Utorok, 3. august 2021. Meniny má Jerguš, zajtra Dominik, Dominika.

VIDEO Obchodníka poklepal po pleci záhadný muž: Z toho, čo nasledovalo, naskakujú zimomriavky

Zdroj: Youtube/The Hidden Underbelly 2.0
15.07.2021 12:09

ANKARA - Z tohto videa vám naskočí husia koža. Na internet sa dostali zábery z bezpečnostnej kamery, na ktorých mohla byť zachytená skutočná tragédia. Našťastie sa jej však podarilo predísť, a to vďaka "anjelovi strážnemu". Zábery užívateľov neprestávajú udivovať, prítomnosť záhadného muža si nijako nedokážu vysvetliť.


Bezpečnostná kamera zachytila ešte v roku 2019 okamih, ktorý sa mohol skončiť tým najhorším možným spôsobom. Serdar Binici'yi, vedúci obchodu v Turecku, stál pri ceste pred svojím obchodom. Z ničoho nič sa pri ňom zjavil cudzinec, ktorý ho poklepkal po pleci. Serdar sa obzrel za seba, aby zistil, kto to je. Uvidel ale len veľké biele nákladné auto smerujúce k nemu. Nákladiak prešiel bez problémov, no zrazu sa mužovým smerom začala rútiť veľká kovová brána. Nechýbalo veľa a zasiahla by ho do tváre. Na záberoch je vidno, že zrážke s bránou sa vyhol doslova o milimetre. 

Ohromený obchodník zostal po incidente v šoku. Rozhliadal sa okolo seba, pravdepodobne hľadal záhadného muža. Ten však úplne zmizol. Je zrejmé, že keby Binici'yia nepoklepkal po pleci, ten by sa nikdy neotočil a rútiacu sa bránu by nestihol zbadať včas. 

VIDEO Vnučka nevedela s autom vyjsť na rušnú cestu: Keď uvidíte, čo spravil jej dedko...

Video, ktoré sa na Reddite nedávno objavilo znovu, neprestáva ľudí udivovať. Pokiaľ ide o vysvetlenie, zdá sa, že zatiaľ žiadne neexistuje. "Je to čudné. Chlap, ktorý klepne mužovi na rameno, má veľmi rozmazanú tvár, ale pokiaľ ide o druhého chlapa (ktorého ten prvý poklepká na rameno), jeho črty tváre vidno zreteľne," podotkol jeden z užívateľov. "Je to ten istý muž, ktorý cestoval späť v čase, aby sa zachránil pred smrťou," špekuloval ďalší. Iný si zas myslí, že išlo o zamaskovaného anjela. 


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk
VIDEO: Youtube/The Hidden Underbelly 2.0

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články