Jej manžel si užíva s milenkou: Haasová s úsmevom na tvári a... Krivky vystavila v bikinách! | Topky.sk

Streda, 16. október 2019. Meniny má Vladimíra, zajtra Hedviga.

Jej manžel si užíva s milenkou: Haasová s úsmevom na tvári a... Krivky vystavila v bikinách!

Zuzana Haasová
Zuzana Haasová
Zdroj: Jan Zemiar
11.07.2019 09:00

PODHÁJSKA - Pred dvomi mesiacmi vyrukoval manžel Zuzany Haasovej (38) so žiadosťou o rozvod. Len pred pár dňami sa Martin Kostka už stihol pochváliť záberom so svojou novou milenkou Petrou, ako si užívajú dovolenku pri mori. Mohlo by sa zdať, že je to pre herečku úder pod pás, no ona do vankúša neplače. Na kúpalisku sršala dobrou náladou a vystavila na obdiv svoje krivky.


Zuzana Haasová flintu do žita rozhodne nehádže. Napriek tomu, že s Martinom Kostkom strávila dlhé roky v partnerstve a tri roky boli manželia, ich vzťah sa pred dvomi mesiacmi rozpadol. Záchranár podal žiadosť o rozvod a len pred pár dňami sa už stihol pochváliť záberom z dovolenky, kde si užíva slnečné lúče s novou partnerkou.

Hoci by to mnohé ženy položilo, herečkin profil na Instagrame je neustále plný pozitívnych a usmievavých fotiek. Teraz sa dokonca so svojimi fanúšikmi podelila o zábery z kúpaliska, kde si užíva oddych s rodinou. Na fotke sa smeje od ucha k uchu a vystavuje na obdiv svoje krivky. Manželova milenka ju tak zrejme absolútne nerozhodila. Koniec koncov, Zuzana sa stále má čím chváliť.

Zuzana Haasová sa pochvália záberom v plavkách a pridala aj slová k zamysleniu.
Jej manžel si užíva
Zdroj: Instagram Z.H.


Galéria

Zuzana Haasová Zuzana Haasová sa pochvália Zuzana Haasová si užíva Zuzana Haasová sa aj Ex Zuzany Haasovej Martin

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Instagram, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články