°C

Nedeľa, 7. marec 2021. Meniny má Tomáš, zajtra Alan, Alana.

Krásna Slovenka pôjde pod čepiec: Zásnuby na snehu pol roka po pôrode!

Silvia Križanová
Silvia Križanová
Zdroj: Instagram S.K.
02.01.2019 12:30

ŽDIAR - Obdobie Vianoc, rozlúčka so starým rokom a vítanie toho nového väčšinou praje vzťahom a mnohí muži si uvedomia, že je ten správny čas pokľaknúť pred svoju vyvolenú. To je aj prípad krásnej finalistky Miss Universe 2009, Silvie Križanovej (31), ktorá sa prstienka dočkala v zasneženej krajine pol roka potom, ako svojmu partnerovi porodila synčeka.


Prvý január predstavuje nový začiatok v mnohých smeroch. To si zrejme pomyslel aj partner modelky, tatér Tomáš Tome Grbavčic. Ten si pre svoju polovičku, modelku známu ako Sisa Kr., pripravil nádherné prekvapenie v ešte krajšom a vskutku romantickom prostredí.

V Ždiari strávila Silvia Križanová s priateľom Silvester.
Krásna Slovenka pôjde pod
Zdroj: Instagram S.K.

Koniec roka oslavovala modelka a blogerka v zasneženej krajine lyžiarskeho strediska Ždiar. Rozlúčila sa so starým rokom, ktorý jej priniesol ten najkrajší titul, aký žena môže dostať – mama. Posledný májový týždeň priviedla na svet synčeka Tomáška, ktorý sa teší zdraviu.

Na druhej strane však nový rok privítala s otvorenou náručou a ligotavým prsteňom na ruke. Prvého januára pred brunetku pokľakol jej dlhoročný priateľ a požiadal ju o ruku. Šťastná budúcu nevesta sa s radostnou novinkou podelila so svojimi fanúšikmi na sociálnej sieti Instagram, kde zverejnila svoju ruku ozdobenú snubákom.

1.1.2019 je pre Silviu Križanovú už navždy zapamätateľný.
Krásna Slovenka pôjde pod
Zdroj: Instagram S.K.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Silvia Križanová Silvia Križanová strávila s 1. 1. 2019 je Novoročný záber zasnúbenej dvojice. Partnerom Sisy je tatér S priateľom má synčekom V máji sa Sise S partnerom boli na

Nástroje k článkuZDROJ: md
FOTO: Instagram S.K.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články