Vdova po Gottovi tlak nezvládla: Útek do zahraničia! | Topky.sk

°C

Piatok, 24. január 2020. Meniny má Timotej, zajtra Gejza.

Vdova po Gottovi tlak nezvládla: Útek do zahraničia!

Ivana Gottová údajne opustila Česko.
Ivana Gottová údajne opustila Česko.
Zdroj: Instagram K.G.
03.10.2019 10:03

PRAHA - Odkedy svetom otriasla smutná správa o smrti Karla Gotta (+80), verejnosť aj médiá upriamili všetky pohľady k vile, kde najúspešnejší český spevák býval so svojou manželkou Ivanou a ich dcérami. Zronená vdova však údajne domov včera opustila.


I keď Karel Gott už dlhší čas bojoval so zdravotnými problémami, včerajšia správa o jeho skone zaskočila nielen jeho blízkych, ale aj širokú verejnosť. Od rána internet, ale aj tlač a televíziu zaplavujú odkazy, na maestra si spomínajú fanúšikovia i kolegovia z brandže, ktorí mali možnosť speváka osobne poznať či sa s ním čo i len raz stretnúť. Pred domom na pražskej Bertramke sa schádzajú ľudia, ktorí si chcú uctiť zosnulého maestra. Pred bránou pribúdajú sviečky.


Pri dome, v ktorom zomrel Karel Gott, sa zhromažďujú davy: Ľudia si ho uctievajú aj v Bratislave


I keď ide o krásne gesto, je pochopiteľné, že na Karlovu manželku Ivanu je to priveľa. Podľa informácií českej televízie Nova vdova údajne zobrala dcéry Charlotte Ellu a Nelly Sofiu a spoločne sa vydali nájsť útočisko v zahraničí. Cieľ ich cesty známy nie je, rovnako ako to, kedy by sa mali do Prahy vrátiť. Ivanu totiž čakajú nepríjemné povinnosti. Vybaviť detaily okolo spevákovho pohrebu.

Karel Gott s dcérami Charlotte Ellou a Nelly Sofie
Vdova po Gottovi tlak
Zdroj: profimedia.sk

Dátum poslednej rozlúčky ešte nie je známy a český premiér dokonca navrhol pre spevácku legendu štátny pohreb. Na ten je však potrebný práve Ivanin súhlas.

Vdova po Gottovi tlak
Zdroj: Nový Čas


Galéria

Ivana Gottová údajne opustila Karel Gott s dcérami Ľudia zapaľujú sviečky a Internet a médiá zaplavili

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: archív Topky.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články