Mysteriózne | Topky.sk - Bleskovky

Streda, 21. august 2019. Meniny má Jana, zajtra Tichomír.

Mysteriózne

Manželia v dome objavili tajnú zavarenú miestnosť: Otvorili ju, pohľad dovnútra ich šokoval

Manželia Wessenovci

Manželia Wessenovci

Foto
včera o 14:22

NOTTINGHAM - Majitelia múzea Haunted Museum v anglickom Nottinghame objavili v budove ešte vlani tajomné zavarené kovové dvere, ktoré otvorili až teraz. Miestnosť im vzápätí odhalila zaujímavú a zároveň desivú scénu. Návštevníci si môžu všetko prezrieť, ale dovnútra je vstup zakázaný. viac »

Vedec vraj konečne rozlúštil kód najzáhadnejšieho rukopisu na svete: TOTO sa v ňom píše!

Vedec vraj konečne rozlúštil
Foto

17.05.2019 08:40

BRISTOL - Už viac ako storočie sa experti snažia rozlúštiť znakový kód Voynichovho rukopisu, známeho ako najzáhadnejší text na svete. Dobrou správou je, že pracovníkovi z Univerzity v Bristole sa to konečne podarilo. Podľa jeho slov použil laterálne myslenie a vlastnú vynaliezavosť. viac »


VIDEO Slováci vyrazili do Kremnických baní: Z toho, čo tam zažili, im dodnes behá mráz po chrbte

VIDEO Slováci vyrazili do
FotoVideo

15.05.2019 16:21

KREMNICKÉ BANE - Ďalšia výzva pre vyšetrovateľov paranormálnych javov na Slovensku. Slovak Ghost Hunters sa nedávno vybrali do Kremnických baní a na toto vyšetrovanie budú spomínať ešte veľmi dlho. Podarilo sa im totiž vraj zaznamenať prítomnosť ducha! viac »


VIDEO Záhadný nápis na skale vo Francúzsku: Mestečko ponúka 2000 eur tomu, kto ho rozlúšti

VIDEO Záhadný nápis na

15.05.2019 08:41

PARÍŽ - Mestečko na západe Francúzska si už niekoľko rokov láme hlavu nad nápisom, ktorý ktosi pred viac ako dvesto rokmi zanechal na skale na odľahlej pláži. Teraz sa jeho vedenie rozhodlo požiadať o pomoc širokú verejnosť. Za rozlúštenie záhadného nápisu sľúbilo odmenu 2000 eur, informoval server franceinfo. viac »


FOTO Spisovateľka mala vyriešiť dlhoročnú záhadu Slonieho muža

FOTO Spisovateľka mala vyriešiť
Foto

14.05.2019 19:27

LONDÝN - Britská spisovateľka Jo Vigor-Mungovinová tvrdí, že sa jej podarilo nájsť miesto posledného odpočinku Josepha Merricka, ktorého si dejiny pamätajú ako "Slonieho muža". Jeho kostra je uložená v nemocnici Royal London Hospital, ale osud ďalších telesných pozostatkov bol až doteraz nejasný. viac »


FOTO Na dvore ženy sa objavilo nechutné stvorenie: Čo myslíte, že to môže byť?

FOTO Na dvore ženy
Foto

14.05.2019 15:45

TITUSVILLE - Priateľ Kelly Garrahanovej našiel mŕtvolu záhadného stvorenia priamo na jej pozemku na Floride. Neznámy tvor mal laby podobné prstom, ňufák plný zubov a dlhý, hrubý chvost. Ľudia na sociálnych sieťach sa domnievajú, že by mohlo ísť o kojota či jaštera, niektorí dokonca tvrdia, že je to legendárna čupakabra. viac »


Mladík po autonehode upadol do klinickej smrti: Stretol som sa s Ježišom, toto sa ma spýtal!

Mladík po autonehode upadol

13.05.2019 15:30

NEW YORK - Chlapík menom Gary tvrdí, že sa dostal do neba a sám Ježiš Kristus sa ho spýtal, či tam chce zostať v absolútnom mieri. O svoju mysterióznu skúsenosť sa podelil na webstránke o ľuďoch, ktorí sa vraj tiež dostali do posmrtného života. Odborníci tvrdia, že príbehy takéhoto rázu nie sú vôbec ojedinelé. viac »


Mladík tvrdí, že dokáže cestovať v čase: Prišiel som z roku 2045 a viem, kto sa stane prezidentom!

Mladík tvrdí, že dokáže
Video

10.05.2019 09:02

LONDÝN - Adam Archon sa prezentuje ako cestovateľ v čase a vďaka tomu už teraz vie, ako bude fungovať svet v roku 2045, ako a čím budeme platiť a kto zasadne v Bielom dome po Donaldovi Trumpovi. Jeho prognózy zverejnila televízia The Apex TV, kde mladík odpovedal na otázky pripojený na detektor lži. viac »


VIDEO Záhada na Veľký piatok v Austrálii: Strom začal plakať, toto je príčina

VIDEO Záhada na Veľký
Video

08.05.2019 17:38

PERTH - Plačúci strom v austrálskom meste Perth priťahoval počas veľkonočných sviatkov veľkú pozornosť. Obdivovali ho davy ľudí a mnohí videli vo vode stekajúcej po kmeni Božie posolstvo. Preto sa pod ním zhromažďovali a modlili. Miestne úrady však už majú pre celý úkaz vysvetlenie. viac »


Vo francúzskej nemocnici sa diali nevysvetliteľné nočné javy: Tajná kamera odhalila pravdu

Vo francúzskej nemocnici sa

02.05.2019 16:02

PARÍŽ - Za "nevysvetliteľné" nočné javy v nemocnici v meste Dax v juhozápadnom Francúzsku, ktoré vyvolali špekulácie o prítomnosti ducha, môže podľa vyšetrovateľov jedna zo zamestnankýň. Zhruba tridsaťročná žena je teraz vo väzbe a bola obvinená z násilia voči zraniteľným osobám, píše francúzska tlač. viac »


FOTO Armáda údajne našla v snehu stopy legendárneho monštra

FOTO Armáda údajne našla
Foto

30.04.2019 21:16

HIMALÁJE - Indická armáda tvrdí, že sa jej ako prvej podarilo odfotografovať stopy yetiho, údajného človeku podobného tvora žijúceho v Himalájach. Oznámenie vyvolalo na internete záplavu nedôverčivých reakcií, informovala televízia CNN. viac »


Otec mal už dlhšie pocit, že sa v jeho spálni deje niečo záhadné: VIDEO malo odhaliť desivú pravdu

Otec mal už dlhšie
Video

27.04.2019 09:01

ALBUQUERQUE - Mladá Američanka zo štátu Nové Mexiko zdieľala na sociálnych sieťach video, ktoré nakrútil jej otec vo svojej spálni. Kameru si v nej nainštaloval po tom, ako ho už dlhšie prenasledoval pocit, že mu niekto neustále dvíha z postele prikrývku. Príspevok vyvolal zmiešané názory užívateľov, pričom väčšina si myslí, že ide o zinscenovaný trik. viac »


Profesorka vraj odhalila pravú identitu antikrista: Poznám význam čísla 666!

Profesorka vraj odhalila pravú

09.04.2019 12:45

NEW YORK - Profesorka na Cornell University v americkom štáte New York tvrdí, že skutočná identita antikrista je iná a nie je v súlade s jeho opisom uvedenom v knihe Zjavenie Jána. V programe obľúbeného herca Morgana Freemana "Story of God" odhalila význam čísla 666, s ktorým je spájaný diabol. viac »


Dievčatku sa na tvári objavili záhadné škrabance: Rodičia pozreli na VIDEO a skameneli od hrôzy

Dievčatku sa na tvári
Video

30.03.2019 19:48

LANSING - Rodičia z amerického štátu Michigan tvrdia, že v ich dome straší zákerný duch. Do izby svojej dcérky namontovali kameru po tom, ako sa na jej tvári objavili tri hlboké škrabnutia. Veria, že zlého ducha nakrútili na kameru. Presvedčte sa na vlastné oči vo videu v článku. viac »


VIDEO Socha Ježiška plače krvavé slzy: Veriaci vraj vedia prečo, varovanie od Boha!

VIDEO Socha Ježiška plače
Video

20.03.2019 12:18

ACAPULCO - Zvláštne zjavenie obdivujú v týchto dňoch obyvatelia a návštevníci mexickej komunity Kilometro 42 v Acapulcu. Plačúca socha malého Ježiša podľa veriacich upozorňuje na zvyšovanie kriminality v regióne a ľudia veria, že ide o znamenie pochádzajúce priamo od Boha. viac »


Bazár predáva starú komodu: Bývalí majitelia s ňou prežili nočné mory, v živote by ste ju nekúpili!

Bazár predáva starú komodu:
Foto

20.03.2019 12:16

SALISBURY - Cez neziskovú mimovládnu organizáciu Habitat For Humanity ReStore predávajú ľudia z celého sveta nábytok a knihy už po dlhé desaťročia. Lenže jedna z posledných ponúk, ktoré zverejnila pobočka v Salisbury v Severnej Karolíne, zrejme záujemcov o kúpu skôr zastraší ako pritiahne. viac »


Smrť milionára (†30) sa stáva ešte záhadnejšou: Našli jeho digitálne peňaženky a v nich...

Smrť milionára (†30) sa

18.03.2019 14:46

VANCOUVER - Chaos okolo hľadania prístupového hesla do počítača zosnulého Geralda Cottena sa zamotáva čoraz viac. Dáta týkajúce sa jeho platformy QuadrigaCX, ktorá zarobila milióny dolárov, už prehľadávajú audítori, ale všetky doposiaľ nájdené digitálne peňaženky sú prázdne. Investori sa teda zatiaľ k svojim peniazom nedostali. viac »


15 najzáhadnejších prípadov zmiznutia v histórii

15 najzáhadnejších prípadov zmiznutia

17.03.2019 14:14

BRATISLAVA - V histórii ľudstva rezonuje niekoľko prípadov záhadných zmiznutí osôb. Niekedy sa nezvestná osoba objaví na inom mieste, vo väčšine prípadov však úplne zmizne pod rúškom tajomstva. Ponúkame vám desať najzáhadnejších a najkontroverznejších prípadov zmiznutia ľudí v histórii. viac »


Mladík v lese nakrúcal stromy: Keď si doma pozrel VIDEO, skamenel od strachu

Mladík v lese nakrúcal
Video

10.03.2019 17:29

STANSTED MOUNTFITCHET - Rob Wakefield zachytil nezvyčajný úkaz v anglickom grófstve Essex. V jeho videu sa z hmly zjaví postava s viditeľnými vlasmi, lícnymi kosťami a očami. Podľa miestnej legendy by mohlo ísť o ducha človeka, ktorého v minulosti usmrtil vlak na neďalekej železničnej trati. viac »


Pri západe slnka sa na oblohe zjavil jedinečný úkaz na FOTO: Požehnanie od Božieho syna?

Pri západe slnka sa
Foto

07.03.2019 07:56

AGROPOLI - Taliansky umelec zverejnil nádhernú fotografiu oblakov, ktoré spoločne so slnečnými lúčmi pripomínajú slávnu sochu Ježiša Krista v brazílskom Rio de Janeiro. Postava Ježiša na oblohe vyzerá priam božsky, podľa viacerých ľudí úkaz evokuje požehnanie od Božieho syna. viac »


Mŕtvy mladík ležal v rakve, zrazu ožil! VIDEO zmŕtvychvstania s nečakaným rozuzlením

Mŕtvy mladík ležal v
Video

01.03.2019 08:40

JOHANNESBURG - V Juhoafrickej republike údajne došlo k zmŕtvychvstaniu! Aspoň to tvrdí miestny kazateľ cirkvi Alleluia Ministries International. Počas podivného rituálu uprostred rušnej ulice v Johannesburgu podľa vlastných slov priviedol späť k životu mŕtvolu mladíka ležiaceho v rakve. O zázraku sa dá ale hovoriť iba do chvíle, kým sa do prípadu neobul ... viac »


Najčítanejšie články