Let´s Dance | Topky.sk - Bleskovky

Sobota, 21. júl 2018. Meniny má Daniel, zajtra Magdaléna.

Let´s Dance

Šokujúce priznanie kráľa tanečného parketu: Kobielskeho najhoršie chvíle v Let’s Dance!

Aktuálny kráľ a kráľovná tanečného parketu Vlado Kobielsky a Dominika Chrapeková.

Aktuálny kráľ a kráľovná tanečného parketu Vlado Kobielsky a Dominika Chrapeková.

Foto
07.11.2017 05:45

BRATISLAVA - Aktuálny kráľ tanečného parketu Vlado Kobielsky (42) si svojimi dych berúcimi výkonmi či nesmiernou charizmou získal srdcia tisícok fanúšikov po celom Slovensku. A hoci v týchto dňoch prežíva eufóriu a radosť z víťazstva, nám v rozhovore prezradil, že boli aj také chvíle, kedy uvažoval, že z Let´s Dance odstúpi. Čo ho k tomu viedlo? viac »

Švajda a Reiterová z Let´s Dance boli online: Porota bola na smiech!

Švajda a Reiterová z

24.10.2011 00:00

BRATISLAVA - Dotancovali! S markizáckou šou Let´s Dance sa po siedmom kole musel rozlúčiť pár Patrik Švajda (39) a Martina Reiterová (22). Chcete vedieť, ako svoj vyhadzov zo súťaže vnímajú? Zaujíma vás ako si počas tréningov rozumeli? Prečítajte si online rozhovor. viac »


Napálený Švajda v Let´s Dance: Problémy, urážky a krutý vyhadzov!

LSD, 7.kolo, vypadnutý Švajda
Foto

22.10.2011 07:00

BRATISLAVA – Svoj hnev a sklamanie neskrýval! S markizáckou šou Let´s Dance sa v siedmom kole museli rozlúčiť Patrik Švajda (39) a jeho tanečná partnerka Martina Reiterová (22). Moderátor už počas prenosu dával najavo, že sa piatkový večer nevyvíja podľa jeho predstáv. V záverečnej reči si dokonca neodpustil ironické poznámky! viac »


V Let´s Dance zatancujú na tieto skladby: Švajda si naložil!

V Let´s Dance zatancujú
Video

21.10.2011 17:00

BRATISLAVA - Náročné kolo! Každý zo zostávajúcich šiestich párov tentoraz v Let´s Dance predvedie až dve choreografie. Jednu z okruhu štandardných tancov a druhú z latinskoamerických. Najviac sa zrejme zapotí zranený Patrik Švajda (39), ktorý nacvičoval rýchly quickstep a energickú čaču. viac »


Surovcová, Marko a iné: Ukázali šťavnaté zadočky!

Zadočky v Let´s Dance.

21.10.2011 00:01

BRATISLAVA – Pohľad na ne navodzuje hriešne myšlienky! Šieste kolo Let´s Dance sa nieslo v rytmoch samby. Tancujúce krásky sa na parkete vlnili v odvážnych kostýmoch, ktoré toho dosť odhalili. Niektoré dámy však svoje krivky predviedli už v predchádzajúcich častiach. Zahlasujte v ankete pod článkom a rozhodnite, ktorá z účastníčok markizáckej šou sa ... viac »


Rolins si zavarila: Dara, ako si to predstavuješ?

Rolins si zavarila: Dara,

20.10.2011 11:30

BRATISLAVA - Jeden kšeft za druhým! Dara Rolins (38) podľa našich informácií z poroty Let´s Dance zamieri rovno do novej šou. Všetko nasvedčuje tomu, že sa na jar predvedie ako mentorka speváckych talentov v markizáckom programe Hlas Česko Slovenska. Zaujímavé však je, že minulý rok podpísala zmluvu na veľmi podobnú súťaž X-factor s konkurenčnou Jojkou! ... viac »


Banášová exmilencovi 5 mesiacov po rozchode: Tak sprav dieťa Gunčíkovej!

Banášová exmilencovi 5 mesiacov

20.10.2011 09:00

BRATISLAVA - Stále ju to trápi?! Ktovie, čo viedlo Adelu Banášovú (31) pri nakrúcaní svojej šou, aby vytiahla tému detí. Hostila totiž svojho expartnera Petra Modrovského (27) a jeho partnerku z Let´s Dance Gabrielu Gunčíkovú (18). Pritom práve na založení rodiny údajne stroskotal vzťah moderátorky a tanečníka. Prečo túto záležitosť riešili verejne?! viac »


Gunčíkovej daň za Let´s Dance: Musia ju operovať!

Gunčíkovej daň za Let´s

19.10.2011 06:00

BRATISLAVA – Zdravotné problémy! Hoci Gabrielu Gunčíkovú (18) vypadnutie z Let´s Dance mrzí, jej telo si určite vydýchne. Speváčkini lekári totiž začali biť na poplach. Dôvod? Každým kolom sa jej problémy s kolenom zhoršovali. Ak by takto pokračovala ďalej, v budúcnosti by mala s nohou obrovské komplikácie. viac »


Czoborová prekvapila outfitom: Diery pod pazuchami!

Czoborová prekvapila outfitom: Diery
Foto

18.10.2011 09:00

BRATISLAVA – Zaujímavá voľba! Zora Czoborová (44) sa v piatok večer zmenila na šelmu. A to doslova! Od hlavy po päty sa navliekla do outfitu s geparďou potlačou. Netradičnosť jej oblečenia umocňovali aj dve diery pod pazuchami. viac »


Drsný odkaz Petry Marko pre Daru Rolins: Už ani nechoď!

Dara Rolins a Petra

18.10.2011 06:00

BRATISLAVA – Žiadny strach a stres! Petra Marko (28) si šieste kolo tanečnej šou Let´s Dance náležite užila. Medzi hodnotiacimi odborníkmi totiž chýbala speváčka Dara Rolins (38), ktorú v piatok večer na porotcovskom poste vystriedal zabávač Juraj Mokrý (34). Podnikateľka otvorene priznala, že ak by tvorcovia vyšachovali pop divu nastálo, brala by to všetkými desiatimi. viac »


Švajda na posmech: Bol to najhorší večer!

Patrik Švajda v šiestom
Foto

17.10.2011 14:30

BRATISLAVA – Zažíval muky! Patrik Švajda (39) na šieste kolo markizáckej šou Let´s Dance len tak ľahko nezabudne. Nielenže sa potrápil na tanečnom parkete, ešte si z neho uťahovali aj vlastní kolegovia. Dokonca pred kamerami spochybňovali jeho sexuálnu orientáciu! viac »


Zradili ich krátke sukne: Judínyovej a Haydu vykukla bielizeň!

Erika Judínyová, Karin Haydu

17.10.2011 00:01

BRATISLAVA – V piatok večer bolo opäť horúco! V šiestom kole markizáckej šou Let´s Dance 5 sa súťažné páry vlnili v rytme samby. Sálu v bratislavskej Inchebe však nerozpálili len tancujúce krásky v odvážnych kostýmoch. Vďaka krátkym outfitom Eriky Judínyovej a Karin Haydu nebola o pikantné momenty núdza ani v prvom diváckom rade. viac »


Gunčíková a Modrovský boli online: Gabika má umelé prsia?!

Gunčíková a Modrovský boli

17.10.2011 00:00

BRATISLAVA - V 6. kole Let´s Dance vypadli Gabriela Gunčíková a Peter Modrovský. Dvojici sa stala osudnou samba. Superstaristkino vylúčenie zo šou bolo naozaj prekvapivé. A to najmä z dôvodu, že bola vďaka jej tanečníkovi dosť favorizovaná. Expriateľ Adely Banášovej totiž už doviedol na stupienok víťazov herečky Zuzanu Fialovú a Nelu Pociskovú. viac »


Petra Marko v Let´s Dance: Pobúrila holým zadkom!

Petra Marko ukázala zadoček.
Foto

16.10.2011 23:00

BRATISLAVA – Na toto nie sme zvyknutí! Hoci krásky z markizáckej šou Let´s Dance tancujú na parkete v odvážnych kostýmoch, podnikateľka Petra Marko (28) v piatok večer poriadne pritvrdila. Šieste súťažné kolo totiž odtancovala v úsporných šatách, pod ktoré si obliekla len tango nohavičky. Tmavovláska tak pri každom pohybe ukázala divákom svoj šťavnatý zadoček! viac »


Nečakaný vyhadzov Gunčíkovej a Modrovského, porotcu Mokrého odnášali!

Nečakaný vyhadzov Gunčíkovej a
Foto

15.10.2011 07:00

BRATISLAVA - Samba sa im stala osudnou! V 6. kole sa museli s Let´s Dance prekvapivo rozlúčiť Gabriela Gunčíková a Peter Modrovský. Zatiaľ čo oni mali derniéru, v prípade Juraja Mokrého (34) išlo o premiéru. Moderátor totiž zastúpil v porotcovskom kresle Daru Rolins (38), ktorá mala na piatok večer naplánovaný koncert. Rosničiak sa postaral o niekoľko ... viac »


V Let´s Dance zatancujú na tieto skladby: Všetci zavrtia zadkami!

V Let´s Dance zatancujú
Video

14.10.2011 12:52

BRATISLAVA - Špecifické šieste kolo! Dnes bude Let´s Dance výnimočné. Všetci súťažiaci budú totiž tancovať rovnaký tanec, a to sambu. Od porotcov budú dostávať známky za techniku, ale aj za umelecký dojem. A hodnotiť budú samí chlapi! Daru Rolins totiž v kresle nahradí Juraj Mokrý. viac »


Let´s Dance bez Dary Rolins: Petra Marko sa teší!

Let´s Dance bez Dary

13.10.2011 06:00

BRATISLAVA - Oklieštená porota! V piatkovom Let´s Dance bude medzi hodnotiacimi odborníkmi chýbať Dara Rolins (38). Blondínka mala totiž na tento termín už dávno dohodnutý koncert. Jej absencia je nečakaným pozitívnym prekvapením pre Petru Marko (28). Tá nám totiž už minulý týždeň prezradila, že má zo známok od speváčky strach. viac »


Járovej bacuľatá tvárička: Andrea, si to fakt ty?

Andrea Járová na Let´s

11.10.2011 00:01

BRATISLAVA – Spokojná a zaoblená! Bývalá playmate Andrea Járová (27) síce nikdy nepatrila medzi vychrtliny, no v poslednom období sa čoraz viac zaguľaťuje. Dôkazom môžu byť aj fotografie z piatkového večera. Plavovláska je na nich doslova krv a mlieko. viac »


Podzámskej manévre: Ups, skoro mi spadli šaty!

Podzámskej manévre: Ups, skoro
Foto

10.10.2011 11:30

BRATISLAVA - Opäť v hľadisku! Elena Podzámska (39) každý piatok povzbudzuje svojho partnera Mateja Chrena (28) v Let´s Dance. Tentoraz si však herečka tanečné výkony súťažných párov nevychutnávala úplne naplno. Plnohodnotný zážitok zo šou jej totiž mierne komplikovali šaty. V strachu, aby neukázala viac, než je vhodné, venovala najviac pozornosti práve svojmu outfitu. viac »


Petre Marko rupli nervy: Dara, pozri, čo si spôsobila!

Petre Marko rupli nervy:

10.10.2011 09:00

BRATISLAVA - Znechutená! V piatkovom Let´s Dance sa opäť ukázala averzia Dary Rolins (38) voči Petre Marko (28). Porotkyňa dala podnikateľke za náročné paso doble úbohé dva body. Topky.sk zistili, že tmavovláska zostala poriadne zaskočená. Dokonca zvažovala, že so všetkým sekne. viac »


Playmate Járová naostro v mini: V priamom prenose zvádzala Mikiho!

Andrea Járová a Miloš
Foto

10.10.2011 00:01

BRATISLAVA – Rozbalila to naňho! Playmate Andrea Járová (27) vie, ako upútať mužskú pozornosť. Na piatkovom Let´s Dance zvádzala svojho bývalého kolegu z Farmy a údajného milenca Miloša Ferleťáka (33) kratučkými minišatami bielej farby. To však nebolo všetko – blondínka si "zabudla" obliecť spodnú bielizeň! viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Big Farm

Goodgame Big Farm

Big Farm je farmárska hra, v ktorej všetko funguje presne tak, ako na vidieku.Legends of Honor

Legends of Honor

V Legends of Honor ti pôjde len o jedno - uspieť ako mág, bojovník alebo lúpežník.