°C

Streda, 3. jún 2020. Meniny má Karolína, zajtra Lenka.

Najprv pochvala od Matoviča a potom... Puškárová prichytená bez rúška!

Zlatica Puškárová
Zlatica Puškárová
Zdroj: Instagram ZP
20.05.2020 21:00

BRATISLAVA - Moderátorka Zlatica Puškárová patrila k prvým televíznym tváram, ktoré začali pri svojej práci nosiť rúška. Dokonca ju za to pochválil aj premiér Igor Matovič. Lenže teraz sa stalo niečo nečakané... A to rovno v priamom prenose!


V polovici apríla zostala Zlatica Puškárová príjemné prekvapená, keď sa dočkala verejnej pochvaly od aktuálneho slovenského premiéra. „Nosenie rúšok vlastne rozbehla vaša kolegyňa Zlatica Puškárová v tomto štúdiu. Dovtedy sa ešte na seba ľudia pozerali, že čo to niektorí majú. Pamätám si to, ako sme sa pred reláciou rozprávali. A ona povedala, nedáme si tiež rúška počas relácie? A nebudeme v tom smiešne vyzerať? Potom nám ich ponúkla, dala si ho ona, potom Marek Krajčí a potom som si ho dal aj ja a v priebehu pár dní to malo celé Slovensko,“ povedal Igor Matovič v mimoriadnej markizáckej relácii o koronavíruse. 

Najprv pochvala od Matoviča
Zdroj: Instagram ZP

Lenže, ako sa hovorí – aj majster tesár sa utne. Zlaticu Puškárovú v pondelok pristihla kamera markizáckych Televíznych novín, ako sledovala záver jednej reportáže bez rúška. Dnes sa k tomu moderátorka vyjadrila na svojom Instagrame. „Aj také veci sa v živom vysielaní stanú. Napila som sa vody a kým som odložila pohár, už som bola v obraze,” napísala blondínka. 

Najprv pochvala od Matoviča
Zdroj: TV MARKÍZA

Najprv pochvala od Matoviča
Zdroj: TV MARKÍZA


Galéria

Zlatica Puškárová Zlatica Puškárová začala nosiť Zlatica Puškárová si musela Zlatica Puškárová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články