Utorok, 20. apríl 2021. Meniny má Marcel, zajtra Ervín.

Ďalší PROMI pár v očakávaní: Slovenská kráska čaká druhé dieťa!

Modelka Silvia Križanová a jej partner Tomi Grbavčič čakajú druhé dieťa.
Modelka Silvia Križanová a jej partner Tomi Grbavčič čakajú druhé dieťa.
Zdroj: Instagram S.K.
08.01.2021 15:00

BRATISLAVA - Budú to už tri roky, čo sa modelka Silvia Križanová (33), známa ako Sisa KR, stala mamou. Prvé dieťatko, syna Tomiho, porodila svojmu partnerovi, tatérovi Tomimu Grbavčičovi. No a mladá rodinka sa čoskoro dočká ďalšieho prírastku. Brunetka totiž po novom roku prezradila, že je opäť tehotná!


Pred tromi rokmi sa bývalá finalistka súťaže krásy Miss Universe SR 2009 Silvia Križanová pochválila na sociálnej sieti Instagram, že je tehotná. Čakala vtedy svojho prvého potomka, chlapčeka Tomiho, ktorého v máji 2018 porodila partnerovi Tomimu Grbavčičovi. 


Slovenská sexi kráska porodila: V noci sa jej narodil syn!


O polroka neskôr, počas osláv nového roka, ju tatér požiadal o ruku, no svadbu dvojica v dohľadnom čase neplánovala. „Myslím, že žiadna svadobná príprava sa v roku 2019 a možno ani 2020 konať nebude,“ prezradila na sociálnej sieti s tým, že na prípravy skrátka nie je čas. „Ideálne, aby som prišla na hotové. V mojom obľúbenom hesle: Dajte mi ľudí a ja to urobím,“ uzavrela vtedy. 


Krásna Slovenka pôjde pod čepiec: Zásnuby na snehu pol roka po pôrode!


No dnes je už jasné, že skôr ako svadbu tmavovláska stihne druhé dieťa. Na Nový rok sa totiž pochválila, že je opäť v tom. „Summer 2022 ll be mine,“ napísala modelka, čím chcela naznačiť, že toto leto formu do plaviek nestihne. No a o pár dní neskôr už pridala záber aj s fotkou z ultrazvuku. Gratulujeme!

Ďalší PROMI pár v
Zdroj: Instagram S.K.

Ďalší PROMI pár v
Zdroj: Instagram S.K.


Galéria

Modelka Silvia Križanová a Modelka Silvia Križanová a Modelka Silvia Križanová a

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články