Mysteriózne | Topky.sk - Bleskovky

Sobota, 24. august 2019. Meniny má Bartolomej, zajtra Ľudovít.

Mysteriózne

VIDEO Počuli ste už o Londýnskom kameni? Záhadný artefakt má vraj mystické sily

V krypte je ukrytý londýnsky kameň

V krypte je ukrytý londýnsky kameň

Video
pred 9 hodinami

LONDÝN - O artefakte zo 16. storočia umiestnenom v malej krypte v Londýne sa hovorí, že má mystické sily. Vedci zatiaľ netušia, odkiaľ pochádza. O jeho pôvode existujú viaceré teórie, no žiadnu sa doteraz nepodarilo potvrdiť. Kameň tak zostáva pre archeológov záhadou. viac »

Muž na dcérinom Facebooku zverejnil perverzný odkaz: TOTO som o ňom vedieť nechcela!

Muž na dcérinom Facebooku

13.09.2018 12:09

LONDÝN - Do rozpačitej situácie dostal otec užívateľku Facebooku po tom, ako jej poslal odkaz na pikantnú webstránku. Šokovaná dievčina je v rozpakoch a nevie, ako reagovať. Bojí sa totiž, že ho poriadne zahanbí, keď mu povie, že vie, aké stránky si prezerá. viac »


Vedci rozlúštili záhadný list, ktorý pred 300 rokmi napísala mníška: Mala byť posadnutá diablom!

Vedci rozlúštili záhadný list,

12.09.2018 15:56

MISTERBIANCO - List napísaný mníškou, ktorá bola pred viac ako tristo rokmi údajne posadnutá satanom, sa nakoniec podarilo preložiť. Riaditeľka vedeckého centra Ludum, kde rukopis dešifrovali, ale hovorí o psychickej poruche jeho autorky a popiera súvislosť s diabolským posolstvom. viac »


VIDEO V Izraeli sa malo naplniť staré proroctvo o červenom teliatku: Veriaci sú vo vytržení

VIDEO V Izraeli sa
Video

11.09.2018 19:46

JERUZALEM - Riaditeľ inštitútu Temple Institute, rabín Chain Richman, oznámil, že svet očakáva obnovu biblickej čistoty a príchod Mesiáša v kresťanstve a judaizme. Po dlhých storočiach sa totiž údajne naplnilo proroctvo o teliatku červenej farby. Práve jeho príchod na tento svet by mal signalizovať koniec dní. viac »


Loď, ktorú obklopuje poriadna záhada: Zmizla pred 9 rokmi, na povrch vyplávali prekvapujúce detaily

Loď, ktorú obklopuje poriadna
Foto

06.09.2018 08:52

MJANMARSKO - Rybárov plaviacich sa blízko pobrežia Mjanmarska šokoval pohľad na nákladnú loď bez posádky. Miestne úrady už začali vyšetrovanie, ktoré zatiaľ objasnilo iba to, z akého dôvodu zostalo plavidlo prázdne. Stále však nie je jasné, prečo sa k nemu nikto nehlási. viac »


VIDEO Chlapcov odraz v zrkadle naháňa strach: Najprv robí opičky, potom sa stane niečo desivé

VIDEO Chlapcov odraz v
Video

27.08.2018 13:42

SAN ANTONIO - Na internete sa objavilo znepokojujúce video, na ktorom je zachytený chlapec, ako robí opičky pred zrkadlom. Niečo tu však nesedí. Odraz v zrkadle sa totiž pohybuje rýchlejšie než samotné dieťa! viac »


Školáčka (12) mala odfotiť monštrum v jazere: Experti jasajú, najlepšie FOTO za 12 rokov!

Školáčka (12) mala odfotiť
Foto

23.08.2018 20:28

INVERNESS - Dvanásťročná školáčka z anglického grófstva Yorkshire nedávno trávila dovolenku s rodinou v Škótsku. A práve tam mala minulý piatok odfotiť slávnu lochneskú príšeru, ktorá podľa legendy žije v rovnomennom jazere. viac »


Turisti sa plavili po rieke, ostali ako obarení: Keď TO zbadali vo vode, premohol ich strach

Turisti sa plavili po
Video

23.08.2018 08:45

ISABELA - Žena sa vybrala na plavbu po rieke v Portoriku. Užívala si s kamarátmi pohodový deň, ktorý narušil podivný zážitok. Vo vodách sa totiž plavil neznámy tvor, ktorý pripomínal morskú pannu. Navyše to vyzeralo tak, akoby ich naháňala. Zrejme sa však všetko dá racionálne vysvetliť. viac »


VIDEO Rusi sú mimoriadne zmätení z toho, čo vyplavilo more: Záhadná príšera bez hlavy

VIDEO Rusi sú mimoriadne
Video

22.08.2018 08:43

KAMČATKA - Na východné pobrežie Ruska vlny vyplavili záhadnú, obriu, chlpatú príšeru. Zdalo sa, že toto masívne stvorenie má chvost alebo dlhé chápadlo a rúrkovité vlasy alebo kožušinu. Nemalo nijakú viditeľnú hlavu. Miestni obyvatelia boli z objavu mimoriadne zmätení. viac »


Dievčatko (6) zomrelo, no potom zázračne ožilo: Prehovorilo, čo zažilo v posmrtnom živote

Dievčatko (6) zomrelo, no

20.08.2018 11:02

LONDÝN - Dievčatko, ktoré ako päťročné technicky umrelo, tvrdí, že sa stalo súčasťou štruktúry samotného vesmíru. Tiež hovorí, že minulosť, prítomnosť a budúcnosť sa odohrávajú súčasne. Dnes je z dievčaťa štyridsaťročná žena, ktorá sa o svoj zážitok so smrťou podelila s verejnosťou. viac »


V dome v Dunajskej Lužnej má strašiť duch: Vyšetrovanie odhalilo pozoruhodné udalosti

V dome v Dunajskej
Video

17.08.2018 16:52

DUNAJSKÁ LUŽNÁ - Rodiny riešia rôzne starosti, od medziľudských vzťahov až po problémy v domácnosti. Ale čo keď má niekto problém, ktorý len tak nevyriešite, a ktorý nie každý pochopí? Jedna rodina neďaleko Bratislavy sa sťažovala na duchov. Preto si na pomoc zavolala Slovak Ghost Hunters, aby prišli veci na kĺb. viac »


VIDEO Na pláž vyplavilo tajomného tvora: Raz sa vráti a bude desaťkrát väčší!

VIDEO Na pláž vyplavilo
Video

14.08.2018 09:32

VIETNAM - Obyvatelia Vietnamu zahliadli na pobreží neobyčajne vyzerajúceho tvora. Hýbe sa a pôsobí dosť desivo. Istý muž sa dokonca bojí, že sa raz vráti a bude oveľa väčší. No s najväčšou pravdepodobnosťou nejde o žiadnu mimozemskú kreatúru, ale morské riasy. viac »


VIDEO Žena prechádzala okolo lesa a náhodne nakrútila desivé stvorenie bez tváre

VIDEO Žena prechádzala okolo
Video

10.08.2018 14:12

QUEBEC - Internet zachvátilo video z kanadských lesov, kde bol spozorovaný desivý tvor bez tváre. Údajne číhal na losa amerického. Stvorenie sa nápadne podobá na Gluma z trilógie Pán prsteňov. Video bolo zaznamenané v okolí Quebecu a neprestáva udivovať ľudí. viac »


VIDEO Žena na svojej verande objavila odporného červa: Toto nájsť doma, tak...

VIDEO Žena na svojej
Video

31.07.2018 21:01

SOUTHAMPTON - Žena z anglického mesta Southampton zažila niečo skutočne šokujúce. Na svojej verande našla plaziacu sa kreatúru v tvare červa, no s potkaním chvostom. So svojím zážitkom sa prostredníctvom internetu podelila s verejnosťou. viac »


Na Sibíri sa z ničoho nič stratilo slnko: Zo dňa sa stala noc, obyvateľov prepadla panika

Na Sibíri sa z

31.07.2018 08:50

SIBÍR - Obyvatelia niektorých častí na Sibíri zažili nezvyčajný jav, kedy Slnko na pár hodín úplne zmizlo. Keď sa opäť objavilo sa oblohe, všetko bolo pokryté silnou vrstvou prachu. Za všetko pravdepodobne môžu požiare v iných častiach Sibíri. viac »


Experti mali rozlúštiť jednu z najväčších leteckých záhad: Amelia vraj pád lietadla prežila!

Experti mali rozlúštiť jednu
Foto

30.07.2018 21:18

OXFORD - Okolo záhadného zmiznutia pilotky Amelie Earhartovej, ktorá sa stratila počas pokusu obletieť zemeguľu, vychádzajú na povrch nové súvislosti a fakty. Lietadlo podľa odborníkov neskončilo na dne oceánu, ale pilotka a jej navigátor zúfalo žiadali o pomoc cez vysielačku. Potvrdila sa tak teória, že obaja pád lietadla prežili a asi týždeň zbytočne ... viac »


Vedci nahrávali zvuky na dne Mariánskej priekopy a ostali poriadne prekvapení

Vedci nahrávali zvuky na
Video

26.07.2018 20:14

SEATTLE - K unikátnemu výsledku prieskumu najhlbšieho miesta na svete sa dopracovali vedci z Národného úradu pre oceán a atmosféru (NOAA) v Seattli. V hĺbke viac ako 10-tisíc metrov pod hladinou oceánu, kde by každý očakával pokoj a ticho, zachytil špeciálny hydrofón bohatú zmes rôznych zvukov. viac »


VIDEO Tínedžerku mal posadnúť mŕtvy brat (†19): Počúvaj ma, títo ľudia ma zavraždili!

VIDEO Tínedžerku mal posadnúť
Video

23.07.2018 19:50

TALAVERA - Šestnásťročná Abigail tvrdí, že duch jej mŕtveho brata prehovoril prostredníctvom nej, aby odhalil brutálne detaily svojej vraždy. Mladík bol zastrelený pri prestrelke s protidrogovým oddielom. Detaily, ktoré cez svoju sestru zvestoval svetu, zanechávajú zimomriavky na tele. viac »


FOTO Žena sa pozrela z okna a zbadala niečo zvláštne: Záhadný tieň za závesom, veď to je...!

FOTO Žena sa pozrela
Foto

19.07.2018 13:52

MANITOBA - Istá Kanaďanka prišla nedávno o svoju milovanú dogu Oakleyho. Po tom, čo sa stalo pred pár týždňami, ju však žiaľ a smútok za jej verným spoločníkom prešiel. Tvrdí totiž, že ju navštívil jeho duch, aby jej povedal, že je v poriadku a nemusí sa viac trápiť nad jeho stratou. viac »


Herec (60) bol niekoľko minút klinicky mŕtvy: Prenikol som za hranice pozemského života, nebojte sa!

Herec (60) bol niekoľko

17.07.2018 18:05

LONDÝN - Britského herca Shiva Grewala pred piatimi rokmi postihla zástava srdca. Teraz sa rozrozprával o udalostiach, ktoré vtedy prežíval. Na sedem minút upadol do kómy a tvrdí, že v tomto čase dokázal nahliadnuť za hranice pozemského života. Z toho, čo uvidel, vraj vôbec nemá strach. viac »


VIDEO mutanta, ktorý žil len dva dni: Sotva uhádnete, akému zvieraťu sa narodil

VIDEO mutanta, ktorý žil
Video

09.07.2018 20:07

JIANGMEN - Video zachytávajúce bizarne vyzerajúceho neidentifikovateľného živočícha, ktoré koluje po sociálnej sieti, ohromuje užívateľov. Jeho autor pochádza mesta Jiangmen v čínskej provincii Guangdong. Podľa jeho slov ide o mláďa svine domácej. viac »


Najčítanejšie články