Piatok14. jún 2024, meniny má Vasil, zajtra Vít

Robbie Williams vystrašil fanúšikov: Vážne problémy počas koncertu... Som v prd*li!

Robbie Williams Zobraziť galériu (2)
Robbie Williams (Zdroj: SITA)

LANDGRAAF - Britský spevák Robbie Williams (49) sa počas víkendu objavil v Holandsku, kde sa predstavil na hudobnom festivale v meste Landgraaf. Počas koncertu však poriadne vystrašil svojich fanúšikov, pretože vystúpenie musel kvôli zdravotným problémom prerušiť.

Jedným z najväčších lákadiel víkendového festivalu Pinkpop bolo vystúpenie britského popového  speváka Robbieho Williamsa. Počas svojho koncertu však slávny umelec viacerých fanúšikov poriadne znepokojil.

Robbie Williams
Zobraziť galériu (2)
Robbie Williams  (Zdroj: SITA)

Už od začiatku bolo na hudobníkovi badať únavu a vyčerpanie. Následne sa chytil za kolená a jeho kapela musela koncert prerušiť. Všetko však nakoniec fanúšikom vysvetlil a povedal, že za jeho únavou sú zdravotné problémy.

Najskôr poprosil svoju kapelu, aby prestala hrať. Keď ako tak chytil dych, tak divákom povedal, že za jeho zlý fyzický stav môže covid. „Som v prd*li. Je to dlhý covid. Mám dlhý covid, nemá to nič spoločné s tým, že som starý," povedal Williams.

Následne pokračoval vo svojom koncerte bez väčších problémov. Publikum sa tak dočkalo ďalších šestnástich piesní a naplno si to užili. 

Viac o téme: Robbie Williams
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu