°C

Utorok, 26. máj 2020. Meniny má Dušan, zajtra Iveta.

Prachařová ukázala sestru: Z Korduly rastie krásna žena... Agáta, máš konkurenciu!

Agáte v sestre rastie veľká konkurencia.
Agáte v sestre rastie veľká konkurencia.
Zdroj: Instagram A.H.
01.10.2019 09:00

TEL AVIV - Modelka Agáta Prachařová (34) sa na sociálnej sieti neraz pochváli fotografiami seba či svojich detí. Aktuálne do jej albumu rodinných fotografií pribudol ďalší záber s mladšou sestrou Kordulou. Štrnásťročná kráska svoju sestru úplne zatienila.


Agáta čoraz viac času trávi v Izraeli. Do krajiny, kde žije jej mama Veronika Žilková (57) so svojím manželom Martinom Stropnickým (62) a dcérou Kordulou, uteká nielen, aby videla rodinu, ale aj oddýchnuť si od manželskej krízy s moderátorom a hudobníkom Jakubom Prachařom. Z exotickej krajiny sa rada chváli fotografiami a inak to nebolo ani tentokrát.

Kordula pred pár dňami oslávila svoje 14. narodeniny. Agáta oslavovala spolu s ňou v Izraeli.
Prachařová ukázala sestru: Z
Zdroj: Instagram A.H.

Počas poslednej návštevy Izraela Agáta stihla aj oslavu štrnástych narodenín svojej sestry Korduly. Záberom z oslavy sa pochválila aj na svojom Instagrame a ľudia sa nestačia diviť. Z nenápadného dievčatka totiž pomaličky vyrastá krásna mladá žena. Veľké oči a výrazné črty tváre ocenili aj modelkini sledovatelia.

Malá Kordula rastie do krásy.
Prachařová ukázala sestru: Z
Zdroj: Instagram K.Š.

"Kordula je krásna ako bábika," vyjadril sa pod fotografiou jeden z Agátinych sledovateľov a mnohí sa k pozitívnej reakcii pripojili. Okrem chvály sa však našli aj takí, ktorí si nenechali ujsť šancu Agátu trochu podpichnúť. "Bez toho Agátinho káčera by to bolo úplne super a Kordulka je teda kočka," napísala jedna z komentujúcich. "Kordulka je krásna... každopádne, neuč ju ten duckface... Je to hrozné," ozvala sa ďalšia.

Agáta sa pochválila fotografiou s mladšou sestrou Kordulou.
Prachařová ukázala sestru: Z
Zdroj: Instagram A.H.

Agáte tak, zdá sa, rastie v sestre konkurencia. Uvidíme, či sa aj Kordula rozhodne využiť krásnu tváričku a zvolí si kariéru modelky.

Páči sa vám Agátina sestra Kordula?

47 % nie
áno 53 %

Hlasovalo: 398Galéria

Agáte v sestre rastie Kordula pred pár dňami Malá Kordula rastie do Agáta sa pochválila fotografiou Agátu si ľudia na Kordula s mamou, Veronikou

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: Instagram, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články