Utorok, 27. júl 2021. Meniny má Božena, zajtra Krištof.

Plač v priamom prenose: Moderátorka Televíznych novín sa rozplakala pri správe o prezidentke Čaputovej!

Moderátorka Renata Czadernová sa v priamom prenose rozplakala.
Moderátorka Renata Czadernová sa v priamom prenose rozplakala.
Zdroj: Tv Nova
26.06.2020 09:00

PRAHA - Diváci poludňajších Televíznych novín na obrazovkách českej televízie Nova zostali šokovaní. Moderátorka Renáta Czadernová (35) sa totiž z ničoho nič v priamom prenose rozplakala - pri čítaní správy o slovenskej prezidentke Zuzane Čaputovej!


Diváci poludňajších Televíznych novín na českej televízii Nova nechápali, čo sa deje. A zrejme ani najbližší spolupracovníci moderátorky Renáty Czadernovej. Sympatická brunetka sa totiž v priamom prenose z ničoho nič rozplakala.


Marek (†3) podľa lekára zomrel strašnou smrťou: FOTO Jeho otec sa pred súdom zodpovedá z vraždy


Vodopád sĺz spustila pri čítaní správy o slovenskej prezidentke Zuzane Čaputovej. „Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová zostane preventívne v domácej karanténe. Jeden zo spolupracovníkov sa totiž dostal do kontaktu s pozitívne testovaným na koronavírus,“ zahlásila moderátorka, a to sa jej už triasol hlas a zvieralo hrdlo od plaču. 

Plač v priamom prenose:
Zdroj: Tv Nova

A čo ju tak rozcítilo? Moderátorku zasiahla správa o smrti dvojročného chlapca - súd tyrana uznal vinným. Text si brunetka prečítala pred uvedením reportáže o našej prezidentke, no hoci ju správa evidentne zasiahla, zachovala sa ako pravá profesionálka a slová prečítala do konca. 

Plač v priamom prenose:
Zdroj: Tv Nova

„Tesne pred vstupom som čítala správu o utýranom dvojročnom chlapcovi. Ako matku ma to veľmi dojalo,“ vysvetlila emotívny moment Renáta, ktorá je sama mamou dvoch malých detí a len nedávno sa do práce vrátila z materskej dovolenky. 

 


Galéria

Moderátorka Renata Czadernová sa Prezidentka Zuzana Čaputová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články