Let´s Dance | Topky.sk - Bleskovky

Piatok, 22. jún 2018. Meniny má Paulína, zajtra Sidónia.

Let´s Dance

Šokujúce priznanie kráľa tanečného parketu: Kobielskeho najhoršie chvíle v Let’s Dance!

Aktuálny kráľ a kráľovná tanečného parketu Vlado Kobielsky a Dominika Chrapeková.

Aktuálny kráľ a kráľovná tanečného parketu Vlado Kobielsky a Dominika Chrapeková.

Foto
07.11.2017 05:45

BRATISLAVA - Aktuálny kráľ tanečného parketu Vlado Kobielsky (42) si svojimi dych berúcimi výkonmi či nesmiernou charizmou získal srdcia tisícok fanúšikov po celom Slovensku. A hoci v týchto dňoch prežíva eufóriu a radosť z víťazstva, nám v rozhovore prezradil, že boli aj také chvíle, kedy uvažoval, že z Let´s Dance odstúpi. Čo ho k tomu viedlo? viac »

Katastrofálna Drobná, samica Vavrinčíková a milostný akt na parkete!

Katastrofálna Drobná, samica Vavrinčíková
Foto

16.10.2017 18:40

BRATISLAVA - V tanečnej šou na Markíze už zostalo len 6 párov, ktoré v nedeľu predviedli dych berúce výkony. Len Emma Drobná bola v istom detaile doslova katastrofálna. Zato Lenka Vavrinčíková sa predviedla ako samica z džungle a Braňo Deák predviedol so svojou partnerkou takmer až milostný akt v priamom prenose. viac »


Módne (s)hity z Let’s Dance: Extravagantný Moisés, krásna dáma Majeská a Vincze na jedničku!

Módne (s)hity z Let’s
Foto

11.10.2017 10:30

BRATISLAVA - Uplynulá nedeľa patrila šiestemu kolu markizáckej šou Let's Dance. Tancujúce známe tváre prišlo podporiť mnoho prominentých hostí. Ako sa na túto príležitosť vyparádili, zhodnotila známa stylistka Andrea Ziegler. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom! viac »


Zákulisie 6. kola Let's Dance: Nežnosti Varinského s frajerkou, Drobná ukázala zadok a... Prišiel aj stratený Tony Moisés!

Zákulisie 6. kola Let's
Foto

10.10.2017 10:30

BRATISLAVA - Uplynulú nedeľu si diváci televízie Markíza mali možnosť vychutnať už šieste kolo tanečnej šou Let's Dance. To si nenechal ujsť ani vypadnutý šporťák Peter Varinský (35), ktorý si s priateľkou vymieňal nežnosti, speváčka Emma Drobná (23) počas tancovania ukázala svoj zadoček a... V spoločnosti sa po dlhom čase ukázal aj stratený tanečník Tony Moisés (37). viac »


Náhrada za Vajdovú, narážky na Adelinho ex a kráľovná Evelyn!

Náhrada za Vajdovú, narážky
Foto

09.10.2017 09:00

BRATISLAVA - V nablýskanej šou Let´s Dance sa už viac neobjaví jedna z najhorúcejších adeptiek na víťazstvo - Petra Vajdová (32), ktorá musela pre zranenie nohy zo súťaže odstúpiť. Do hry sa tak podľa platných pravidiel opäť vrátila Lenka Vavrinčíková (30), ktorá minulý týždeň vypadla. Ani v ostatnom kole však nebola núdza o nádherné momenty v podaní ... viac »


Wau, to je ale sexi kosť! Neuveríte, ako vyzerala porotkyňa z Let’s dance pred 20 rokmi!

Wau, to je ale
Foto

08.10.2017 22:00

BRATISLAVA - No páni, to snáď ani nie je ona! Porotkyňa Tatiana Drexler (54) je už nejaký ten rok neoddeliteľnou súčasťou markizáckej šou Let's dance a je všeobecne známe, že v minulosti pôsobila ako profesionálna tanečnica, ktorá má na konte množstvo úspechov. My sme sa dostali k fotografiám z jej aktívnej súťažnej kariéry a... wau, vyzerala naozaj božsky! viac »


Módne (s)hity z Let's Dance: Dokonalá Adela, štýlový Vincze a... TOTO je pár večera!

Módne (s)hity z Let's
Foto

04.10.2017 09:00

BRATISLAVA - V nedeľu večer si diváci televízie Markíza mohli vychutnať ďalšie kolo markizáckej šou Let's Dance. Ako sa na túto príležitosť obliekli známe tváre, ktoré tanečníkov prišli podporiť? Na to si posvietila módna stylistka Andrea Ziegler. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom! viac »


Vajdovej prúser: Odstúpi z Let’s Dance?!

Vajdovej prúser: Odstúpi z

04.10.2017 05:45

BRATISLAVA - V uplynulých dňoch médiá zaplnili informácie o nepríjemnom zranení herečky Petry Vajdovej (32). Tá si počas generálky šou Let's Dance natrhla svalový úpon a spôsobila vnútorné krvácanie v nohe. V nedeľu však napokon na televíznom parkete predsa len vystúpila. No ktovie, či svoje rozhodnutie neoľutovala - po tanci sa totiž od bolesti rozplakala. ... viac »


Vajdovej zlyhanie: V divadle s ňou nemajú zľutovanie!

Vajdovej zlyhanie: V divadle

03.10.2017 18:30

BRATISLAVA - Petra Vajdová (32) na túto jesennú sezónu naozaj nebude spomínať v dobrom. Najprv ju prichytili policajti za volantom pod vplyvom alkoholu, neskôr sa v Let's Dance bolestivo zranila. A urobila ďalšie nešťastné rozhodnutia. Účasť v divadelnom predstavení zrušila na poslednú chvíľu, no v nedeľu už tancovala v markizáckej šou. K tejto situácii ... viac »


Prekliatie Let’s Dance: Vajdová nie je jediná... Drsné zranenia, rozchody aj obrovské tragédie!

Prekliatie Let’s Dance: Vajdová
Foto

03.10.2017 05:45

BRATISLAVA - Prekliatie?! Aktuálna séria Let's Dance beží na televíznych obrazovkách len 5 týždňov, no už sa s ňou vezie niekoľko nepríjemných momentov. Krátko pred štartom chytili policajti Petru Vajdovú (32), ako šoféruje opitá, prvý priamy prenos poznačila obrovská tragédia, keď do nemocnice museli odviezť dramaturga šou Borisa Prša (33) s krvácaním ... viac »


Zranená Vajdová si pekne zavarila: Diváci zúria... Si klamárka a podvodníčka!

Zranená Vajdová si pekne

02.10.2017 19:00

BRATISLAVA - Cez víkend sa na verejnosť dostali informácie o nepríjemnom zranení Petry Vajdovej (32). Herečka si na piatkovej generálke Let's Dance natrhla svalový úpon, čo jej spôsobilo vnútorné krvácanie v nohe. Predstavenie v SND, ktoré sa malo konať v sobotu večer, preto zrušila... Problém však je, že tak urobila doslova na poslednú chvíľu, keď ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Drakensang Online

Drakensang Online

Bojuj vo veľkolepej 3D hre a vydaj sa na cestu nebojácneho dračieho rytiera.Ski Jump Mania Penguins

Ski Jump Mania Penguins

Že tučniaci nevedia lietať? V Ski Jump Mania Penguins vedia. Skáč, leť a vyhrávaj!