Piatok, 24. september 2021. Meniny má Ľuboš, Ľubor, zajtra Vladislav.

Sladká novinka mladej hviezdy (22) jojkárskeho seriálu Naši: Čaká dieťa!

Laura Petersen stvárnila priateľku Olivera.
Laura Petersen stvárnila priateľku Olivera.
Zdroj: Tv Joj
03.08.2021 22:00

BRATISLAVA - Jojkársky seriál Naši patril medzi divákmi k tým obľúbeným. V príbehoch 5-člennej televíznej rodinky sa totiž našli mnohí Slováci. Jednu z postáv si v projekte zahrala aj mladá herečka Laura Petersen (22), ktorá má sladkú novinku... Čaká dieťa!


Len 22-ročná herečka Laura Petersen sa do povedomia verejnosti dostala ako priateľka jedného zo synov v jojkárskom seriáli Naši. Neskôr predviedla, že vie spievať v markizáckej šou Hlas Česko Slovenska a naposledy motala hlavu Maxovi Bolfovi v seriáli Nový život. 

No ten aktuálne začína aj samotnej herečke. Ako totiž informovala na sociálnej sieti Instagram, čoskoro sa z nej stane mama. „V poslednej dobe ste si možno všimli, že nepridávať veľa príspevkov či story. Všetko, čo robíme, sa totiž spája s našim najkrajším tajomstvom a konečne nastal ten čas, kedy by sme sa o to radi s vami podelili,“ napísala k fotke s malými topánkami herečka. 

„Tak teda prvé, čo sme kúpili, museli byť samozrejme tenisky, nech sa hodia k tatinovi. Ďalej už budete môcť sledovať našu spoločnú cestu,“ napísala budúca mamička a pridala fashtagy ako rodina, láska či bábätko. Gratulujeme a budúcim rodičom prajeme veľa zdravia!


Galéria

Laura Petersen stvárnila priateľku

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články