°C

Pondelok, 25. máj 2020. Meniny má Urban, zajtra Dušan.

Táto hviezdička kašle na dokonalosť: Pretŕča faldíky, natriasa šťavnatý zadok!

Malin Andersson
Malin Andersson
Zdroj: Instagram
21.05.2020 20:00

LONDÝN - Miluj svoje telo! Aj takéto slová adresuje svojim followerom Malin Andersson (27), ktorá sa zviditeľnila účinkovaním v obľúbenom televíznom programe Take Me Out, či reality šou Love Island. Pekná tmavovláska na instagrame zverejňuje prevažne fotky v spodnej bielizni a hrdo pretŕča svoje oblé krivky.


Celulitída, faldíky na bruchu a kilogramy navyše sú strašiakom mnohých žien. Nejedna vďaka týmto nedostatkom stráca sebavedomie a skrýva ich. Nájdu sa však i také, čo milujú každý kúsok svojho tela, vrátane jeho nedokonalostí. 

K nim rozhodne patrí aj hviezdička Malin Andersson, ktorá mala svojho času dokonalú figúru zaoblenú na tých správnych miestach.

Malin Andersson kedysi.
Malin Andersson
Zdroj: Instagram
  

S pribúdajúcimi rokmi sa však telo známej tmavovlásky menilo. A podpísalo sa na ňom i tehotenstvo. Malin sa začiatkom roka stala mamičkou. Po necelom mesiaci však jej dcérka zomrela.   

Brunetka sa aktuálne sústreďuje na to, aby dodala ženám sebavedomie. Na instagrame zvrejňuje prevažne zábery v spodnej bielizni a bikinách. A aj keď väčšina hviezd používa rôzne grafické úpravy a robí všetko pre to, aby zakryla nedostatky, Malin sa za svoje faldíky vôbec nehanbí. 

Malin Andersson nemá problém priznať, že jej telo nie je dokonalé.
Malin Andersson
Zdroj: Instagram

Malin Andersson sa rada pýši svojimi oblými krivkami.
Malin Andersson
Zdroj: Instagram

Má podľa vás Malin Andersson peknú postavu?

56 % nie
áno 44 %

Hlasovalo: 646Galéria

Malin Andersson Malin Andersson kedysi. Malin Andersson Malin Andersson

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články