°C

Utorok, 20. október 2020. Meniny má Vendelín, zajtra Uršula.

Fanúšikovia Gotta (†80) vo vytržení: Ivana pre nich nachystala prekvapenie... Tisícky nadšených reakcií!

Ivana Gottová a Karel Gott
Ivana Gottová a Karel Gott
Zdroj: Instagram K.G.
28.02.2020 15:47

PRAHA - Uplynulo už neuveriteľných 5 mesiacov, odkedy do neba odišla snáď najväčšia česko-slovenská ikona, legendárny spevák Karel Gott (†80). Aj po tejto dobe za ním tisícky fanúšikov stále smútia, mnohí z nich pravidelne navštevujú jeho hrob na pražských Malavazinkách. Po tom, čo sa dozvedeli o spomienkovom koncerte, ktorý sa okamžite vypredal, majú aj ďalší dôvod na radosť. Ivana Gottová (44) totiž oznámila skvelú správu!


Tí, ktorí sa nestihli dostať k lístkom na decembrový koncert Pocta Karlu Gottovi, smútiť nemusia. Po vstupenkách sa len po pár hodinách doslova zaprášilo, no Ivana fanúšikom ponúkla parádnu útechu. Vdova po Maestrovi oznámila, že o pár mesiacov sa na pulty kníhkupectiev dostane jeho autobiografia. Táto správa nenechala chladnými tisícky ľudí a okamžite sa objavilo množstvo komentárov, medzi nimi aj také, či bude táto publikácia dostupná aj na Slovensku. 

„Milí Karlovi priaznivci, množia sa otázky, kedy vyjde manželova avizovaná autobiografia. Kniha bola dopísaná manželom už na sklonku jeho života. Aktuálne pracujeme na jej vizuálnej podobe, čo je v kompetencii agentúry Karel Gott Agency. Predpokladáme, že by manželova autobiografia mala vyjsť tento rok na jeseň,” napísala Ivana na facebookovej fanpage svojho muža, ktorú sa desiateho februára rozhodla opäť oživiť, aby fanúšikov mohla informovať o tom, čo sa chystá. 

Ivana Gottová fanúšikov potešila skvelou novinkou - o niekoľko mesiacov sa dočkajú maestrovej autobiografie!
Fanúšikovia Gotta (†80) vo
Zdroj: Facebook Karel Gott/Petr Kozlík

Netreba ani dodávať, že správa o autobiografii vyvolala obrovskú vlnu nadšených ovácií. Ľudia Ivane vo veľkom ďakovali, poslali jej množstvo podporných reakcií, no a vyzerá to tak, že o knihu je enormný záujem už teraz, hoci má vyjsť až o niekoľko mesiacov. Nie je vylúčené, že sa publikácia vypredá rovnako rýchlo ako lístky na koncert, s veľkým záujmom však agentúra zrejme ráta už teraz a možno teda plánujú aj prípadnú dotlač. 

Plánujete si kúpiť autobiografiu Karla Gotta?

52 % nie
áno 48 %

Hlasovalo: 1144


 


Galéria

Ivana Gottová a Karel Ivana Gottová fanúšikov potešila Karel Gott Karel Gott

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články