Záhada utajovaného manželstva Zuzany Haasovej rozlúsknutá: Herečka prehovorila! | Topky.sk

Pondelok, 17. jún 2019. Meniny má Adolf, zajtra Vratislav.

Záhada utajovaného manželstva Zuzany Haasovej rozlúsknutá: Herečka prehovorila!

Zuzana Haasová prezradila detaily utajovaného manželstva.
Zuzana Haasová prezradila detaily utajovaného manželstva.
Zdroj: Instagram Z.H.
22.05.2019 05:45

BRATISLAVA - Rozvod herečky Zuzany Haasovej (38) s manželom Martinom Kostkom je momentálne jednou z najaktuálnejších tém. Dvojica si po 11-ročnom vzťahu dala zbohom a sympatický záchranár požiadal o rozviazanie manželstva. Navyše sa objavila informácia o tom, že herečka v minulosti zosnovala ešte jednu svadbu, ktorá však zostala utajená. Išlo vraj o výskum.


Zuzane Haasovej stroskotalo ďalšie manželstvo. Po vzťahu s prvým mužom Romanom Féderom, z ktorého má dcéru Romanu (14), sa teraz pasuje s rozvodom s aktuálnym manželom Martinom Kostkom (37). Málokto však doteraz vedel, že herečka sa medzi týmito dvomi mužmi stihla vydať ešte raz. A išlo o skutočne bleskový vzťah. „Trvalo to pár dní," povedala pre Topky.sk Zuzana. Romantiku však za krátkym zväzkom nehľadajte.

Záhada utajovaného manželstva Zuzany
Zdroj: foto: archiv

„Bol to môj výskum ľudskej povahy, ktorý potvrdil moje predpoklady," vyjadrila sa záhadne, no vzápätí vysvetlila, že išlo o projekt, na ktorom pracuje spolu so svojimi sestrami. Nikto ďalší nemal vedieť, že ide o zinscenované životné situácie, aby sestry získali naozaj nefalšované reakcie ľudí, aby sa nikto nemohol skrátka pretvarovať. 

Záhada utajovaného manželstva Zuzany
Zdroj: Instagram Z.H.

Vyzerá to teda, že ani samotný ženích v deň svadby netušil, že ho o pár dní čaká rozvod a manželstvo bolo účelové. Blondínka vďaka nemu získala potrebné informácie pre svoj projekt. Na tom, zdá sa, pracuje do dnes. „Scenár sa pomaly dáva dokopy, postupne sa nám postavy vyfarbujú. Ak získame grant, buď bude divadelná hra, možno až nezávislý film!" nadchýna sa herečka. „Postavy sú inšpirované reálnymi ľuďmi, len mená a okolie budú vymyslené," dodala.

Či a kedy sa herečkin počin dostane na svetlo sveta, to je zatiaľ vo hviezdach. Snáď ju kvôli dokončeniu nečakajú už žiadne ďalšie životné drámy.

Dali by ste sa nahovoriť na podobný prieskum?

58 % nie
áno 42 %

Hlasovalo: 1177Galéria

Zuzana Haasová prezradila detaily Zuzana Haasová sa v Zuzana a Monika Haasové Zuzana Haasová s dcérou Zuzana Haasová na mužov,

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: Ján Zemiar, Instagram Z.H.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články