°C

Štvrtok, 28. máj 2020. Meniny má Viliam, zajtra Vilma.

Striptíz Robbieho Williamsa: Vŕŕŕ, to je ale tiger!

Robbie Williams
Robbie Williams
Zdroj: Instagram
10.04.2020 15:00

LONDÝN - V aktuálnej domácej izolácii hlavne známe tváre rozmýšľajú, ako zabaviť svojich fanúšikov alebo im prostredníctvom videí priniesť niečo zaujímavé či užitočné. Manželka Robbieho Williamsa sa rozhodla natočiť video s cvičením. A spevák v pozadí za Aydou nijako nezaostával!


Robbie Williams podporuje svoju manželku v jej aktivitách, a tak nechýbal ani v jej videu, ktoré tento týždeň zverejnila na sociálnej sieti. Rozhodla sa ukázať fanúšikom zopár cvikov a svojmu cvičeniu dokonca vymyslela aj tému - Tiger King. „Vypustite svojho vnútorného tigra so mnou a Robom Exoticom v tomto cvičení inšpirovanom Netflixom a relaxovaním,” napísala k videu Ayda. 

Hneď v úvode ale vyzerala prekvapená, keď sa Robbie rozhodol stiahnuť si gate. A mal pod nimi tematické slipy s tigrom. „Radšej nechcem vidieť, čo sa za mnou deje,” vyhlásila potom spevákova žena so smiechom. „Nie som si istá, čo teraz Robbie robí, ale určite je to úžasné,” dodala. Nuž, presvedčte sa vo videu.  


Galéria

Robbie Williams Robbie Williams s manželkou Robbie Williams si zrazu Robbie Williams mal oblečené Robbie Williams predviedol viacero

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články