Pondelok, 14. jún 2021. Meniny má Vasil, zajtra Vít.

Bizarná svadba českého speváka (47) s čerstvou 18-kou: V detskom parku a... Pes ako družička!

Bohuš Matuš a Lucinka sú už svoji.
Bohuš Matuš a Lucinka sú už svoji.
Zdroj: Profimedia
12.05.2021 16:30

PRAHA - Vzťah muzikálovej hviezdy Bohuša Matuša (47) a o 30 rokov mladšej Lucinky už roky púta pozornosť. Dvojici sa pred pár mesiacmi narodila aj spoločná dcérka Natálka. Chýbala teda už len svadba. No a tá bola práve dnes - v deň nevestiných 18. narodenín. Oslava sa konala v zábavnom parku a... Ako družičku mali psa!Bohuš Matuš (46) otcom: Dieťa mu porodila 17-ročná Lucinka... Takéto dostala dcérka meno!


Začiatkom decembra sa z Bohuša Matuša a o 30 rokov mladšej Lucinky stali rodičia. Mladá Češka porodila muzikálovej hviezde dcéru Natálku. Už vtedy bolo jasné, že si dvojica chce povedať aj svoje áno. A uvoľňujúce sa opatrenia im to našťastie dovolili. 

Presne v deň nevestiných 18. narodenín, teda dnes, si povedali svoje áno. No a svadba to je pomerne bizarná. Nekoná sa totiž v žiadnom kaštieli, ako pri celebritách býva zvykom, ale dôležitý životný krok urobili v zábavnom parku. Ako spevák vysvetlil, chcel tým pomôcť svojmu kamarátovi, ktorý je majiteľom.

„Nie je to detský park. Je to rodinný park, kde sú rodiny s deťmi. Nie je to tak kvôli parku, ale kvôli majiteľovi, ktorého mám rád. Je to poctivý a pracovitý chlap a ja mu chcem urobiť radosť a pomôcť mu,“ vysvetlil pred časom spevák. Nevesta oblečená v krásnych bielych šatách a ženích, ktorý si pri dôležitom životnom momente aj zaspieval, si povedali svoje áno počas krátkeho 5-minútového obradu. Spoločnosť im okrem priateľov a rodiny, robila dcérka, aj pes oblečený v družičkovských šatách.

Bizarná svadba českého speváka
Zdroj: Profimedia

Bizarná svadba českého speváka
Zdroj: Profimedia

O hudbu sa počas večera stará Freddie Mercury revival Jaroslava Breského. A medzi hosťami nechýbajú ani mnohé známe tváre ako Kateřina Brožová, či Bohušovi muzikáloví kolegovia Daniel Hůlka, Marian Vojtko či Milan Peroutka. A rozdávali sa aj poriadne drahé dary - producent Petr Tomeček dal novomanželom nové auto. 

Bizarná svadba českého speváka
Zdroj: Profimedia

Bizarná svadba českého speváka
Zdroj: Instagram B.L.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Bohuš Matuš a Lucinka Bohuš Matuš a Lucinka

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články