Mysteriózne | Topky.sk - Bleskovky

°C

Nedeľa, 17. november 2019. Meniny má Klaudia, zajtra Eugen.

Mysteriózne

V starej krčme objavili záhadnú fľašu: Touto čudnou zmesou odháňali bosorky

Ilustračné foto

Ilustračné foto

pred 11 hodinami

WATFORD - Viktoriánska fľaša, ktorá vraj v minulosti slúžila ako ochrana pred čarodejníckymi silami, bola objavená v rodisku bosorky Angeliny Tubbsovej na juhovýchode Anglicka. Podľa odborníčky ide priam o fascinujúci nález. Prečítajte si, čo obsahovala. viac »

Konšpiračná teória pohltila Nemecko: Odmena milión eur každému, kto dokáže, že TOTO neexistuje

Bielefeld
Video

07.09.2019 13:06

BERLÍN - Nemecké mesto Bielefeld ponúka odmenu vo výške milión eur komukoľvek, kto dokáže, že toto mesto neexistuje a že ide len o výmysel. V zadaní pre súťažiacich sa uvádza, že záujemcom o vysokú finančnú odmenu sa "medze kreativity nekladú", no výhru môže získať len ten, kto poskytne o neexistencii mesta nespochybniteľný dôkaz. viac »


Vedci skúmali legendárne škótske jazero a niečo zistili! Lochnesská príšera je v skutočnosti asi...

Lochnesská príšera

07.09.2019 09:03

LONDÝN - Príšera, ktorá sa podľa rôznych svedectiev a legiend opakovane zjavuje v škótskom jazere Loch Ness, je v skutočnosti zrejme úhor. Uviedli to podľa BBC novozélandskí vedci, ktorí sa pokúsili vytvoriť zoznam všetkých jazerných živočíchov pomocou vzoriek DNA nájdených vo vode. Analýza ale nepreukázala, že by sa v jazere vyskytovali obrie zvieratá, ... viac »


Dom, v ktorom sa dejú paranormálne javy, monitorujú kamery: VIDEO Manželov z toho mrazí až doteraz

Manželia Heinzenovci kúpili dom,
Video

01.09.2019 15:32

HARRISWILLE – Podivné javy opakujúce sa v tajomnom farmárskom dome na ostrove Rhode Island pozorovali experti na paranormálne javy už v druhej polovici minulého storočia. Príbehy a skúsenosti obyvateľov a návštevníkov nehnuteľnosti neskôr inšpirovali aj filmárov. Tajomná stavba má teraz nového majiteľa a ten tvrdí, že nevysvetliteľné udalosti sú v dome ... viac »


Desivá FOTO lovcov duchov: V opustenom kaštieli zachytili postavu, keď ju zbadáte, strasie vás

Desivá FOTO lovcov duchov:
Foto

28.08.2019 12:20

RUTHIN - Lovci duchov Spirit Walkers sa chvália posledným „úlovkom“, na ktorý narazili v opustenom kaštieli Pool Parc Asylum v meste Ruthin na severe Walesu. V budove, ktorá kedysi slúžila ako psychiatrická liečebňa, vraj zachytili podivné zvuky a urobili zopár obrázkov svedčiacich o tom, že ide o miesto plné nepokojných duchov. viac »


Manželia v jazere ulovili naozajstné čudo: FOTO ryby s dvoma ústami ohromila internet

Manželia v jazere ulovili
Foto

27.08.2019 08:22

NEW YORK - Žena na jazere Champlain na severovýchode USA ulovila veľmi nezvyčajnú rybu - mala totiž dve ústa. Spoločne s manželom ju odfotili a pustili späť do vody. Mnohí teoretizujú o tom, prečo má pstruh dve hlavy. Objavila sa aj teória o legendárnej príšere. viac »


VIDEO z bezpečnostnej kamery odhalilo to, čo majiteľ domu nikdy nechcel vidieť: Čo to, preboha, je?

VIDEO z bezpečnostnej kamery
Video

26.08.2019 09:05

LONDÝN - Bezpečnostná kamera v dome podľa jeho majiteľa zaznamenala ducha malého chlapca spoločne s jeho domácim miláčikom. V pravom dolnom rohu záberu je zreteľne vidieť malú pohybujúcu sa siluetu. Zdá sa, akoby sa neustále pohybovala dopredu a dozadu. Nie je jasné, o čo v skutočnosti išlo. viac »


VIDEO Počuli ste už o Londýnskom kameni? Záhadný artefakt má vraj mystické sily

VIDEO Počuli ste už
Video

24.08.2019 13:30

LONDÝN - O artefakte zo 16. storočia umiestnenom v malej krypte v Londýne sa hovorí, že má mystické sily. Vedci zatiaľ netušia, odkiaľ pochádza. O jeho pôvode existujú viaceré teórie, no žiadnu sa doteraz nepodarilo potvrdiť. Kameň tak zostáva pre archeológov záhadou. viac »


Vraj najlepšie VIDEO legendárnej príšery! Mladík nakrútil v lese podivného tvora

Vraj najlepšie VIDEO legendárnej
Video

24.08.2019 10:00

TUNICA - Fanúšikovia ľudoopa prezývaného Bigfoot alebo Sasquatch sa mimoriadne tešia z videa, ktoré zverejnil Josh Highcliff. Veria totiž tomu, že sa mu neďaleko mesta Tunica v americkom štáte Mississippi podarilo zachytiť práve tohto záhadného živočícha. A ako to už v takýchto prípadoch býva, video rozdelilo užívateľov do dvoch táborov. viac »


Manželia v dome objavili tajnú zavarenú miestnosť: Otvorili ju, pohľad dovnútra ich šokoval

Manželia v dome objavili
Foto

19.08.2019 14:22

NOTTINGHAM - Majitelia múzea Haunted Museum v anglickom Nottinghame objavili v budove ešte vlani tajomné zavarené kovové dvere, ktoré otvorili až teraz. Miestnosť im vzápätí odhalila zaujímavú a zároveň desivú scénu. Návštevníci si môžu všetko prezrieť, ale dovnútra je vstup zakázaný. viac »


VIDEO Strašidený zombie slimák desí internet: Biológ vysvetli, prečo bliká

VIDEO Strašidený zombie slimák
Video

18.08.2019 12:35

CHANGHUAN - Neónovými farbami žiariaci slimák šokuje užívateľov sociálnej siete, ktorí ho už označili za netvora, zombieho, mimozemšťana a zlé znamenie. Za všetkým sa pritom skrýva maličký parazit, ktorý sa usadil v jeho očiach a rozžiaril mu tykadlá. viac »


Koľko tipujete žene na FOTO rokov? Za svoj mladistvý vzhľad vďačí... Tomu nebudete veriť

Koľko tipujete žene na
Foto

13.08.2019 12:05

LAGUNA BEACH - Američanka Flavia Petersová tvrdí, že za svoj mladistvý vzhľad a pozitívny prístup k životu vďačí vílam, ktoré ju obklopujú a pomáhajú jej už od detstva. Podľa nej je dôležité, aby sme čerpali energiu z bytostí, ako sú škriatkovia a anjeli. Robili to vraj už naši predkovia a je veľká chyba, keď v súčasnosti zastávame k týmto témam posmešný, ... viac »


Desivé VIDEO z pivovaru: Nikto v ňom nie je, aj tak sa tam dejú tieto strašidelné veci

Desivé VIDEO z pivovaru:
Video

02.08.2019 15:22

TWIN FALLS - V pivovare v americkom Idahu evidentne straší. Dokazujú to nočné zábery, na ktorých sa z nevysvetliteľného dôvodu hýbu barové stoličky. Zamestnanec podniku tvrdí, že voči záberom bol spočiatku skeptický, no pohybujúce sa stoličky ho presvedčili o existencii paranormálnych javov. viac »


HOROSKOP na august: Prečítajte si, čo vás čaká v poslednom letnom mesiaci

HOROSKOP na august: Prečítajte

31.07.2019 17:28

BRATISLAVA - Prinášame vám horoskop na august, ktorý prezradí, čo vás čaká a neminie v poslednom prázdninovom mesiaci. Baranov čakajú veľké zmeny, zatiaľ čo od Rakov sa odlúčia ich priatelia a Panny zase získajú zaslúžený oddych. Pozrite sa, čo si pre vás pripravili hviezdy. viac »


Z VIDEA je celosvetový virál: Surové kurča ožilo a odplazilo sa zo stola!

Z VIDEA je celosvetový
Video

28.07.2019 09:32

LONDÝN - Mnohí poľnohospodári vedia, že pojem "pobehovať ako bezhlavé kurča" má reálny význam. Hydina totiž naozaj dokáže utekať aj po odrezaní hlavy. Dokazovať to má aj nasledujúce video. Na záberoch je kúsok surového kurčaťa, ktoré sa šklbavými pohybmi presunie k okraju taniera a napokon spadne na zem. viac »


FOTO Žena kúpila starý dom, v záhrade našla záhadný predmet

FOTO Žena kúpila starý
Foto

26.07.2019 12:35

BRISBANE - Austrálčanka objavila po nasťahovaní sa do starého domu záhadný predmet. Fotografia keramickej gule vyvolala na Facebooku bohatú diskusiu, podľa viacerých užívateľov ide o symbol záhadnej kliatby. Do celej veci vniesla nakoniec svetlo bývalá majiteľka nehnuteľnosti. viac »


Čo v skutočnosti vieme o prísne stráženej zóne Area 51? Toto ste netušili, nočná mora CIA!

Čo v skutočnosti vieme
FotoVideo

19.07.2019 08:50

NEVADA - Prísne strážená Zóna 51 nachádzajúca sa v Nevadskej púšti je opradená historkami a príbehmi o výskume mimozemských civilizácií a vývoji nových zbraní. Na územie označované za vojenskú leteckú základňu je možné dostať sa iba letecky. Objekt nestále priťahuje fanúšikov konšpiračných teórií. Na čo teda vlastne slúži? viac »


Chlapček (4) si vraj pamätá, kým bol v minulom živote: Slávna osobnosť, ktorú miloval celý svet!

Chlapček (4) si vraj

18.07.2019 12:44

SYDNEY - Odkedy štvorročný Billy rozpráva, tak svojimi výrokmi viac a viac šokuje svoje okolie. Jeho príbehy a otázky totiž obsahujú veľa detailov zo života tragicky zosnulej princeznej Diany, a tak jeho rodičia postupne nadobúdajú presvedčenie o tom, že ich syn je reinkarnovaná Lady Di. viac »


VIDEO Mladíkovi sa v dome usadilo neznáme čudo: Byť na jeho mieste, hnali by ste to preč!

VIDEO Mladíkovi sa v
Video

10.07.2019 20:52

BALI - Pohľad na neznámeho živočícha visiaceho zo stropu domu na Bali v Indonézii prebúdza fantáziu a otvára široký priestor na pestrú diskusiu o tom, čo to vlastne je. Presnejšie sa ho zatiaľ nepodarilo zadefinovať. Zatiaľ sa všetci zhodujú iba v tom, že vyzerá naozaj hrôzostrašne. viac »


Sestrám začalo počas jazdy horieť auto: Oheň nezničil jedinú vec vo vnútri, je to zázrak!

Sestrám začalo počas jazdy
Foto

09.07.2019 20:07

FELDA - Sestry Joelle a Sevyn Shockové z Floridy sa viezli v aute, ktoré odrazu začalo horieť. Podarilo sa im bezpečne vystúpiť von, vo vozidle ale zostala Biblia. Knihu neskôr zachránil jeden z hasičov. Napriek poškodenému obalu zostali stránky Svätého písma absolútne nedotknuté. Dievčatá to považujú za zázrak. viac »


Manželom sa na záhrade povaľoval čudný predmet: Tomu, o čo asi ide, sa im verilo ťažko

Manželom sa na záhrade

01.07.2019 08:21

SIDMOUTH - Briti Stephen a Stella Huyshe-Shiresovci objavili po presťahovaní sa do domu v Sidmouthe v grófstve Devon zvláštny útvar, ktorý nedokázali identifikovať. Až po čase zistili, že na ich pozemku majú najväčší zub mamuta, aký bol kedy nájdený v tejto lokalite. Niektorý z bývalých majiteľov domu na vzácny nález pravdepodobne narazil úplnou náhodou, ... viac »


Najčítanejšie články