°C

Sobota, 15. august 2020. Meniny má Marcela, zajtra Leonard.

Zo slovenskej herečky je dvojnásobná mama: TAKÉTO meno dala dieťatku!

Zuzka Porubjaková je už dvojnásobná mama!
Zuzka Porubjaková je už dvojnásobná mama!
Zdroj: Vlado Anjel
15.11.2019 10:30

BRATISLAVA - Ešte koncom mája sa dostala do sveta správa o tehotenstve herečky Zuzky Porubjakovej (34), ktorá v úspešnom seriáli Oteckovia stvárňuje čašníčku Simču. Aj ona sama túto správu potvrdila, no či to bude chlapček alebo dievčatko, si nechávala pre seba. V seriáli porodila dcérku Roxy, no aj v skutočnosti už má svoj poklad doma.


Zuzana Porubjaková sa stala dvojnásobnou mamou, čo sama potvrdila pre portál cas.sk. Keďže herečka otehotnela, televízia musela toto tehotenstvo napasovať do deja seriálu, a tak aj Simča priviedla na svet dieťatko. Kým v televíznom svete je mamou dcérky Roxy, v tom skutočnom ide už o jej druhé dieťatko a tentokrát je to chlapček.

Zuzka Porubjaková s partnerom. Majú za sebou zásnuby a radosť im robia už dve detičky.
Zo slovenskej herečky je
Zdroj: Jan Zemiar

„Porodila som v októbri, je to chlapček Oskar. Má sa dobre, všetko je v poriadku, sme zdraví, takže sa tešíme. Je blondiak, podobá sa na dcéru,“ vyjadrila sa herečka pre už spomínaný portál. S partnerom sa tak tešia už dvojnásobne a ich štvrroročnej Emke pribudol braček.

To, kedy sa vráti usmievavá tmavovláska opäť natrvalo pred kamery, ešte isté nie je. „V tomto máme super povolanie, že môžeme aj odbehnúť na chvíľku. Ale na taký seriózny návrat do práce to ešte určite nevidím, tak postupne,“ povedala Zuzka, ktorej postava v seriáli má dieťa s Braňom Deákom. Herečke srdečne blahoželáme. 

Mamou sa stala aj v seriáli Oteckovia. Tam sa jej postava teší z dcérky Roxany.
Zo slovenskej herečky je
Zdroj: TV MARKÍZA

Páči sa vám meno Oskar?

51 % nie
áno 49 %

Hlasovalo: 1866Galéria

Zuzka Porubjaková je už Zuzka Porubjaková s partnerom. Mamou sa stala aj Zuzka nechýbala ani na Dnes Zuzke Porubjakovej robia

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: TV Markíza, Vlado Anjel, Ján Zemiar, Vlado Benko

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články