°C

Pondelok, 6. apríl 2020. Meniny má Irena, zajtra Zoltán.

Nahá FOTO slávneho speváka na webe: TOTO nemá každý... Ženy sa idú zblázniť!

Robbie Williams
Robbie Williams
Zdroj: Instagram
26.02.2020 22:00

LONDÝN - Neskrývajú nadšenie! Robbie Williams (46) nikdy nepatril medzi hanblivé typy. Už neraz sa mu podarilo šokovať verejnosť a nemá ani problém s nahotou. Aj v uplynulých dňoch sa na internete objavil záber jeho nahého tela. Ten zverejnila spevákova manželka Ayda (40). A fanúšičky sa išli zblázniť!


Robbie Williams a jeho manželka Ayda sa nedávno stali štvornásobnými rodičmi. Synčeka, ktorému dali meno Beau, im rovnako ako dcérku Colette porodila náhradná matka. Dvojica má spolu aj 7-ročnú dcérku Teddy a o dva roky mladšieho syna Charltona. A hoci si prominentní rodičia naplno užívajú chvíle so svojimi milovanými ratolesťami, s fanúšikmi sa delia nielen o zábery šťastnej rodiny...

Ayda naposledy zverejnila pomerne pikantnú fotku. Jej manžel na nej pózuje celkom nahý a do objektívu vystavil svoj zadok. Robbie má nad ním nezvyčajné tetovanie - pár nôt zo skladby All You Need Is Love od Beatles.  

„To je ale krásny výhľad. Ayda ty si šťastná žena. Ďakujeme, že sa s nami o túto krásu podelíš,” znejú vybrané komentáre rozvášnených spevákových fanúšičiek. Čo na takéto fotografie hovoríte? Nemali by radšej ostať v súkromnom archíve?

Ayda zverejnila na instagrame fotku svojho nahého manžela.
Robbie Williams, Ayda Williams
Zdroj: Instagram

Poznáte niekoho, kto má tetovanie na podobnom mieste?

45 % nie
áno 55 %

Hlasovalo: 140Galéria

Robbie Williams Robbie Williams, Ayda Williams Robbie Williams s manželkou Robbie Williams

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články