Tubbsovej na juhovýchode Anglicka. Podľa odborníčky ide priam o fascinujúci nález. Prečítajte si, čo obsahovala. viac »

Žena sa zobudila z kómy a svojej rodine povedala mrazivý odkaz na FOTO

Žena sa zobudila z
Foto

27.06.2019 08:12

SAN LUIS OBISPO - Obrázok zvláštneho tetovania Madie Johnsonovej z Kalifornie, ktorý koluje na Instagrame, okomentovala jeho autorka mrazivou skúsenosťou svojej tety. Opisuje v ňom udalosť, ku ktorej došlo, keď sa prebrala zhruba pol hodiny po tom, ako zostala v bezvedomí napojená na prístrojoch. viac »


FOTO Záhadný tvor na pláži vyvolal paniku: Čo sa to deje pod hladinou?!

FOTO Záhadný tvor na
Foto

25.06.2019 13:28

GRIPPSLAND - Na sociálnej sieti sa objavili fotografie záhadného tvora, ktorý si užíval pekný deň na pláži Golden Beach v austrálskom Grippslande. Počas prechádzky na neho narazil miestny obyvateľ. Odborníci neskôr živočícha identifikovali ako žraloka. viac »


VIDEO Manželia sa kochali výhľadom na krásne jazero: Vtom zastali, čo to, preboha, pláva v jazere?!

VIDEO Manželia sa kochali
Video

18.06.2019 08:52

V médiach sa znovu objavili "zaručené" zábery najznámejšej škótskej príšery z jazera Loch Ness. Ich autormi sú manželia, ktorí trávili prázdniny v Škótskej vysočine a zvláštny útvar plávajúci na hladine jazera si všimli iba náhodou. So svojím videom prichádzajú v čase, keď vedci pripravujú výsledky štúdie vzoriek DNA odobratých z jazera. viac »


Žena je zhrozená z VIDEA z bezpečnostnej kamery: Záhadné stvorenie pri dome

Žena je zhrozená z
Video

12.06.2019 20:42

DENVER - Na internet sa dostalo bizarné video s podivným stvorením kráčajúcim po príjazdovej ceste domu Vivian Gomezovej. Nápadne sa podobá na postavu Dobbyho z Harryho Pottera. Niektorí však poukazujú na to, že video je falošné a ide o dielo photoshopu. viac »


FBI zverejnila tajné dokumenty o mýtickej príšere: Raz a navždy odhalili pravdu!

FBI zverejnila tajné dokumenty

07.06.2019 21:03

WASHINGTON - Najnovšie zverejnené dokumenty odhalili, že FBI pátralo po existencii Bigfoota - mýtického tvora, ktorý údajne obýva lesy Severnej Ameriky. Vedci údajne vykonali testy na chlpoch a kožušine, o ktorých sa domnievali, že patria legendárnemu ľudoopovii. Riaditeľ centra pre výskum tohto fenoménu v roku 1976 napísal FBI list, aby "raz a navždy" odhalili pravdu. viac »


Prekvapujúci objav v Lochnesskom jazere: Profesor tvrdí, že príšera môže byť skutočná!

Prekvapujúci objav v Lochnesskom

05.06.2019 09:10

Vedci zozbierali vzorky DNA, ktoré v škótskom jazere Loch Ness zanechali rôzne živočíchy. Ich výskum dokazuje, že stará legenda o lochnesskej príšere môže byť skutočnosťou. Profesor Neil Gemmell dúfa, že všetky podrobnosti o štúdii zverejnia už budúci mesiac. viac »


VIDEO Vedci objavili v Ázii záhadné obrie urny: Džbány smrti slúžili na morbídnosti

VIDEO Vedci objavili v
FotoVideo

26.05.2019 09:03

LAOS - Tím austrálskych vedcov objavil v juhovýchodnej Ázii kolekciu obrích starovekých džbánov, do ktorých ľudia kedysi odhadzovali mŕtvoly. Boli roztrúsené v lesoch a na pláňach, pravdepodobne ich dávne kmene využívali ako súčasť pohrebných rituálov. Takzvané "džbány smrti" sú jednou z najznámejších archeologických záhad na svete. viac »


FOTO Búrka odkryla praveké tajomstvo: Je úchvatné, celé tisícročia o ňom nikto nevedel

FOTO Búrka odkryla praveké
Foto

24.05.2019 18:41

BORTH - Búrka menom Hannah odkryla skamenený praveký les, ktorým sa inšpirovala staroveká legenda. Les Borth sa tiahol tri až päť kilometrov pozdĺž waleského pobrežia v zálive Cardigan. Zvyšky stromov boli celé tisícročia pochované pod vrstvou rašeliny, piesku a slanej vody. viac »


VIDEO Turista na dovolenke v Thajsku nakrútil podivný úkaz na nebi: Mnohým vyrazil dych

VIDEO Turista na dovolenke
Video

18.05.2019 09:01

PHUKET - Britskému turistovi sa na dovolenke v thajskom Phukete podarilo zachytiť neznámy objekt vychádzajúci z obrovského červeného mraku. Zábery zachytávajú šok okoloidúcich, ktorým tento úkaz vyrazil dych. Mnohým ľuďom pripomína scénu z filmu Avengers: Endgame. viac »


Vedec vraj konečne rozlúštil kód najzáhadnejšieho rukopisu na svete: TOTO sa v ňom píše!

Vedec vraj konečne rozlúštil
Foto

17.05.2019 08:40

BRISTOL - Už viac ako storočie sa experti snažia rozlúštiť znakový kód Voynichovho rukopisu, známeho ako najzáhadnejší text na svete. Dobrou správou je, že pracovníkovi z Univerzity v Bristole sa to konečne podarilo. Podľa jeho slov použil laterálne myslenie a vlastnú vynaliezavosť. viac »


VIDEO Slováci vyrazili do Kremnických baní: Z toho, čo tam zažili, im dodnes behá mráz po chrbte

VIDEO Slováci vyrazili do
FotoVideo

15.05.2019 16:21

KREMNICKÉ BANE - Ďalšia výzva pre vyšetrovateľov paranormálnych javov na Slovensku. Slovak Ghost Hunters sa nedávno vybrali do Kremnických baní a na toto vyšetrovanie budú spomínať ešte veľmi dlho. Podarilo sa im totiž vraj zaznamenať prítomnosť ducha! viac »


VIDEO Záhadný nápis na skale vo Francúzsku: Mestečko ponúka 2000 eur tomu, kto ho rozlúšti

VIDEO Záhadný nápis na

15.05.2019 08:41

PARÍŽ - Mestečko na západe Francúzska si už niekoľko rokov láme hlavu nad nápisom, ktorý ktosi pred viac ako dvesto rokmi zanechal na skale na odľahlej pláži. Teraz sa jeho vedenie rozhodlo požiadať o pomoc širokú verejnosť. Za rozlúštenie záhadného nápisu sľúbilo odmenu 2000 eur, informoval server franceinfo. viac »


FOTO Spisovateľka mala vyriešiť dlhoročnú záhadu Slonieho muža

FOTO Spisovateľka mala vyriešiť
Foto

14.05.2019 19:27

LONDÝN - Britská spisovateľka Jo Vigor-Mungovinová tvrdí, že sa jej podarilo nájsť miesto posledného odpočinku Josepha Merricka, ktorého si dejiny pamätajú ako "Slonieho muža". Jeho kostra je uložená v nemocnici Royal London Hospital, ale osud ďalších telesných pozostatkov bol až doteraz nejasný. viac »


FOTO Na dvore ženy sa objavilo nechutné stvorenie: Čo myslíte, že to môže byť?

FOTO Na dvore ženy
Foto

14.05.2019 15:45

TITUSVILLE - Priateľ Kelly Garrahanovej našiel mŕtvolu záhadného stvorenia priamo na jej pozemku na Floride. Neznámy tvor mal laby podobné prstom, ňufák plný zubov a dlhý, hrubý chvost. Ľudia na sociálnych sieťach sa domnievajú, že by mohlo ísť o kojota či jaštera, niektorí dokonca tvrdia, že je to legendárna čupakabra. viac »


Mladík po autonehode upadol do klinickej smrti: Stretol som sa s Ježišom, toto sa ma spýtal!

Mladík po autonehode upadol

13.05.2019 15:30

NEW YORK - Chlapík menom Gary tvrdí, že sa dostal do neba a sám Ježiš Kristus sa ho spýtal, či tam chce zostať v absolútnom mieri. O svoju mysterióznu skúsenosť sa podelil na webstránke o ľuďoch, ktorí sa vraj tiež dostali do posmrtného života. Odborníci tvrdia, že príbehy takéhoto rázu nie sú vôbec ojedinelé. viac »


Mladík tvrdí, že dokáže cestovať v čase: Prišiel som z roku 2045 a viem, kto sa stane prezidentom!

Mladík tvrdí, že dokáže
Video

10.05.2019 09:02

LONDÝN - Adam Archon sa prezentuje ako cestovateľ v čase a vďaka tomu už teraz vie, ako bude fungovať svet v roku 2045, ako a čím budeme platiť a kto zasadne v Bielom dome po Donaldovi Trumpovi. Jeho prognózy zverejnila televízia The Apex TV, kde mladík odpovedal na otázky pripojený na detektor lži. viac »


VIDEO Záhada na Veľký piatok v Austrálii: Strom začal plakať, toto je príčina

VIDEO Záhada na Veľký
Video

08.05.2019 17:38

PERTH - Plačúci strom v austrálskom meste Perth priťahoval počas veľkonočných sviatkov veľkú pozornosť. Obdivovali ho davy ľudí a mnohí videli vo vode stekajúcej po kmeni Božie posolstvo. Preto sa pod ním zhromažďovali a modlili. Miestne úrady však už majú pre celý úkaz vysvetlenie. viac »


Vo francúzskej nemocnici sa diali nevysvetliteľné nočné javy: Tajná kamera odhalila pravdu

Vo francúzskej nemocnici sa

02.05.2019 16:02

PARÍŽ - Za "nevysvetliteľné" nočné javy v nemocnici v meste Dax v juhozápadnom Francúzsku, ktoré vyvolali špekulácie o prítomnosti ducha, môže podľa vyšetrovateľov jedna zo zamestnankýň. Zhruba tridsaťročná žena je teraz vo väzbe a bola obvinená z násilia voči zraniteľným osobám, píše francúzska tlač. viac »


FOTO Armáda údajne našla v snehu stopy legendárneho monštra

FOTO Armáda údajne našla
Foto

30.04.2019 21:16

HIMALÁJE - Indická armáda tvrdí, že sa jej ako prvej podarilo odfotografovať stopy yetiho, údajného človeku podobného tvora žijúceho v Himalájach. Oznámenie vyvolalo na internete záplavu nedôverčivých reakcií, informovala televízia CNN. viac »


Otec mal už dlhšie pocit, že sa v jeho spálni deje niečo záhadné: VIDEO malo odhaliť desivú pravdu

Otec mal už dlhšie
Video

27.04.2019 09:01

ALBUQUERQUE - Mladá Američanka zo štátu Nové Mexiko zdieľala na sociálnych sieťach video, ktoré nakrútil jej otec vo svojej spálni. Kameru si v nej nainštaloval po tom, ako ho už dlhšie prenasledoval pocit, že mu niekto neustále dvíha z postele prikrývku. Príspevok vyvolal zmiešané názory užívateľov, pričom väčšina si myslí, že ide o zinscenovaný trik. viac »


Najčítanejšie články