Let´s Dance | Topky.sk - Bleskovky

Piatok, 22. jún 2018. Meniny má Paulína, zajtra Sidónia.

Let´s Dance

Šokujúce priznanie kráľa tanečného parketu: Kobielskeho najhoršie chvíle v Let’s Dance!

Aktuálny kráľ a kráľovná tanečného parketu Vlado Kobielsky a Dominika Chrapeková.

Aktuálny kráľ a kráľovná tanečného parketu Vlado Kobielsky a Dominika Chrapeková.

Foto
07.11.2017 05:45

BRATISLAVA - Aktuálny kráľ tanečného parketu Vlado Kobielsky (42) si svojimi dych berúcimi výkonmi či nesmiernou charizmou získal srdcia tisícok fanúšikov po celom Slovensku. A hoci v týchto dňoch prežíva eufóriu a radosť z víťazstva, nám v rozhovore prezradil, že boli aj také chvíle, kedy uvažoval, že z Let´s Dance odstúpi. Čo ho k tomu viedlo? viac »

Módne (s)hity z Let´s Dance: Prúser Tomiho Kida, Havranová vo vreci a femme fatale večera Strapková!

Módne (s)hity z Let´s

13.09.2017 13:30

BRATISLAVA – Vyfintili sa! V nedeľu večer majú možnosť diváci televízie Markíza sledovať nablýskanú šou Let´s Dance. Priamy prenos si však nenechajú ujsť aj mnohé známe tváre, ktoré sedia v hľadisku. Na to, ako sa vyparádili na túto príležitosť, si posvietila odborným okom vyštudovaná stylistka Andrea Ziegler. A takto ich zhodnotila! viac »


Zákulisie Let's Dance: Odvážna rosnička v priesvitnej čipke, Drobná ukázala zadoček a Vajdovej pikantné odhalenie!

Zákulisie Let's Dance: Odvážna
Foto

12.09.2017 19:45

BRATISLAVA - Nedeľný večer patril druhému kolu tanečnej šou Let's Dance. Na parkete sa zvŕtalo jedenásť párov tvorených profesionálnymi tanečníkmi a známymi tvárami. Medzi nimi aj speváčka Emma Drobná (23), ktorá v krátkych šatách odhalila sexi zadoček, herečka Petra Vajdová (32) ukázala, čo skrýva pod sukňou. A rosnička Katarína Kulová (28), ktorá ... viac »


Stratená Eňa Podzámska: Návrat na »miesto činu«... Zostala totálne v šoku!

Stratená Eňa Podzámska: Návrat
Video

12.09.2017 10:30

BRATISLAVA - Návrat šou Let's dance na markízácke obrazovky spôsobil hotový ošiaľ. A nielen medzi divákmi. S láskou na toto obdobie spomínajú aj samotní účastníci, ktorí mali počas piatich sérií možnosť zabojovať o titul kráľa či kráľovnej tanečného parketu. Výnimkou nie je ani Elena Podzámska (45), ktorá si nenechala ujsť príležitosť, aby sa opäť objavila aspoň v hľadisku. viac »


Trapas Evelyn, naštvaná Vajdová a markizák definitívne skončil!

Trapas Evelyn, naštvaná Vajdová
Foto

11.09.2017 18:00

BRATISLAVA - Po šiestich rokoch sa na obrazovky Markízy vrátila fenomenálna tanečná šou Let´s Dance. Včera večer odvysielala televízia už druhú časť, ktorá so sebou priniesla aj množstvo skvelej zábavy, emócií, ale i úsmevných momentov. Na uplynulé kolo určite len tak nezabudne komička Evelyn (27) s nemilým trapasom na krku, či herečka Petra Vajdová ... viac »


Kobielskeho trápenie: Toto je môj najväčší problém!

Kobielskeho trápenie: Toto je
Video

10.09.2017 22:00

BRATISLAVA – S týmto nerátal! Herec Vladimír Kobielsky (42) je divákom známy z rôznych seriálov ako Búrlivé víno či Panelák. Najnovšie sa však predvádza aj ako tanečník v markizáckej šou Let's Dance. Umelca sme nedávno vyspovedali a zistili, čo je v tejto šou jeho najväčší problém. viac »


Adela opäť perlila: O nepríjemnostiach počas nakrúcania... A takto jej život zmenila svadba!

Adela opäť perlila:
Video

08.09.2017 19:00

BRATISLAVA- Adela Vinczeová (36) rozhodne nepatrí k ženám, ktoré k moderovaniu potrebujú presne nalinkovaný scenár. Práve jej spontánnosť, priamočiarosť a inteligentný humor sú dôvodmi, prečo ju fanúšikovia zbožňujú a stále jej nemajú dosť. Poriadne nás rozosmiala aj pri našom poslednom rozhovore, keď sme sa stretli pri príležitosti uvádzania novej ... viac »


Zákulisie Let's Dance: Takto ste Banášovú a Ďurovčíka na obrazovkách nevideli!

Zákulisie Let's Dance: Takto
Foto

05.09.2017 17:45

BRATISLAVA - Ale no toto! Uplynulý týždeň uzavrelo prvé kolo dlhoočakávanej markizáckej šou Let's Dance. Diváci si mohli vychutnať tanečné výkony desiatich známych tvárí a jedného profesionálneho šéfkuchára. A na to, čo sa dialo v zákulisí priameho prenosu, sme si posvietili my. Pozrite, takto ste moderátorku Adelu Vinczeovú (36) a režiséra Jána Ďurovčíka ... viac »


Návrat Let's Dance: Vystresovaná Hantuchová, Vavrinčíkovej prúser a Lakatošovej pád!

Návrat Let's Dance: Vystresovaná
Foto

04.09.2017 18:30

BRATISLAVA - V nedeľu večer na Markíze opäť odštartovala šou Let's Dance. Tenistka Daniela Hantuchová (34) prekvapila slovami, že ani wimbledonské finále neznamená taký stres ako tanečná súťaž. Nervozitu bolo ale vidieť hlavne na Silvii Lakatošovej (44), ktorá nakoniec v závere choreografie spadla v priamom prenose. A moderátorka Lenka Vavrinčíková ... viac »


Zaujímavé zistenie o Evelyn: Nie je taká, ako sa zdá!

Zaujímavé zistenie o Evelyn:
Foto

04.09.2017 10:30

BRATISLAVA - Toto nikto nečakal! Obľúbená slovenská komička Eva Kramerová (25) je jednou z hviezdnych tvárí, ktoré nás budú sprevádzať jesennou tanečnou horúčkou Let´s Dance. Účasť v nej si však vyžaduje nemalé množstvo tvrdej driny, a tak nás zaujímalo, ako sa s touto výzvou pasuje práve samotná blondínka. No a hoci sa Evelyn na prvý pohľad zdá ako ... viac »


Ďurovčík o barlách: Takto dokrivkal na priamy prenos!

Ďurovčík o barlách: Takto
Video

03.09.2017 20:45

BRATISLAVA –Dokaličený! Režisér a choreograf Ján Ďurovčík (46) dnes večer pripravil divákom nablýskanej markizáckej šou Let´s Dance poriadne prekvapenie. Na priamy prenos prišiel krivkajúc a o barlách. Nečakane podstúpil operáciu nohy. Mesiace totižto trpel neznesiteľnými bolesťami, ktoré sa už nedali vydržať. Porotcovský kat tak do kresla zasadol aj ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Biathlon Mania

Biathlon Mania

Športová novinka, v ktorej sa z teba stane biatlonista. Budeš dostatočne rýchly a presný v streľbe?Drakensang Online

Drakensang Online

Bojuj vo veľkolepej 3D hre a vydaj sa na cestu nebojácneho dračieho rytiera.