Karel Gott zomrel - informácie o smrti Karla Gotta | Topky.sk - Bleskovky

°C

Sobota, 25. január 2020. Meniny má Gejza, zajtra Tamara.

Karel Gott zomrel

Fanúšikovia pustošia miesto Gottovho posledného odpočinku: Maestrov hrob v plameňoch

Fanúšikovia pustošia miesto Gottovho posledného odpočinku!

Fanúšikovia pustošia miesto Gottovho posledného odpočinku!

14.01.2020 09:42

PRAHA - S hrobom zosnulého Karla Gotta (†80) sú čoraz väčšie problémy. Fanúšikovia sa dlhé týždne nevedeli dočkať momentu, kedy bude legendárny spevák oficiálne pochovaný, aby si ho mohli prísť uctiť. Lenže odkedy bol 20. decembra uložený na pražských Malvazinkách, udialo sa tam toho viac než dosť. viac »

Karel Gott (†80) sa v hrobe obracia: Pamiatku na zlatého slávika takto zničili vandali!

Karel Gott (†80) sa
Foto

09.01.2020 09:00

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Po tom, ako spevácky svet prvého októbra minulého roka navždy opustil zlatý slávik Karel Gott (†80), jeden z českých umelcov, ktorý sa venuje grafiti, sa rozhodol vytvoriť mu poctu. Neďaleko budějovického nákupného centra na Dlouhé Louce vznikol obraz s jeho podobizňou, menom i slovami z piesne, ktorú naspieval so svojou dcérkou Charlotte. ... viac »


Karel Gott (†80) sa musí obracať v hrobe: Podpálený trávnik, rozbité sklo a stovky sviečok!

Karel Gott (†80) sa

31.12.2019 14:00

PRAHA - Už sú to tri mesiaci, čo doslova celý svet zasiahla správa o úmrtí speváckej legendy Karla Gotta (†80). Napriek tomu trvalo jeho manželke Ivane (43) poriadne dlho, kým dala urobiť hrob svojmu mužovi a odhalila ho i pre verejnosť. Stalo sa tak tesne pred Vianocami, no na sklonku roka sa jeho hrob stáva doslova obeťou fanatizmu! viac »


Ďalší malér na krku: Manžela Gottovej dcéry obvinili zo sexuálneho obťažovania!

Ďalší malér na krku:

30.12.2019 13:30

HELSINKI - Už to vyzeralo, že škandalózny manžel najstaršej dcéry Karla Gotta (†80), Dominiky (46), si po odchode svojej polovičky konečne vstúpil do svedomia a v Mexiku začal opäť svoj život dávať do poriadku. Teraz však čelí závažnému obvineniu. viac »


FOTO: Hrob Karla Gotta je dokončený: Nechýba ani vianočný stromček!

FOTO: Hrob Karla Gotta
Foto

21.12.2019 15:00

PRAHA - Ani nie tri mesiace po smrti legendárneho českého speváka Karla Gotta (†80) majú jeho fanúšikovia aspoň malý dôvod na radosť. Podarilo sa totiž dokončiť jeho hrob, kam si môžu prísť na Maestra zaspomínať, či zapáliť mu sviečku. viac »


Ruch na hrobe Karla Gotta (†80): Viac ako dva mesiace po Maestrovej smrti... Konečne ho začali stavať!

Ruch na hrobe Karla

20.12.2019 12:00

PRAHA - Legendárny český spevák Karel Gott (†80) naposledy vydýchol 1. októbra tohto roka. Dlho sa polemizovalo o tom, kde nájde Maestro miesto posledného odpočinku a celé týždne sa zdalo, že vdova Ivana (43) si s jeho vybavovaním dáva načas. Dnes je už jasné, že slávikov hrob bude naozaj na cintoríne Malvazinky. A viac ako 2 mesiace po pohrebe mu konečne začali stavať pomník! viac »


Gottova dcéra na úplnom dne: Najskôr krach manželstva a teraz... Chcú im zobrať dom!

Dominika Gottova

02.12.2019 13:55

HELSINKI - Najstaršia dcéra Karla Gotta (†80) má problémov vyše hlavy. Na krku má totiž obrovské dlhy, ktoré má na svedomí jej manžel Timo Tolkki (53). Blondínke hrozí, že im na dom siahnu exekútori. viac »


Smútok alebo chamtivosť? Gottová zakázala koncert v Bratislave a teraz... Posiela právnika do Nemecka!

Smútok alebo chamtivosť? Gottová

26.11.2019 12:35

PRAHA - Ivana Gottová (43) sa od smrti svojho manžela, legendárneho českého speváka Karla Gotta (†80), musí pasovať nielen s obrovským smútkom, ale i s biznisom, ktorý sa na počesť zosnulého slávika rozbehol. A to nielen v Čechách, ale i za hranicami. viac »


Bratislavská Pocta Karlovi Gottovi sa nekoná: Museli ju zrušiť... pre TOTO!

Bratislavská Pocta Karlovi Gottovi
Foto

22.11.2019 13:30

BRATISLAVA - Ups! Toto organizátorom nevyšlo. Koncert plný slovenských a českých hviezd, ktorý sa mal konať v posledný adventný víkend, museli zrušiť. Po tom, ako ho venovali zosnulému Karlovi Gottovi (†80), pustila sa do nich vdova Ivana (43). viac »


Gottova vila je na predaj: Takýto LUXUS ponúka!

Gottova vila je na
Foto

19.11.2019 13:00

JEVANY - Luxus, súkromie. Aj tak sa by sa dali opísať hlavné atribúty nehnuteľnosti, v ktorej býval nedávno zosnulý Karel Gott (†80). Ak máte vo vrecku nazvyš približne 1,2 milióna eur, vila môže byť už čoskoro vaša. viac »


Bezpečnostné opatrenia pri Gottovom hrobe: Miesto posledného odpočinku rieši už aj polícia!

Bezpečnostné opatrenia pri Gottovom

07.11.2019 11:15

PRAHA - Pred niekoľkými dňami Ivana Gottová (43) prezradila informáciu, na ktorú všetci netrpezlivo čakali. Oznámila miesto posledného odpočinku Karla Gotta († 80), ktorý na začiatku októbra podľahol boju s akútnou leukémiou. Maestro síce ešte pochovaný nie je, no už teraz sa začali riešiť bezpečnostné opatrenia týkajúce sa jeho hrobu! viac »


Z tohto až mrazí: Posledné slová Gotta (†80) deň pred smrťou... Dúfal, že ho nové lieky zachránia!

Z tohto až mrazí:

06.11.2019 10:30

PRAHA - Ubehol už viac ako mesiac, odkedy verejnosť zasiahla tragická správa, že zomrel legendárny Karel Gott (†80). Odvtedy sa toho stalo skutočne mnoho a povrch vyplávalo množstvo zaujímavých informácií. Medzi nimi sa nachádzalo aj niekoľko vyjadrení, ktoré hovorili o tom, že Maestro sa so smrťou zmieril. Zdá sa však, že to nakoniec nebude úplne pravda... viac »


Mesiac po smrti Karla Gotta (†80): Predávajú jeho najslávnejší obraz... Z tej sumy vám padne sánka!

Mesiac po smrti Karla

29.10.2019 12:00

PRAHA - Začiatkom októbra Česko a Slovensko zarmútila správa o smrti legendárneho speváka Karla Gotta (†80). Od smutného momentu neprešiel ešte ani mesiac a... Už sa predáva jeho najslávnejší obraz. On sám ho pritom nemal nikdy v úmysle predať. Zo sumy, za ktorú ho chcú vydražiť, sa vám zakrúti hlava! viac »


A je to vonku! Ivana Gottová prezradila miesto Karlovho hrobu: Tu bude maestro odpočívať!

A je to vonku!

25.10.2019 14:30

PRAHA - Od posledných rozlúčok so zosnulým Karlom Gottom na Žofíne a Pražskom hrade už uplynuli takmer dva týždne. Odvtedy verejnosť neustále špekulovala nad tým, kde sa bude nachádzať miesto posledného odpočinku legendárneho speváka. Názorov a vyjadrení bolo síce mnoho, no to, ako to skutočne bude, vyšlo najavo až teraz. Oficiálne vyjadrenie poskytla vdova Ivana Gottová. viac »


Robil si Karel Gott (†80) zálusk na Žilkovú (58)? Herečka prezradila pikantný zážitok so slávikom!

Robil si Karel Gott

24.10.2019 12:00

PRAHA - To, že Karel Gott trávil rád čas v spoločnosti krásnych žien, nie je žiadnym tajomstvom. Teraz prehovorila aj česká herečka Veronika Žilková, ktorá sa taktiež raz ocitla v jeho vile Nad Bertramkou. Maestro ju privítal skutočne netradične. viac »


Sesternica Karla Gotta (†80) prehovorila: TU chcel byť Maestro pochovaný, ale... Ivana nekomunikuje!

Sesternica Karla Gotta (†80)

23.10.2019 11:00

PRAHA - Správa o smrti Karla Gotta (†80) zasiahla Česko a Slovensko začiatkom októbra. O dva týždne neskôr sa konala v katedrále sv. Víta zádušná omša a Maestrove pozostatky spopolnili. Do dnešného dňa sa však nevie, kde legendárny spevák nájde miesto posledného odpočinku. Jeho sesternica Hana Zímová prehovorila, kde chcel byť pochovaný... No vdova ... viac »


Štaidl bol Gottov blízky priateľ, na pohrebe chýbal: TOTO je dôvod, prečo som neprišiel!

Štaidl bol Gottov blízky

22.10.2019 13:30

PRAHA – Dlhé roky spolu pracovali a vystupovali na jednom pódiu. Ladislav Štaidl (74) bol kapelníkom Karla Gotta (†80). So svojím orchestrom ho počas koncertov sprevádzal 22 rokov. Na poslednú rozlúčku so zlatým slávikom však neprišiel. Konečne prehovoril a priznal dôvod! viac »


Portrét Karla Gotta (†80) obchádza internet, ľudia sa smejú: TOTO že je Kája?

Karel Gott
Foto

22.10.2019 10:30

PLZEŇ - Smútok okolo odchodu legendárneho Karla Gotta (†80) utícha len veľmi pomaly a aj po troch týždňoch si ľudia na speváka spomínajú či navštevujú pietne miesta. Jedno také vzniklo aj v Plzni a do centra pozornosti sa dostalo aj vďaka originálnemu portrétu maestra. viac »


Po Gottovej smrti dostanú milióny: Takúto sumu budú po Karlovi dediť KAŽDÝ ROK!

Po Gottovej smrti dostanú

22.10.2019 05:45

PRAHA - Už prednedávnom sa začali objavovať predpoklady, kto a koľko bude po smrti Karla Gotta († 80) dediť. Vie sa aj to, na koho predpísal konkrétne súčasti svojho majetku ešte pred smrťou. Najnovšie sa však objavila informácia, z ktorej všetkým padne sánka. Toto je suma za jeho tantiémy, ktorú budú dediči dostávať každý rok! viac »


Vyjadrenie Gottovho (†80) kamaráta šokuje: Môže za spevákovu smrť eutanázia?!

Vyjadrenie Gottovho (†80) kamaráta

21.10.2019 10:30

PRAHA - Od smrti legendárneho speváka prešli už takmer tri týždne, no na povrch sa stále dostávajú nové a prekvapivé informácie. Tentoraz sa rozrozprával dlhoročný kamarát Karla Gotta (†80) Milan Drobný (74), s ktorým ešte pred smrťou mali údajne doťahovačky. Drobný totiž tvrdil, že Ivana Gottová (43) zlatého slávika bije, tentoraz hovorí o eutanázii. viac »


Sumy, z ktorých sa vám zakrúti hlava: TOTO VŠETKO sa bude dediť po zosnulom Karlovi Gottovi (†80)!

Sumy, z ktorých sa

20.10.2019 22:00

BRATISLAVA - Najbližší Karla Gotta († 80) rozhodne nebudú trieť biedu! Teda aspoň čo sa týka jeho rodinných príslušníkov, najmä manželky Ivany Gottovej (43). Nie je žiadnym tajomstvom, že zosnulý spevák nemal o peniaze núdzu a disponoval obrovským majetkom, ktorý nahromadil počas svojej dlhoročnej speváckej kariéry. Pozrite sa, čo všetko budú po ňom dediť! viac »


Najčítanejšie články