Ľudia si pretierali oči a nechceli tomu veriť: Tri ženy sexovali uprostred ulice! | Topky.sk

Nedeľa, 21. júl 2019. Meniny má Daniel, zajtra Magdaléna.

Ľudia si pretierali oči a nechceli tomu veriť: Tri ženy sexovali uprostred ulice!

Brisbane
Brisbane
Zdroj: Youtube/ARCHIELUXURY
18.04.2019 17:48

BRISBANE - Pár z austrálskeho mesta Brisbane zašiel v nedeľu popoludní na drink, keď sa stal svedkom sexuálnych orgií trojice žien priamo v centre mesta. Ženy sa začali milovať na chodníku a vôbec im nevadilo, že okolo nich prechádzali ľudia vrátane detí. Trestnému stíhaniu ale aktérky čeliť nebudú.


Ženám v centre Brisbane evidentne neprekážala prítomnosť cudzích ľudí pri ich sexuálnych aktoch. Očitý svedok potvrdil, že v čase orgií okolo žien prešlo minimálne desať ľudí. "Všetci sa na nich dívali z diaľky, no nezdalo sa, že by im to prekážalo," uviedol. 

Ilustračné foto
Ľudia si pretierali oči
Zdroj: Getty Images

Jeden z okoloidúcich napokon zalarmoval queenslandskú políciu. Jej hovorca informoval, že ženy súdené nebudú, pretože neexistujú dostatočne silné dôkazy na to, aby boli usvedčené. Viacerí svedkovia si ale myslia, že ženy si nejakú formu trestu zaslúžia. "Keď sme okolo nich prechádzali, jedna z nich sa nás spýtala, či by sme ich nezaviezli domov," povedal jeden z nich s tým, že aktérky boli zjavne opité. 

Medzi cestujúcimi v autobuse vzplanula silná vášeň: Sex na sedadle priamo pred očami ostatných

Novozískané zábery údajne zachytávajú, ako si jedna zo žien roztrhla šaty a odhalila prsia. Potom si ľahla na zem s rozkročenými nohami a úplne tak zablokovala chodník. No keďže na videu nie je zreteľne vidno genitálie, ženy nebudú z ničoho obvinené. Usvedčiť ich na súde by preto bolo veľmi komplikované. 


Galéria

Brisbane Ilustračné foto

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články