°C

Štvrtok, 22. október 2020. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

Nová hviezda Markízy: Prestup dlhoročnej tváre z Jojky!

Markíza pripravuje nový seriál s názvom Pán profesor.
Markíza pripravuje nový seriál s názvom Pán profesor.
Zdroj: TV MARKÍZA
17.01.2020 11:56

BRATISLAVA - Slovenské televízie sa čoraz viac predbiehajú v tom, ktorá divákom prinesie kvalitnejší seriál. Po období "kontajnerových" seriálov sa začalo vyrábať viac v exteriéroch, prípadne sa skvalitnila produkcia v štúdiu. A teraz sa Markíza rozhodla do boja s konkurenciou vytiahnuť silný kaliber z Nemecka. Kúpila licenciu na seriál, do ktorého mala zlanáriť dlhoročnú tvár z Jojky!


Podľa portálu mediaboom.sk má byť novou tvárou markizáckeho seriálu Pán profesor herec Tomáš Maštalír. Ten sa pritom v posledných rokoch objavoval najmä na obrazovkách Jojky. Ide tak o jeho pomyselný prestup do konkurenčnej televízie. 

Seriál Markíza kúpila od nemeckej stanice RTL, kde pod názvom Der Lehrer trhal rekordy sledovanosti. Rodinno-komediálny seriál Pán profesor pripomína sériu známych komédií Fakjú, pán profesor. V slovenskej verzii hlavným hrdinom je nekonvenčný profesor chémie a fyziky.

Ten pri výučbe využíva nie práve najtradičnejšie metódy, no záleží mu na žiakoch a urobil by pre nich prvé aj posledné. So svojimi kolegami zo školy však už také dobré vzťahy nemá. Téma nového markizáckeho seriálu tak naozaj veľmi nápadne pripomína spomínanú sériu. 

Poznáte sériu Fakjú, pán profesor?

58 % nie
áno 42 %

Hlasovalo: 1225Galéria

Markíza pripravuje nový seriál Tomáš Maštalír sa v Tomáš Maštalír so svojou Tomáš Maštalír si s Tomáš Maštalír sa najnovšie Seriál Pán profesor má

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk
FOTO:

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články