Štvrtok, 1. december 2022. Meniny má Edmund, zajtra Bibiána, Viviána.

Speváčka všetkým vyrazila dych: Na módnu šou dorazila… Och, KRÁĽOVNÁ BIZÁRU!

Speváčka Doja Cat vie, ako upútať pozornosť.Galéria fotiek (5)
Speváčka Doja Cat vie, ako upútať pozornosť.
Zdroj: profimedia.sk

PARÍŽ - Speváčka Doja Cat (26) má rada pozornosť. Nosí gýčové nechtiská, provokatívne outfity aj čudesné vlasové kreácie... V auguste sme písali, že sa umelkyňa úplne zbavila vlasov aj obočia a namiesto nich si začala kresliť len čiarky. A teraz šokuje opäť - na parížsky Fashion Week dorazila celá nafarbená na zlato!


Speváčka Doja Cat sa v extravagancii doslova vyžíva. Nie je to tak dávno, čo si vyholila hlavu a s ňou aj obočie. To si potom dokreslovala - nesnažila sa však o prirodzený vzhľad, ale maľovala farebné kreácie či tenké čiarky so smajlíkmi. A to zďaleka nie je jediný jej výstrelok. 

Najnovšie sa o rozruch postarala aj na parížskom Fashion Weeku. Pri maľovaní chýbajúceho obočia sa jej evidentne šmykla ruka a.... Omylom si zafarbila celú tvár. Na módnej šou sa totiž objavila v neobvyklom kockovanom saku s kožušinovými doplnkami a PLEŤOU ZAFARBENOU NA ZLATO.

Speváčka vyzerala ako zlatá socha kdesi na námestí. A od fanúšikov si okamžite vyslúžila slová kritiky. „Tá farba ju škaredí. Keď si robíte takýto mejkap, musíte si zvýrazniť aj svoje črty. Vyzerá ako unavená stará socha,“ znel jeden z názorov na sociálnej sieti Twitter. A nezostal bez odozvy. Speváčka odpovedala: „Nesnažila som sa vyzerať sexi alebo atraktívne. Každý môj mejkap má svoj príbeh a neexistujú pri ňom pravidlá. A ak by existovali, určite by si ich nevytváral ty.“

Speváčka všetkým vyrazila dych:
Galéria fotiek (5)
Zdroj: Profimedia

Speváčka všetkým vyrazila dych: Na módnu šou dorazila… Och, KRÁĽOVNÁ BIZÁRU!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články