°C

Pondelok, 30. november 2020. Meniny má Ondrej, Andrej, zajtra Edmund.

Markíza obnovuje ďalší prepadák: Minulý rok to bolo FIASKO a teraz... Veľký návrat na obrazovky!

Televízia Markíza opäť vracia na televízne obrazovky seriál Kameňák.
Televízia Markíza opäť vracia na televízne obrazovky seriál Kameňák.
Zdroj: TV MARKÍZA
05.02.2020 05:45

BRATISLAVA - Koncom roka sme na Topkách informovali, že Markíza vracia na obrazovky menšej televízie Doma reláciu Koleso šťastia, ktorá pred rokmi svojou sledovanosťou tvrdo prepadávala. A po minuloročnom fiasku plánuje do programu zaradiť ďalší prepadák!


Je bežnou praxou, že ak televízii projekt nevyjde tak, ako sa od neho očakávalo, z vysielania sa stiahne a potom ho vedenie vytiahne na vyplnenie v menej atraktívnom čase. Takýto postup Markíza zvolila už pri nejednej šou. 

Najnovšie, ako sme na Topkách koncom roka informovali, po dlhých troch rokoch obnovili reláciu Koleso šťastia. Tá sa opäť objavila vo vysielacej štruktúre Markízy, no tentokrát na menšej stanici Doma a v málo atraktívnom čase od 14:30 do 15:00. 


To vážne?! Markizácky prepadák sa vracia na obrazovky: Po troch rokoch späť, ale... Televízia ho odpratala na Doma!


Televízia sa však nerozhodla do prepadáku opäť vrážať peniaze a nanovo ho začať vyrábať, ale do vysielania nasadili časti, ktoré pred tromi rokmi kvôli predčasnému stiahnutiu z obrazoviek nestihli uzrieť svetlo sveta. 

Ďalší prepadák hlási návrat na obrazovky

No a zdá sa, že v Záhorskej Bystrici sa rozhodli, že v jarnej sezóne 2020 vystrieľajú všetko nepotrebné, čo v uplynulých rokoch nefungovalo. Portál mediaboom.sk totiž najnovšie priniesol informáciu, že po minuloročnom fiasku sa na obrazovky vracia seriál Kameňák. 

Spoločný projekt Novy a Markízy pozostával zo 16 hodinových epizód, no najmä na našej Markíze sa skončil obrovským neúspechom, keď neraz klesol aj hlboko pod 20%. Nakoniec seriál obe televízie naraz v polovici stopli a zvyšných osem častí neodvysielali. 

Vytiahnuť ich chcú v aktuálnej jarnej sezóne - konkrétne už o týždeň. No zatiaľ čo Nova s Kameňákom opäť ráta v hlavnom vysielacom čase, naša televízia ho chce odsunúť do druhého pásma až po 21:40. 

Seriál Kameňák chce Markíza po roku opäť vrátiť na obrazovky. Tentokrát však v neskoršom večernom čase.
Markíza obnovuje ďalší prepadák:
Zdroj: Archiv TV Nova / Tomáš Martínek

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Televízia Markíza opäť vracia Seriál Kameňák chce Markíza Seriál Kameňák sa opäť Seriál Kameňák sa opäť Aj Koleso šťastia Markíza

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články