Karel Gott zomrel - informácie o smrti Karla Gotta | Topky.sk - Bleskovky

°C

Streda, 13. november 2019. Meniny má Stanislav, zajtra Irma.

Karel Gott zomrel

Bezpečnostné opatrenia pri Gottovom hrobe: Miesto posledného odpočinku rieši už aj polícia!

Bezpečnostné opatrenia pri Gottovom hrobe!

Bezpečnostné opatrenia pri Gottovom hrobe!

07.11.2019 11:15

PRAHA - Pred niekoľkými dňami Ivana Gottová (43) prezradila informáciu, na ktorú všetci netrpezlivo čakali. Oznámila miesto posledného odpočinku Karla Gotta († 80), ktorý na začiatku októbra podľahol boju s akútnou leukémiou. Maestro síce ešte pochovaný nie je, no už teraz sa začali riešiť bezpečnostné opatrenia týkajúce sa jeho hrobu! viac »

Z tohto až mrazí: Posledné slová Gotta (†80) deň pred smrťou... Dúfal, že ho nové lieky zachránia!

Z tohto až mrazí:

06.11.2019 10:30

PRAHA - Ubehol už viac ako mesiac, odkedy verejnosť zasiahla tragická správa, že zomrel legendárny Karel Gott (†80). Odvtedy sa toho stalo skutočne mnoho a povrch vyplávalo množstvo zaujímavých informácií. Medzi nimi sa nachádzalo aj niekoľko vyjadrení, ktoré hovorili o tom, že Maestro sa so smrťou zmieril. Zdá sa však, že to nakoniec nebude úplne pravda... viac »


Mesiac po smrti Karla Gotta (†80): Predávajú jeho najslávnejší obraz... Z tej sumy vám padne sánka!

Mesiac po smrti Karla

29.10.2019 12:00

PRAHA - Začiatkom októbra Česko a Slovensko zarmútila správa o smrti legendárneho speváka Karla Gotta (†80). Od smutného momentu neprešiel ešte ani mesiac a... Už sa predáva jeho najslávnejší obraz. On sám ho pritom nemal nikdy v úmysle predať. Zo sumy, za ktorú ho chcú vydražiť, sa vám zakrúti hlava! viac »


A je to vonku! Ivana Gottová prezradila miesto Karlovho hrobu: Tu bude maestro odpočívať!

A je to vonku!

25.10.2019 14:30

PRAHA - Od posledných rozlúčok so zosnulým Karlom Gottom na Žofíne a Pražskom hrade už uplynuli takmer dva týždne. Odvtedy verejnosť neustále špekulovala nad tým, kde sa bude nachádzať miesto posledného odpočinku legendárneho speváka. Názorov a vyjadrení bolo síce mnoho, no to, ako to skutočne bude, vyšlo najavo až teraz. Oficiálne vyjadrenie poskytla vdova Ivana Gottová. viac »


Robil si Karel Gott (†80) zálusk na Žilkovú (58)? Herečka prezradila pikantný zážitok so slávikom!

Robil si Karel Gott

24.10.2019 12:00

PRAHA - To, že Karel Gott trávil rád čas v spoločnosti krásnych žien, nie je žiadnym tajomstvom. Teraz prehovorila aj česká herečka Veronika Žilková, ktorá sa taktiež raz ocitla v jeho vile Nad Bertramkou. Maestro ju privítal skutočne netradične. viac »


Sesternica Karla Gotta (†80) prehovorila: TU chcel byť Maestro pochovaný, ale... Ivana nekomunikuje!

Sesternica Karla Gotta (†80)

23.10.2019 11:00

PRAHA - Správa o smrti Karla Gotta (†80) zasiahla Česko a Slovensko začiatkom októbra. O dva týždne neskôr sa konala v katedrále sv. Víta zádušná omša a Maestrove pozostatky spopolnili. Do dnešného dňa sa však nevie, kde legendárny spevák nájde miesto posledného odpočinku. Jeho sesternica Hana Zímová prehovorila, kde chcel byť pochovaný... No vdova ... viac »


Štaidl bol Gottov blízky priateľ, na pohrebe chýbal: TOTO je dôvod, prečo som neprišiel!

Štaidl bol Gottov blízky

22.10.2019 13:30

PRAHA – Dlhé roky spolu pracovali a vystupovali na jednom pódiu. Ladislav Štaidl (74) bol kapelníkom Karla Gotta (†80). So svojím orchestrom ho počas koncertov sprevádzal 22 rokov. Na poslednú rozlúčku so zlatým slávikom však neprišiel. Konečne prehovoril a priznal dôvod! viac »


Portrét Karla Gotta (†80) obchádza internet, ľudia sa smejú: TOTO že je Kája?

Karel Gott
Foto

22.10.2019 10:30

PLZEŇ - Smútok okolo odchodu legendárneho Karla Gotta (†80) utícha len veľmi pomaly a aj po troch týždňoch si ľudia na speváka spomínajú či navštevujú pietne miesta. Jedno také vzniklo aj v Plzni a do centra pozornosti sa dostalo aj vďaka originálnemu portrétu maestra. viac »


Po Gottovej smrti dostanú milióny: Takúto sumu budú po Karlovi dediť KAŽDÝ ROK!

Po Gottovej smrti dostanú

22.10.2019 05:45

PRAHA - Už prednedávnom sa začali objavovať predpoklady, kto a koľko bude po smrti Karla Gotta († 80) dediť. Vie sa aj to, na koho predpísal konkrétne súčasti svojho majetku ešte pred smrťou. Najnovšie sa však objavila informácia, z ktorej všetkým padne sánka. Toto je suma za jeho tantiémy, ktorú budú dediči dostávať každý rok! viac »


Vyjadrenie Gottovho (†80) kamaráta šokuje: Môže za spevákovu smrť eutanázia?!

Vyjadrenie Gottovho (†80) kamaráta

21.10.2019 10:30

PRAHA - Od smrti legendárneho speváka prešli už takmer tri týždne, no na povrch sa stále dostávajú nové a prekvapivé informácie. Tentoraz sa rozrozprával dlhoročný kamarát Karla Gotta (†80) Milan Drobný (74), s ktorým ešte pred smrťou mali údajne doťahovačky. Drobný totiž tvrdil, že Ivana Gottová (43) zlatého slávika bije, tentoraz hovorí o eutanázii. viac »


Sumy, z ktorých sa vám zakrúti hlava: TOTO VŠETKO sa bude dediť po zosnulom Karlovi Gottovi (†80)!

Sumy, z ktorých sa

20.10.2019 22:00

BRATISLAVA - Najbližší Karla Gotta († 80) rozhodne nebudú trieť biedu! Teda aspoň čo sa týka jeho rodinných príslušníkov, najmä manželky Ivany Gottovej (43). Nie je žiadnym tajomstvom, že zosnulý spevák nemal o peniaze núdzu a disponoval obrovským majetkom, ktorý nahromadil počas svojej dlhoročnej speváckej kariéry. Pozrite sa, čo všetko budú po ňom dediť! viac »


Gottov tajomník prehovoril o milenkách božského Káju: Koľko ich prešlo jeho náručím? Tomu neuveríte!

Gottov tajomník prehovoril o

18.10.2019 09:00

PRAHA - Uplynuli už viac ako dva týždne, od chvíle, čo nás opustil hudobný fenomén Karel Gott († 80). Odkedy naposledy vydýchol, na jeho adresu sa verejne vyjadrujú mnohí jeho blízki, priatelia i kolegovia z branže, ktorí spomínajú na všetko, čo kedy s maestrom zažili. Jedným z nich je aj jeho tajomník Jan Adam (55). Ten po boku legendy strávil nádherných ... viac »


Gottova dcéra Dominika (46) šliape vdove na krk pre dedičstvo: Na milióny nech zabudne... Kvôli TOMUTO!

Dominika Gottova

17.10.2019 13:30

PRAHA - Posledné dni rezonuje českými médiami správa, že najstaršia dcéra Karla Gotta (†80) Dominika Gottová (46) sa údajne hlási o dedičstvo. Získať však niečo z otcových peňazí sa jej pravdepodobne nepodarí. Dominika sa totiž pred pár rokmi dedičstva oficiálne zriekla. viac »


Sklamaná Gottova (†80) dcéra: Skritizovala Bohdalovej smútočnú reč a teraz... Nečakaná dohra!

Sklamaná Gottova (†80) dcéra:

17.10.2019 00:10

PRAHA - Počas sobotňajšej zádušnej omše za Karla Gotta (†80) ho na večnosť odprevádzala aj jeho dlhoročná priateľka Jiřina Bohdalová (88) svojím príhovorom. V ňom spomínala Maestrove dve malé dcérky Nelly Sofiu (11) a Charlotte Ellu (13). To sa dotklo najstaršej Dominiky (46), ktorá zareagovala. Herečka jej posiela jasnú odpoveď. viac »


Len pár dní po pohrebe Gotta: O dedičstvo sa hlási najstaršia dcéra... Vyrovnanie nestačilo, v hre sú milióny!

Len pár dní po

16.10.2019 10:30

PRAHA - A je to tu! Smútok z poslednej rozlúčky s Karlom Gottom (†80) ešte nevyprchal a už sa objavujú prvé náznaky boja o dedičstvo. O to sa údajne prihlásila spevákova najstaršia dcéra Dominika (46), ktorá si na pomoc volá právnika. viac »


Rozlúčka s Karlom Gottom (†80) s prekvapením: Miništrant z rozprávky!

Rozlúčka s Karlom Gottom
Video

16.10.2019 09:00

PRAHA - Uplynulý víkend sa Česko a Slovensko rozlúčili so speváckou legendou Karlom Gottom (†80), ktorý podľahol akútnej leukémii v prvý októbrový deň. V sobotu sa konala zádušná omša za prítomnosti rodiny a priateľov v katedrále sv. Víta. Na poslednú cestu vyprevádzal speváka aj miništrant z rozprávky. viac »


Pietne miesto pred Gottovou vilou cez noc odpratali a... Už opäť pribúdajú sviečky!

Pietne miesto pred Gottovou

15.10.2019 12:00

PRAHA - Ešte včera sme vás informovali o tom, že najbližšia rodina Karla Gotta (†80) sa rozhodla posunúť dátum odpratania sviečok a kvetov spred spevákovej vily na neurčito. Plán sa však opäť zmenil a miesto, ktoré bolo ešte včera posiate spomienkami, dnes zíva prázdnotou. viac »


VIDEO Toto keby videl Gott! Nečakaná rozlúčka na Bertramke... Namiesto sĺz smiech a tanec!

VIDEO Toto keby videl
Video

15.10.2019 10:30

PRAHA - Pražská Bertramka je ešte stále plná fanúšikov, ktorí tam dodnes prichádzajú, aby dali ikonickému spevákovi Karlovi Gottovi (†80) posledné zbohom. Kým niektorí si pamiatku zosnulého maestra uctili minútou ticha či pokojným zapálením sviečky, iní si neváhali popustiť uzdu a pred vilou Gottovcov si rovno zaspievali a zatancovali! viac »


FOTO Nečakané gesto Gottovej dcéry Charlotte: Smiech počas pohrebu?

FOTO Nečakané gesto Gottovej
Foto

15.10.2019 05:45

PRAHA - Uplynulú sobotu sa so zosnulým Karlom Gottom (†80) rozlúčila rodina i blízki priatelia. Zádušnej omše v katedrále Sv. Víta sa nakoniec zúčastnili aj spevákove najmladšie dcéry Charlotte Ella (13) a Nelly Sofie (11). A práve Charlotte v závere prekvapila svojou reakciou. viac »


Bohdalovej prejav na pohrebe Karla Gotta (†80): Najstaršia dcéra neskrýva rozčarovanie... Jiřina ju sklamala!

Bohdalovej prejav na pohrebe

14.10.2019 13:30

PRAHA - Jedným z najsilnejších momentov sobotnej zádušnej omše za Karla Gotta (†80) bol nesporne prejav jeho dlhoročnej kamarátky, herečky Jiřiny Bohdalovej (88). Ten však vôbec nepotešil Maestrove dve najstaršie dcéry. Dominika (46) sa vyjadrila, že ju herečka svojimi slovami veľmi sklamala! viac »


Kedy zmiznú kvety a sviečky spred Gottovej vily? TOTO je prianie rodiny!

Kedy zmiznú kvety a

14.10.2019 12:00

PRAHA - Pred vilu Karla Gotta (†80) na Bertramke ihneď po zverejnení správy o jeho smrti začali chodiť fanúšikovia, ktorí tam vytvorili pietne miesto a zanechali drobné darčeky, kvety či sviečky. Dokedy však toto pietne miesto zotrvá? viac »


Najčítanejšie články