Utorok, 28. marec 2023. Meniny má Soňa, zajtra Miroslav.

Radcliff pátra po Popoluške: Ozvali sa dve Austrálčanky

Pátranie po krásnej neznámej bol iba žart.Galéria fotiek (9)
Pátranie po krásnej neznámej bol iba žart.
Zdroj: ČTK

LONDÝN - V pátraní Daniela Radcliffa po záhadnom austrálskom dievčati nastal nečakaný zvrat. Prihlásili sa dve mladé Austrálčanky, z ktorých každá tvrdí, že práve ona je tá krásna neznáma, ktorá očarila herca na večierku po filmových cenách v Austrálii.


Nádeje zo stretnutia s Radcliffom sa však obom dievčatám vyparili v momente, keď zástupcovia osemnásťročného herca oznámili, že príbeh o mladej kráske bol len vtipom. "Svoje vyjadrenia myslel Daniel skôr ako žart. Nanešťastie to nabralo veľké rozmery," uviedla jeho londýnska zástupkyňa Vanessa Davies.

Austrálsky denník Daily Telegraph začal pátranie po neznámej kráske, v ktorom vyzval mladú ženu, aby sa ozvala redakcii po tom, čo britský herec spomenul, že túto dámu nemôže vypátrať. "Uprene sa na mňa celý večer pozerala a keď som sa rozhodol poprosiť ju o telefónne číslo, nemohol som ju nikde nájsť," uviedol ešte v pondelok Radcliffe. Povedal tiež, že by ju na večierku musel aspoň hodinu hľadať ako nejaký smutný patetický blázon. Novinám sa ozvali dve ženy, ktoré obe zhodne tvrdili, že boli na rovnakom večierku ako herec, a údajne ho práve ony upútali.

Dvadsaťtriročné Cassi Mackay a Savannah Blount však uviedli, že už svojich priateľov majú a Radcliffa opísali ako "milého, oslňujúceho a veľmi slušného" chlapca. Radcliffe, ktorý sa preslávil úlohou čarodejníka Harryho Pottera, často v rozhovoroch spomína, že si nemôže nájsť žiadnu priateľku. 
 

Najčítanejšie články