°C

Štvrtok, 21. január 2021. Meniny má Vincent, zajtra Zora.

Speváčka ukázala prsia, herečka milenca a táto bohyňa... Nikdy nesklame!

Jennifer Lopez na udeľovaní cien American Music Awards
Jennifer Lopez na udeľovaní cien American Music Awards
Zdroj: profimedia.sk
23.11.2020 20:00

LOS ANGELES - Bolo sa na čo pozerať! V nedeľu sa za špeciálnych opatrení konalo udeľovanie cien American Music Awards. Na slávnostnom koberci sa objavili viaceré umelkyne, ktoré svojim zjavom rozhodne zaujali. Za všetky možno spomenúť napríklad speváčku Jennifer Lopez. Tá opäť raz vyzerala božsky a skutočný vek - 51 rokov by jej tipoval ozaj málokto.


Pandémia COVID-19 vplýva na všetky sféry života. Aj dianie v šoubiznise sa muselo aktuálnej situácii prispôsobiť. V nedeľu sa odovzdávali ceny American Music Awards. Koncertná sieň bola poloprázdna, umelci sa buď objavili na pódiu, alebo sa prihovorili prostredníctvom videohovorov. 

Moderátorkou bola herečka Taraji P. Henson, ktorá vystriedala 12 outfitov. Súčasťou podujatia boli rôzne hudobné vystúpenia realizované na viacerých miestach. Za zmienku určite stojí duet Jennifer Lopez a Malumu. Nestarnúca diva sa totiź predviedla v odvážnom kostýme a nechýbali ani zmyselne pózy. Rovnako vydarená bola aj kreácia, v ktorej božská JLo pózovala fotografom.

Jennifer Lopez a Maluma počas svojho vystúpenia.
Na pódiu sa predviedli
Zdroj: SITA
 

JLo vyzerala na slávnostnom koberci božsky.
Jennifer Lopez
Zdroj: profimedia.sk

Fotografov rozhodne zaujali aj zaľúbenci Megan Fox a Machine Guy Kelly. Kvôli výstrednému umelcovi sa kráska rozišla s hercom Brianom Austinom Greenom, s ktorým má troch synov. Išlo o ich prvú spoločenskú akciu, na ktorej sa ukázali ako pár. 

Megan Fox a Machine Gun Kelly sa prvýkrát ukázali v spoločnosti ako pár.
Megan Fox a Machine
Zdroj: profimedia.sk

Z ocenenia malo radosť viacero umelcov. Kompletný zoznam víťazov nájdete TU! Úspech zaznamenala aj speváčka Doja Cat. Tá tiež vystriedala pár outfitov, avšak najviac pozornosti sa jej ušlo, keď fotografom pózovala v šatách, pod ktorými jej presvitali prsia. Pri pohľade na ňu bolo každému jasné, že podprsenku nechala doma. 

Doja Cat sa predviedla v takomto odvážnom outfite.
Doja Cat
Zdroj: profimedia.sk


Galéria

Jennifer Lopez na udeľovaní Jennifer Lopez a Maluma JLo vyzerala na slávnostnom Megan Fox a Machine Doja Cat sa predviedla

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články