Streda, 26. január 2022. Meniny má Tamara, zajtra Bohuš.

Bratislavské študentky v strachu kvôli konfliktnému bezdomovcovi: Šok... Má to byť otec známeho rapera!

V Bratislave vyčíňa bezdomovec.. je otcom mladého rapera!Galéria fotiek (6)
V Bratislave vyčíňa bezdomovec.. je otcom mladého rapera!

BRATISLAVA - Študentky žijúce v bratislavskej Mlynskej doline majú čoraz väčšie obavy. Po tom, čo sa nedávno objavili informácie, že bezdomovec Zombo, ktorý je v tejto časti mesta známou firmou, mal napadnúť dve dievčatá, aktuálne sa o slovo prihlásila aj tretia. Tú mal atakovať rovno v MHD pred očami niekoľkých cestujúcich. A to ani zďaleka nie je všetko. Muž, ktorý sa stal postrachom mladých študentiek, má byť totiž otcom známeho rapera!


„Dnes bolo predo mnou dievča v autobuse a dostalo päsťou pecku na tvár. Má modrinu na líci. Zombo jej dačo vravel. Nejaké bludy ohľadom informácií či čo. Nebolo mu rozumieť. A zrazu bum. Dievča po hodine bolo v šoku a má naozaj traumu. Plakalo. Veľa si nepamätalo a permanentne sa trasie a stále spomína, ako sa bojí. Neviete jeho meno a priezvisko? Policajtom by sa určite zišlo,“ napísal ešte pred niekoľkými dňami do študentskej skupiny mladý muž, ktorý bol svedkom konfliktu a s jednou napadnutou slečnou išiel v sprievode polície aj k lekárovi. 

Bratislavské študentky v strachu
Galéria fotiek (6)
Bezdomovec Zombo vraj začal byť agresívny a napadol už niekoľko študentiek.
Zdroj: Facebook Mladosť-Štúrak-Átriaky-Manželáky

Proti bezdomovcovi sa postavil aj Peter Petro, riaditeľ Vysokoškolského mesta Ľ. Štúra „Milí študenti, minulý týždeň sme sa s vedúcim oddelenia pre poriadok a bezpečnosť VMĽŠ dohodli na nekompromisnom postupe voči tomuto pánovi. Akokoľvek je nám ľudsky ľúto to, v akej situácii sa dnes nachádza, nemôžeme ho akceptovať ako nepísanú "ikonu" či dokonca "atrakciu" mlynov. Jeho spôsob života vykazuje všetky prvky správania sa neprispôsobivých občanov bez domova a jeho konanie zasa čoraz väčšie známky agresie. Preto sme sa situáciu tohto pána rozhodli riešiť s mestskou políciou a príslušnými odbormi magistrátu,“ informoval študentov prostredníctvom sociálnej siete. 

Bratislavské študentky v strachu
Galéria fotiek (6)
Na Facebooku sa ozvala ďalšia žena, ktorú mal Zombo napadnúť.
Zdroj: Facebook Mladosť-Štúrak-Átriaky-Manželáky

Bratislavské študentky v strachu
Galéria fotiek (6)
Svedkom incidentu bola aj ďalšia študentka.
Zdroj: Facebook Mladosť-Štúrak-Átriaky-Manželáky

Aj napriek opratreniam si jeho vyčíňanie mala odniesť ďalšia študentka. Tú začal terorizovať v autobuse číslo 37. „Nechtiac do mňa drgol, ospravedlnil sa, povedala som, že v poriadku a o sekundu na to sa otočil, začal po mne vrieskať, že nech sa postavím a nech vypadnem. Najprv ma chytil za bundu a začal so mnou nabíjať a potom ma začal ťahať za vlasy. V tom šoku som bola úplne ticho, nechápala som, že čo sa to deje. Plný autobus iba stál/sedel a pozerali sa. Jedna pani povedala, že nech zastavia bus, nech vystúpi. Jediný muž ticho prišiel ku nám, posunul ho viac dopredu, nech sa ma už nedotýka a vravel mu, že nech sa ukľudní. Vystupovala som pri supermarkete v Lamači, kde vystúpil aj Zombo. Bála som sa, že keď vystúpim, tak na mňa zaútočí zase, ale chvalabohu niekam odišiel,“ opísala vo štvrtok svoju skúsenost vystrašená mladá žena. 

Bratislavské študentky v strachu
Galéria fotiek (6)
Konfliktný bezdomovec má byť otcom mladého slovenského rapera, ktorý si hovorí Fobia Kid.
Zdroj: Facebook Fobia Kid

Bezdomovec však nebol takýmto agresorom vždy. So študentmi kedysi vychádzal výborne, dokonca mu často pomáhali jedlom, oblečením či peniazmi. Nie je preto známe, čo ho k tejto agresii začalo viesť. Okrem toho, že je v Mlynskej doline známou firmou, čoraz častejšie sa skloňuje aj to, že je otcom známeho rapera. A síce exotického mladíka, ktorý si hovorí Fobia Kid a medzi mladšou generácou sa jeho meno stáva čoraz populárnejšie.

Zomba dokonca spomenul aj v jednej zo svojich skladieb. „Zombo! 20 rokov si sa nestaral o svojho syna, je**ť, aha to šteňa vydalo Tape, keď malo 18,“ znie v songu Diablo. Na záver však treba dodať, že rodinu si nikto z nás nevyberá a mladý raper nemá so správaním sa svojho otca spoločné absolútne nič...

Bratislavské študentky v strachu kvôli konfliktnému bezdomovcovi: Šok... Má to byť otec známeho rapera!

Viac o téme:
AUTOR: © Zoznam/nia Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Najčítanejšie články