FOTO Sexi blondínka (25) sa sťažuje na svoje mega prsia: Chcem menšie, veď pozrite na ne! | Topky.sk

Piatok, 19. júl 2019. Meniny má Dušana, zajtra Iľja, Eliaš.

FOTO Sexi blondínka (25) sa sťažuje na svoje mega prsia: Chcem menšie, veď pozrite na ne!

Zdroj: Facebook/Simone Holtznagel
22.06.2019 21:32

WOLLONGONG - Dvadsaťpäťročná austrálska modelka Simone Holtznagelová známa z časopisu Playboy odporúča ženám, aby zvážili plastické operácie prsníkov a nepreháňali to s ich veľkosťou. Vyhnú sa tak viacerým zdravotným komplikáciam a dobre sa vyspia.


Simone oslovuje vo svojom príspevku na Instagrame najmä dievčatá a ženy, ktoré zvažujú chirurgické zväčšenie prsníkov. Od prírody obdarená modelka hovorí o svojom poprsí s veľkosťou košíkov E + ako o veľkom probléme, ktorý jej komplikuje život. "Často ma bolieva chrbtica a spať môžem iba na chrbte. Okamžite by som svoje prsia vymenila za menšie," píše Austrálčanka. 

FOTO Sexi blondínka (25)
Zdroj: Facebook/Simone Holtznagel

Nie je to po prvý raz, čo Holtnagelová prehovorila o svojich prsiach. Už krátko po tom, ako sa objavila v austrálskej verzii show I’m Celebrity Get Me Out Here, vyhlásila, že pri cvičení musí nosiť dve podprsenky. Zároveň sa však prezentovala aj výrokmi oslavujúcimi vlastné telo. 

FOTO Sexi blondínka (25)
Zdroj: Facebook/Simone Holtznagel

"Milujem svoje telo. Mám super ženské krivky v tvare presýpacích hodín a ďakujem za moje prsia," uviedla v minulosti. Trochu má v tom teda asi zmätok. 


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články