Karel Gott zomrel - informácie o smrti Karla Gotta | Topky.sk - Bleskovky

Štvrtok, 17. október 2019. Meniny má Hedviga, zajtra Lukáš.

Karel Gott zomrel

Sklamaná Gottova (†80) dcéra: Skritizovala Bohdalovej smútočnú reč a teraz... Nečakaná dohra!

Odpoveď Bohdalovej na kritiku Dominiky Gottovej na seba nenechala dlho čakať.

Odpoveď Bohdalovej na kritiku Dominiky Gottovej na seba nenechala dlho čakať.

pred 12 hodinami

PRAHA - Počas sobotňajšej zádušnej omše za Karla Gotta (†80) ho na večnosť odprevádzala aj jeho dlhoročná priateľka Jiřina Bohdalová (88) svojím príhovorom. V ňom spomínala Maestrove dve malé dcérky Nelly Sofiu (11) a Charlotte Ellu (13). To sa dotklo najstaršej Dominiky (46), ktorá zareagovala. Herečka jej posiela jasnú odpoveď. viac »

Len pár dní po pohrebe Gotta: O dedičstvo sa hlási najstaršia dcéra... Vyrovnanie nestačilo, v hre sú milióny!

Len pár dní po

včera o 10:30

PRAHA - A je to tu! Smútok z poslednej rozlúčky s Karlom Gottom (†80) ešte nevyprchal a už sa objavujú prvé náznaky boja o dedičstvo. O to sa údajne prihlásila spevákova najstaršia dcéra Dominika (46), ktorá si na pomoc volá právnika. viac »


Rozlúčka s Karlom Gottom (†80) s prekvapením: Miništrant z rozprávky!

Rozlúčka s Karlom Gottom
Video

včera o 09:00

PRAHA - Uplynulý víkend sa Česko a Slovensko rozlúčili so speváckou legendou Karlom Gottom (†80), ktorý podľahol akútnej leukémii v prvý októbrový deň. V sobotu sa konala zádušná omša za prítomnosti rodiny a priateľov v katedrále sv. Víta. Na poslednú cestu vyprevádzal speváka aj miništrant z rozprávky. viac »


Pietne miesto pred Gottovou vilou cez noc odpratali a... Už opäť pribúdajú sviečky!

Pietne miesto pred Gottovou

15.10.2019 12:00

PRAHA - Ešte včera sme vás informovali o tom, že najbližšia rodina Karla Gotta (†80) sa rozhodla posunúť dátum odpratania sviečok a kvetov spred spevákovej vily na neurčito. Plán sa však opäť zmenil a miesto, ktoré bolo ešte včera posiate spomienkami, dnes zíva prázdnotou. viac »


FOTO Nečakané gesto Gottovej dcéry Charlotte: Smiech počas pohrebu?

FOTO Nečakané gesto Gottovej
Foto

15.10.2019 05:45

PRAHA - Uplynulú sobotu sa so zosnulým Karlom Gottom (†80) rozlúčila rodina i blízki priatelia. Zádušnej omše v katedrále Sv. Víta sa nakoniec zúčastnili aj spevákove najmladšie dcéry Charlotte Ella (13) a Nelly Sofie (11). A práve Charlotte v závere prekvapila svojou reakciou. viac »


Bohdalovej prejav na pohrebe Karla Gotta (†80): Najstaršia dcéra neskrýva rozčarovanie... Jiřina ju sklamala!

Bohdalovej prejav na pohrebe

14.10.2019 13:30

PRAHA - Jedným z najsilnejších momentov sobotnej zádušnej omše za Karla Gotta (†80) bol nesporne prejav jeho dlhoročnej kamarátky, herečky Jiřiny Bohdalovej (88). Ten však vôbec nepotešil Maestrove dve najstaršie dcéry. Dominika (46) sa vyjadrila, že ju herečka svojimi slovami veľmi sklamala! viac »


Kedy zmiznú kvety a sviečky spred Gottovej vily? TOTO je prianie rodiny!

Kedy zmiznú kvety a

14.10.2019 12:00

PRAHA - Pred vilu Karla Gotta (†80) na Bertramke ihneď po zverejnení správy o jeho smrti začali chodiť fanúšikovia, ktorí tam vytvorili pietne miesto a zanechali drobné darčeky, kvety či sviečky. Dokedy však toto pietne miesto zotrvá? viac »


Fanúšikovia Karla Gotta (†80) zúria na krematórium: Neúctivé posledné zbohom... Ako ste TOTO mohli dopustiť?!

Fanúšikovia Karla Gotta (†80)
Foto

14.10.2019 05:45

PRAHA - Uplynulý víkend patril poslednej rozlúčke s legendárnym českým spevákom Karlom Gottom (†80). V piatok sa s legendou lúčila verejnosť v paláci Žofín a v sobotu sa v katedrále sv. Víta konala zádušná omša pre najbližších. Úplne posledné zbohom dávala Maestrovi rodina v krematóriu... Na dvore. No a práve pohľad na toto zúbožené miesto fanúšikom ... viac »


Autor poslednej piesne Karla Gotta (†80): Vedel som, že jeho stav je vážny... Musel som písať rýchlo!

Autor poslednej piesne Karla

13.10.2019 22:00

PRAHA - Posledným, ktorý spolupracoval s Karlom Gottom (†80), bol český hudobník Richard Krajčo (42), frontman kapely Kryštof. Práve jeho Maestro požiadal, aby napísal pieseň pre neho a jeho dcéru Charlotte Ellu (13). Televízii Prima v relácii Top Star priznal, že mu Karel povedal, že mu nezostáva veľa času. viac »


Zádušná omša za Karla Gotta (†80) v Bratislave: Títo politici sa s Maestrom lúčili na hrade!

Zádušná omša za Karla
Foto

13.10.2019 20:00

BRATISLAVA - Po zádušnej omši v pražskej katedrále sv. Víta sa konala slávnostná svätá omša za Karla Gotta (†80) aj v našom hlavnom meste. Dnes o 15-tej hodine popoludní sa viacerí slovenskí politici, na čele s Andrejom Dankom, stretli v Hradnej kaplnke bratislavského hradu a takouto formou sa s hudobným velikánom rozlúčili. viac »


Na pohrebe nechýbala ani Dara Rolins: Za kariéru vďačí Gottovi (†80)... Nebyť Karla, všetko by bolo inak!

Dara Rolins na súde

13.10.2019 15:00

PRAHA - Karel Gott (†80) ovplyvnil kariéru mnohých českých a slovenských umelcov. Azda najvýraznejšie speváčke Dare Rolins (46). Práve s ňou totiž nahral legendárnu pieseň Zvonky štěstí, ktorá kariéru vtedy len 11-ročnej Darinky odštartovala bleskovou rýchlosťou. A to si uvedomuje aj ona sama! viac »


FOTO Na pohrebe Gotta (†80) bol aj jeden z najbohatších Slovákov: Spoveď plná smútku

FOTO Na pohrebe Gotta
Foto

13.10.2019 11:05

PRAHA - Spevák Karel Gott svojou hudbou spájal nielen generácie, ale aj národy. Bez ohľadu na jeho národnosť na neho s dojatím spomína mnoho Slovákov. Medzi nich patrí aj jeho blízky priateľ, filantrop a podnikateľ Milan Fiľo. viac »


Karel Gott (†80) vtipkoval aj o vlastnej smrti: Slová z ktorých dnes mrazí... Naplnia sa nakoniec?!

Karel Gott (†80) vtipkoval

13.10.2019 10:00

PRAHA - Karel Gott (†80) bol nielen hudobným velikánom, ale aj skromným a milým človekom s obrovským zmyslom pre humor. Ten pravidelne dokazoval aj srandičkami na vlastnú adresu. Pred 14 rokmi, keď bolo jeho zdravie ešte pevné, si spolu s kamarátom, českým zabávačom Karlom Šípom (74), zavtipkoval napríklad aj o vlastnej smrti. Dnes z tých slov mrazí... Naplnia sa nakoniec?! viac »


MIMORIADNY ONLINE Pohreb Karla Gotta (†80): Dojemné slová Bohdalovej a moment, ktorý všetkých rozplakal... Na záver zaznel Maestrov hlas!

MIMORIADNY ONLINE Pohreb Karla
FotoVideo

12.10.2019 22:00

PRAHA - Po včerajšej rozlúčke v paláci Žofín, kde sa s Karlom Gottom (†80) rozlúčila verejnosť, sa dnes s Maestrom lúčila rodina a blízki. O 11- tej hodine sa začala zádušná omša v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha na Pražskom hrade. Prví smútoční hostia sa začali schádzať už dve hodiny pred začiatkom pietnej spomienky. Prišla napríklad aj Marika Gombitová (63). viac »


Aj takýto bol Karel Gott: Nikdy nepočítal s tým, že bude hviezdou, v TOMTO predbehol aj Elvisa

Aj takýto bol Karel

12.10.2019 22:00

PRAHA - Prvý októbrový deň vo veku 80 rokov zomrel Karel Gott. Počas skoro 60-ročnej úspešnej speváckej dráhy získal prakticky všetko, čo sa získať dalo. Je držiteľom 22 československých, 20 českých zlatých slávikov. Vydal skoro tri stovky albumov, za ktoré získal viac ako 60 zlatých, 14 platinových platní a desiatky ďalších medzinárodných ocenení. viac »


Svetové médiá o pohrebe Karla Gotta (†80): Ľudia sú otrasení, smúti celá krajina

Svetové médiá o pohrebe

12.10.2019 21:55

PRAHA - Svetové médiá si rovnako ako v uplynulých dňoch podrobne všímajú dianie okolo úmrtia českého speváka Karla Gotta, za ktorého sa dnes v Katedrále sv. Víta konala zádušná omša. Pozornosti sa zosnulému umelcovi dostáva najmä tam, kde si za svoju spevácku kariéru získal množstvo priaznivcov - teda v Nemecku či Rusku. viac »


Minútu ticha za Gotta (†80) nenavrhnem, ale... Prekvapivé slová predsedu Snemovne!

Zľava: Predseda PSP ČR

12.10.2019 18:30

PRAHA - Predseda českej Poslaneckej snemovne Radek Vondráček (45) oznámil na svojom profile na sociálnej sieti Twitter, že na budúcotýždňovom zasadnutí poslancov nenavrhne minútu ticha za Karla Gotta (†80), ale... Takto si plánuje uctiť pamiatku najpopulárnejšieho českého speváka! viac »


Na pohrebe Karla Gotta (†80) sa zúčastnil aj Andrej Danko: Mal obrovský talent spájať

Na pohrebe Karla Gotta

12.10.2019 17:35

PRAHA - Verejnú rozlúčku s česko-slovenským Maestrom na Pražskom hrade celebroval pražský arcibiskup Dominik Duka. Šéfovi parlamentu sa dostalo tej cti, že počas pietnej omše sedel medzi českou politickou špičkou. viac »


Smútočná hostina po pohrebe Karla Gotta (†80): Týchto ľudí Ivana pozvala!

Smútočná hostina po pohrebe

12.10.2019 17:15

PRAHA - Zádušná omša za Karla Gotta (†80), ktorá sa dnes konala v katedrále sv. Víta, sa skončila krátko pred 13. hodinou. Potom sa vdova Ivana Gottová (43) a Maestrove dcéry pobrali do krematória na Motole, kde sa nad truhou poslednýkrát rozlúčili so svojím milovaným. Teraz sa koná smútočná hostina. Týchto ľudí spevákova manželka pozvala. viac »


FOTO, ktoré vháňajú slzy do očí: Vdova a dcéry Karla Gotta (†80) nad truhlou v krematóriu!

FOTO, ktoré vháňajú slzy
Foto

12.10.2019 16:45

PRAHA - Dnes o 11-tej hodine predpoludním sa v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha na Pražskom hrade konala zádušná omša za Karla Gotta (†80). Po pietnej spomienke previezli pozostatky slávneho speváka do motolského krematória. A tam vznikli fotky, ktoré trhajú srdce. Zachytávajú dcéry a vdovu Ivanu Gottovú (43) nad truhlou. viac »


Chvíle po pohrebe Karla Gotta (†80): Dojemný pohľad na najstaršie dcéry Dominiku (46) a Luciu (32)

Chvíle po pohrebe Karla
Foto

12.10.2019 16:00

PRAHA - Dnes sa konala zádušná omša za zosnulého Karla Gotta (†80). Nechýbali na nej ani spevákove dcéry. A hoci v katedrále dokázali udržať svoje emócie na uzde, po skončení obradu bolo vidieť ich smútok. Dominika a Lucia sú už dávno dospelé, no práve ony si vyjadrili podporu dojemným gestom. viac »


Najčítanejšie články