°C

Piatok, 21. február 2020. Meniny má Eleonóra, zajtra Etela.

Geissenka (53) sa vycapila na net polonahá: Róóóbert, ty máš doma riadnu cicu!

Carmen Geiss
Carmen Geiss
Zdroj: Instagram
01.11.2018 20:00

MALDIVY - Ešte nepatrí do starého železa! Reč je o nemeckej pracháčke Carmen Geiss (53), ktorú v našich končinách netreba hádam nikomu predstavovať. Afektovaná blondínka si momentálne so svojou rodinou užíva oddych v luxusnej dovolenkovej destinácii odkiaľ poslala fanúšikom pozdrav v sexi plavkách. Pozrite sa, ako jej to pristane!


Hoci sa na našich obrazovkách už šou Geissenovci - Ťažký život milionárov neobjavuje, na svojskú Carmen a jej manžela Robert nemožno len tak zabudnúť. Prominentná rodina si aj naďalej užíva život v prepychu a nikdy sa tým nezabudne pochváliť na sociálnych sieťach. 

Carmen sa aktuálne postarala o rozruch fotkou v provokatívne vykrajovaných plavkách. Hoci už nepatrí medzi najmladšie ženy, stále sa udržiava v dobrej kondícii. Ocenili to aj jej fanúšikovia, ktorí v komentároch nešetrili pochvalami.

„Vydarená fotka, skvelá figúra. Robert môže byť absolútne spokojný,” reagoval jeden z fanúšikov. „Milá Carmen, mnohé ženy by si z teba mohli zobrať príklad,” polichotil blondínke ďalší z priaznivcov. Čo na figúru známej pracháčky hovoríte vy?

Carmen Geiss zverejnila na sociálnych sieťach fotku v plavkách.
Carmen Geiss
Zdroj: Instagram

Má podľa vás Carmen Geiss dobrú postavu?

49 % nie
áno 51 %

Hlasovalo: 1544Galéria

Carmen Geiss Carmen Geiss zverejnila na Carmen Geiss sa na Carmen Geiss si užíva Carmen a Robert Geissenovci Geissenovci si užívajú takýto

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články