Vyradená Ištvancová: Prečo som zaútočila na Daru! | Topky.sk

Streda, 18. september 2019. Meniny má Eugénia, zajtra Konštantín.

Vyradená Ištvancová: Prečo som zaútočila na Daru!

Paulína Ištvancová a Dara Rolins.
Paulína Ištvancová a Dara Rolins.
03.11.2009 11:00

BRATISLAVA – Neodstúpila so cťou! Paulína Ištvancová (16) si po svojom pondelkovom vyradení z Česko Slovenskej SuperStar neodpustila poznámku na adresu porotkyne Dary Rolins (36). Nechcená finalistka nám prezradila, prečo to spravila v priamom prenose.


Paulínin talent bohužiaľ nepredčí ambicióznosť jej otca Maroša Ištvanca. Preto bola mladá speváčka mnohým ľuďom nesympatická. A porota ju zvyčajne označovala za priemernú. Najmä Dara Rolins zdôrazňovala, že Paulína je pre ňu vhodná len na úlohu vokalistky.

Pri pondelkovom vyraďovaní na to tmavovláska nezabudla. „Som aj rada, že som vypadla. Dúfam, že už sa bude Dare dobre spať,“ spomenula nekompromisnú porotkyňu. My sme zisťovali, prečo si Paulína toto gesto neodpustila.

„Dara ma tipovala od prvého semifinále na vypadnutie. V prvom finálovom kole povedala pri rozhodnutí, že si síce myslí, že som bola najlepšia z báb, ale aj tak by som mala vypadnúť. Tam nevidím žiadnu logiku,“ posťažovala sa nám. Nakoniec priznala, že to celé z Darinej strany vníma ako nespravodlivosť. A doteraz si nepripúšťa, že by jej ublížili aktivity jej otca.

 

Sledujte TopkyTV: Paulína Ištvancová o Dare Rolins.Myslíte si, že Dara bola naozaj voči Paulíne zaujatá?

49 % nie
áno 51 %

Hlasovalo: 12552Galéria

Paulína zvalila vinu za Paulína si aj poplakala. Vyradená Paulína Ištvancová. Dara brala Paulíninu poznámku Dara brala Paulíninu poznámku Paulína krátko po tom,ako

Nástroje k článkuZDROJ: Eva Janovická
FOTO: Peter Frolo, Tv Markíza

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články