Obrovský trapas známej speváčky: Pocikala sa na pódiu! | Topky.sk

Sobota, 25. máj 2019. Meniny má Urban, zajtra Dušan.

Obrovský trapas známej speváčky: Pocikala sa na pódiu!

Shania Twain
Shania Twain
Zdroj: SITA
18.11.2018 11:00

LOS ANGELES - Nepríjemné! Slávna speváčka Shania Twain (53) bola hosťom Andyho Cohena v šou Watch What Happens Live. S divákmi sa okrem iného podelila aj o nezvyčajné tajomstvo. Šarmantná brunetka pred kamerami priznala, že sa v minulosti na pódiu počúrala.


Shania Twain je sympatická a talentovaná umelkyňa, ktorú netreba zvlášť predstavovať. Na verejnosti  sa ukazuje vždy upravená a človek by mal pri pohľade na ňu pocit, že si potrpí na dokonalosť. Zdá sa však, že brunetka nemá problém ukázať sa aj v nelichotivom svetle.

Potvrdila to počas účinkovania v šou Watch What Happens Live, kde prezradila, že sa jej na pódiu prihodil dosť nepríjemný trapas. „Vstávala som zo stoličky a očúrala som sa. Mláčku som zamaskovala tak, že som akože nechtiac kopla do pohára vody. V tú chvíľu som bola zrazu veľmi vynaliezavá,” poznamenala speváčka.

Shania mala šťastie, že na outfite, v ktorom vystupovala, nebolo nič vidieť. „Vďakabohu, mala som sukňu, takže to všetko išlo akosi mimo nej,” dodala Twain. Nuž, keď ide o trapasy, neubránia sa im ani celebrity...

Prekvapilo vás, že sa Shania Twain podelila s divákmi o túto informáciu?

51 % nie
áno 49 %

Hlasovalo: 2217Galéria

Shania Twain Shania Twain Shania Twain Shania Twain Shania Twain Shania Twain

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, NBC

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články