Mysteriózne | Topky.sk - Bleskovky

°C

Piatok, 22. november 2019. Meniny má Cecília, zajtra Klement.

Mysteriózne

FOTO "démonického dieťaťa" vydesilo tisícky ľudí, všetko sa podľa rodiča začalo kúpou detského monitora

Fotografia

Fotografia "démonického dieťaťa"

Foto
včera o 12:07

USA - Na Twitteri sa objavila fotografia "démonického dieťaťa". Rodič uverejnil fotku svojho dieťaťa, ktorú zaznamenal detský monitor. Na zábere má dieťa strašidelne svietiace oči. Fotka znepokojila množstvo ľudí, no rodič odľahčil atmosféru iným záberom. Snímok sa stal hitom internetu. viac »

VIDEO Meteorit, bomba či UFO? V Rusku sa zrútili obrovské skaly, prírodovedec je zmätený

Zosuvy pôdy v Rusku.
Video

29.12.2018 16:01

KHABAROVSK - Obrovské zosuvy pôdy v Rusku spôsobil buď meteorit, mohutná bomba, alebo pád UFA. Obrovské skaly sa na zem zrútili v regióne Khabarovsk. Dopadli na dno rieky Bureya, dôsledkom čoho bola 160 metrov hlboká jama. viac »


Strašidelný objav prehistorických kostier: Bojovníka zavraždili viackrát, mohol byť upírom

Objavené pozostatky vozu s
FotoVideo

28.12.2018 13:05

YORKSHIRE - Rituál spojený so zabitím upíra by mohol vysvetliť prehistorické kostry, ktoré boli nájdené v Yorkshire. Toto miesto patrí medzi dve najbizarnejšie ľudské pohrebiská v Británii. Archeológovia našli dokonca pozostatky vozu s dvomi poníkmi, ktoré pochádzali z doby železnej. viac »


Dokument odhalil šokujúcu verziu biblického príbehu: Toto sa stalo v Rajskej záhrade podľa Evy!

Dokument odhalil šokujúcu verziu

19.12.2018 08:50

SEATTLE - Príbeh Adama a Evy a ich hriechu v Rajskej záhrade má ďalšie šokujúce odhalenie. Dokumentárna snímka s názvom "Beasts of the Bible" (Zvery Biblie) z roku 2010 rozpráva príbeh z Evinej perspektívy a opisuje udalosti zhrešenia úplne inak, než bolo doteraz opisované. viac »


Žena zverejnila svoj zážitok s mŕtvym otcom: Ľudom z neho naskakujú zimomriavky

Žena zverejnila svoj zážitok

17.12.2018 08:48

LONDÝN - Nemenovaná žena zverejnila na webovej stránke Mumsnet zvláštne pocity, ktoré jej vstúpili do života po smrti milovaného otca. Žena, ktorá pracuje vo vedeckej oblasti a vždy popierala existenciu paranormálnych javov, pravdepodobne po svojej poslednej skúsenosti prehodnotí svoj pragmatický postoj k duchovným veciam. viac »


Baba Vanga, ktorá celý život veštila budúcnosť: Oklamala smrť, oslepla pri strašnej nehode

Baba Vanga, ktorá celý
Foto

16.12.2018 08:15

BRATISLAVA - Slepá veštkyňa Baba Vanga predpovedala mnohé z udalostí, ktoré sa stali, napríklad útok na dvojičky z 11. septembra 2001, vzostup teroristickej organizácie Daeš či brexit. Málo sa ale píše o tom, ako vlastne oslepla a takisto nebolo známe ani to, že ako tínedžerka oklamala smrť. viac »


Profesor z NASA: Je možné, že mimozemšťania Zem už navštívili, vyzerajú zrejme takto!

Profesor z NASA: Je

06.12.2018 09:02

WASHINGTON - NASA pripúšťa, že istá forma "super-inteligencie" v podobe mimozemšťanov už navštívila našu planétu. Úrad tiež tvrdí, že pravdivosť niektorých pozorovaní neidentifikovateľných lietajúcich objektov sa nedá potvrdiť ani vyvrátiť. viac »


Čarodejnica vraj pozná recept na lásku: Dodržiavajte tento postup a pritiahnete k sebe milovanú osobu

Čarodejnica vraj pozná recept

03.12.2018 19:34

LOS ANGELES - Amanda Yates Garciová je čarodejnica, ktorá tvrdí, že svojimi kúzlami úspešne opantala aj amerického prezidenta. Žena známa aj pod menom Oracle z Los Angeles nedávno prezadila, ako k sebe pritiahnete osobu, ktorá vás bude oddane milovať a ocení to, akí ste. viac »


FOTO Hana pri zbieraní odpadkov narazila na záhadného tvora: Zdvihla ho a vydesila sa na smrť

FOTO Hana pri zbieraní
Foto

30.11.2018 18:01

CHRISTCHURCH - Na pláži Cantenbury v novozélandskom meste Christchurch sa objavil mimozemsky vyzerajúci tvor. Pozostáva z kostry s klepetami umiestenými na "krídlach" dlhého chvostu, hlavy a ostrých tesákov v ústach. viac »


VIDEO Vedci sedem rokov skúmali záhadný objekt na dne Baltiku: Už poznajú jeho pôvod

VIDEO Vedci sedem rokov
Video

25.11.2018 12:04

ŠTOKHOLM - Zvláštny objekt nájdený v útrobách Baltského mora zamestnáva vedcov od roku 2011. Po dlhodobom testovaní vzoriek zostali smutní najmä milovníci konšpiračných teórií, ktorí dúfali, že ide o pozostatky UFO. Geológovia totiž potvrdili, že tajomný útvar vymodeloval do morského dna obyčajný ľadovec. Ich zistenia ale spochybňujú slová člena tímu, ktorý útvar objavil. viac »


VIDEO Chlap vo svojej záhrade objavil nechutné monštrum: Hneď som vedel, že to nie je dobré!

VIDEO Chlap vo svojej
Video

23.11.2018 19:00

HOUSTON - Tieto zábery zachytávajú odpornú masu červov, ktoré sú zoskupené do útvaru vyzerajúceho ako pulzujúci ľudský mozog. Podivuhodné monštrum sa objavilo pri byte v texaskom Houstone. Pravdepodobne ide o červy známe ako krvné červy. viac »


VIDEO Farmárkinej koze sa narodil mutant: Z toho, čo sme našli v matke, sme ostali v šoku

VIDEO Farmárkinej koze sa
Video

23.11.2018 16:57

SULTAN KUDARAT - Neidentifikovateľný zvláštny tvor prišiel na svet vo filipínskej provincii Sultan Kudarat na farme miestnej obyvateľky. Na prvý pohľad v ničom nepripomína mláďa kozy, ale skôr prasacieho mutanta. Majiteľka statku a ďalší dedinčania hovoria o mŕtvom mláďati ako o zlom znamení, ktoré prorokuje zlé časy. viac »


VIDEO Roman chytil podivného červa: Hmýril sa a potom spravil niečo, čo vôbec nečakal!

VIDEO Roman chytil podivného
Foto

20.11.2018 19:57

MURMANSK - V hlbinách vôd žijú skutočne bizarné tvory, na ktoré by ste určite nechceli naraziť osobne. Rybár Roman Fedortsov z Ruska zachytáva takéto stvorenia na fotoaparát či kameru. Jeho galéria v sebe ukrýva strašidelné kúsky, najnovšie v nej pribudol podivný červ. viac »


Kúzelník (28) očaril celý svet svojím magickým číslom: Pozriete VIDEO a ostanete v nemom úžase

Kúzelník (28) očaril celý
Video

20.11.2018 09:04

LAS VEGAS - Mladý Číňan očaril porotcov na Svetových majstrovstvách kúzelníckych trikov s neuveriteľným kartovým číslom. Ľudia jeho vystúpenie nedokážu prestať sledovať a nikto nevie prísť na to, ako to tento kúzelník urobil. Pozrite si video a presvedčte sa na vlastné oči. viac »


VIDEO Slováci sa vybrali do českej pevnosti: To, čo zažili v podzemí, ich odrovnalo

VIDEO Slováci sa vybrali
FotoVideo

16.11.2018 18:01

JOZEFOV - Lovci duchov zo skupiny Slovak Ghost Hunters dostali pozvanie do pevnosti Jozefov v malom českom mestečku Jaroměř. Pevnosť má dlhú históriu, ktorá siaha až do osemnásteho storočia, čiže do obdobia panovníctva Márie Terézie. viac »


Plavili sa na loďke v Thajsku, keď ostali nemo čumieť: Turisti zbadali tie najbizarnejšie tvory

Plavili sa na loďke
Video

14.11.2018 13:10

KRABI - Turisti počas plavby pod skalami pri pláži Railay Beach v Thajsku spozorovali mysteriózne stvorenia. Pohľad na ne bol skutočne bizarný, nikto si nebol istý, o čo konkrétne ide. Nápadne sa podobali na fiktívnu postavu Ewoka zo série Hviezdne vojny. Vysvetlenie je už ale na svete. viac »


Zvláštne ryby na VIDEU vydesili ľudí: Hotoví mimozemšťania, vyzerajú ako černice z Černobyľu

Zvláštne ryby na VIDEU

06.11.2018 09:10

LONDÝN - Zvláštne drobné živočíchy sa objavili na videu, ktoré zaplavilo sociálnu sieť. Uhádnuť ich pôvod je na prvý pohľad naozaj veľmi ťažké, pretože mätú svojím tvarom, zafarbením a tváričkou s otvorom. Zmätok navýšila aj šikovná práca autora videa, ktorý zámerne zachytil drobné živočíchy tak, aby pohľad na ne naštartoval bujnú fantáziu užívateľov. viac »


Žena má nezvyčajných milencov: FOTO Sex s 15 duchmi, jej snúbencom je vraj poltergeist

Žena má nezvyčajných milencov:
Foto

05.11.2018 13:52

BRISTOL - Angličanka Ametyst Realmová už zopárkrát šokovala moderátorov a divákov televíznych show, kde zakaždým kvetnato opisuje, aké skvelé pocity má, keď sa miluje s duchmi. Už ich vraj úplne vymenila za skutočných milencov a čaká na to, kedy s jedným z nich otehotnie. Tajne dúfa, že to bude jej súčasný snúbenec. viac »


Študentky našli na schodoch mŕtve osy: Na ďalší deň ich šokoval mysteriózny nápis na FOTO

Študentky našli na schodoch

01.11.2018 17:54

GLASGOW - Študentka Sophie Dalgleishová (20) sa stala obeťou hororového žartíku. Jedného dňa prechádzala univerzitou, keď zazrela telá mŕtvych ôs. Tie viedli až ku dverám, pri ktorých bol z nich po pár dňoch vytvorený nápis „Hi“, v preklade „Ahoj“. viac »


Manželia si prezerali FOTO z výletu: Zostali v šoku, veď to je duch kapitána slávneho Titanicu!

Manželia si prezerali FOTO

29.10.2018 11:45

BELFAST/DEVON – Manželia Cheryl a Luke Arklessovci zostali v šoku, keď si prezerali fotografie zo svojej poslednej návštevy severoírskej metropoly. Na jednom zábere, ktorý bol urobený v slávnom pube Robinsons zariadenom predmetmi z Titanicu, uvideli v pozadí zvláštny tieň. Sú si istí, že ide o ducha kapitána najslávnejšieho parníka, ktorý klesol pod ... viac »


Turista pri prechádzke lesom nakrútil čudný úkaz: Dýcha tu zem, to najdesivejšie, čo som videl!

Turista pri prechádzke lesom
Video

27.10.2018 19:15

QUEBEC - Zvláštne video pochádzajúce z Kanady šokovalo užívateľov. Je na ňom zachytené, ako sa hýbe zem v lese. Vyzerá to tak, akokeby bola živá a dýchala. Aj na tento fenomén však existuje racionálne vysvetlenie. Úkaz je spôsobený vplyvmi počasia. viac »


Najčítanejšie články