°C

Sobota, 15. august 2020. Meniny má Marcela, zajtra Leonard.

Známa speváčka sa ukázala v plavkách: Toto TELO je škoda skrývať!

Rihanna
Rihanna
Zdroj: SITA
18.10.2019 22:00

LOS ANGELES - Zaoblená na tých správnych miestach! Taká je figúra slávnej Rihanny (31). Úspešná speváčka a dizajnérka si momentálne užíva chvíle oddychu v exotike. Nezabudla však na svojich priaznivcov, ktorým prostredníctvom instagramu poslala pozdrav. Na krátkom videu vystavila na obidv svoje sexi krivky a fanúšikovia neskrývali nadšenie.


Hudobná scéna je plná speváčok, ktoré nemajú strach predviesť svoj sexepíl. Rozhodne k nim patrí aj barbadoská kráska Rihanna. Tá v nedávnom rozhovore priznala, že pracuje na novom albume, ale nemieni sa uponáhľať. Popri hudbe sa totiž venuje aj navrhovaniu spodnej bielizne a má tiež vlastnú kozmetickú značku. 

Pracovných aktivít má teda Rihanna dosť. Dbá ale tiež o to, aby si našla dostatok času na svoju lásku. Jej partnerom je pracháč zo Saudskej Arábie - Hassan Jameel, ktorému by speváčka podľa vlastných slov už aj celkom rada porodila spoločného potomka. Ńa to, ako bude Rihanna vyzerať s tehotenským bruškom, si musíme ešte počkať.

Celkom slušnou útechou sú zábery, ktoré Rihanna naposledy zverejnila na instagrame. Pózuje na nich v plavkách a v ľahkom župane, pričom hrdo vystavuje na obdiv svoje krivky. Za tie sa Rihanna nemusí vôbec hanbiť - Aha!

Rihanna vyzerá v plavkách skvele.
Rihanna
Zdroj: Instagram

Speváčka Rihanna ma telo zaoblené na tých správnych miestach.
Rihanna
Zdroj: Instagram

Má podľa vás Rihanna peknú postavu?

64 % nie
áno 36 %

Hlasovalo: 875Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články