°C

Sobota, 28. marec 2020. Meniny má Soňa, zajtra Miroslav.

Ripleyová 40 rokov po prvom Votrelcovi: Aha, ako teraz vyzerá herečka Sigourney Weaver (70)

Sigourney Weaver vo filme Votrelec (1979)
Sigourney Weaver vo filme Votrelec (1979)
Zdroj: 20th Century Fox
21.02.2020 17:00

BERLÍN - Filmová kariéra herečky Sigourney Weaver trvá už vyše 40 rokov. Najnovšie v Berlíne prezentuje svoj nový film My Salinger Year. A asi málokto by hádal, že má 70 rokov. Vyzerá fakt výborne.


Prvú menšiu filmovú úlohu získala Sigourney Weaver v roku 1977. O dva roky neskôr sa už stala hviezdou vďaka snímke Votrelec, ktorá si vyslúžila viacero pokračovaní a Ellen Ripleyová v nich nemohla chýbať. 

Od prvého filmu ubehlo 40 rokov a logicky aj herečka za ten čas zostarla. V októbri oslávila 70 rokov. Napriek tomu je stále aktívna a ráta sa s ňou aj v pokračovaniach Avatara. Aktuálne ale v Európe prezentuje svoj nový film Môj rok so Salingerom.

Spoločnosť jej robí aj herečka Margaret Qualley. Hoci vidno, že Sigurney je v tejto dvojici tá staršia, asi len málokomu by napadlo, že ich delí až 45 rokov – a to takmer na chlp presne, Margaret totiž oslavuje narodeniny len dva týždne po staršej kolegyni. Hádali by ste, že jedna z nich má 25 a tá druhá 70? 

Ripleyová 40 rokov po
Zdroj: TASR

Ripleyová 40 rokov po
Zdroj: SITA


Galéria

Sigourney Weaver vo filme Margaret Qualley a Sigurney Sigurney Weaver v Berlíne Sigurney Weaver má 70 Sigurney Weaver na slávnostnom Sigurney Weaver a Margaret

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články