°C

Piatok, 22. január 2021. Meniny má Zora, zajtra Miloš.

Hviezdička z reality šou sa nevie dočkať Vianoc: Pri stromčeku sa pretŕča takmer nahá!

Malin Andersson
Malin Andersson
Zdroj: Instagram
30.11.2020 22:00

LONDNÝN - Svoje krivky nemieni skrývať! Malin Andersson (28) sa zviditeľnila účinkovaním v reality šou Love Island a relácii Take Me Out. Priaznivci a fanúšikovia jej však každým dňom pribúdajú. Pekná brunetka totiž upozorňuje na násilie páchané na ženách a usiluje sa tiež o to, aby si zástupkyne nežného pohlavia verili a milovali svoje telo, aj keď pre niekoho možno nie je dokonalé. V týchto dňoch opäť raz dokázala, že ani ona sa za svoje obliny vôbec nehanbí.


Blížiace sa sviatky sú skvelou príležitosťou, ako si na svoj Instagram zavesiť pekný záber. Niet pochýb, že väčšina uživateľov, vrátane slávnych i menej známych celebrít sa pochváli fotkami s vianočnou tematikou. Výnimkou nie je ani britská hviezdička Malin Andersson. 

Spomínaná kráska si na seba obliekla zdobenú podprsenku a tango nohavičky, ktoré boli v zadnej časti tvorené len šnúrkami. Na hlavu si nasadila vianočnú čapicu a fotografovi bez ostychu pózovala pred vianočným stromčekom. 

Na tvári sympatickej tmavovlásky nechýbal spokojný úsmev. A aj keď Malin vie, čo je to celulitída a faldíky, odmieta aby boli jej zábery retušované alebo graficky upravované. 

Malin Andersson svoje krivky nemieni skrývať.
Malin Andersson
Zdroj: Instagram

Malin Andersson pózovala v takýchto úsporných nohavičkách.
Malin Andersson
Zdroj: Instagram


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články