Hanbí sa za ňu? Známy herec tají vzťah so slovenskou speváčkou... Zasa sa na ňu vykašľal! | Topky.sk

Piatok, 18. október 2019. Meniny má Lukáš, zajtra Kristián.

Hanbí sa za ňu? Známy herec tají vzťah so slovenskou speváčkou... Zasa sa na ňu vykašľal!

Zdroj: pixabay.com
15.04.2019 09:00

BRATISLAVA - Sima Martausová (31) si bola počas sobotného galavečera odovzdávania cien prevziať sošku za víťazstvo v kategórii najlepšia speváčka. Hoci by ste čakali, že po jej boku bude sedieť jej partner, mýlili by ste sa. Sympatickú brunetku do budovy SND neprišiel v tento dôležitý moment podporiť. A nestalo sa to po prvý raz!


Nejeden vrabec na streche už štebotal o tom, že speváčka Sima Martausová má tvoriť pár s fešným hercom Jurajom Bačom, a to už od novembra minulého roka. Hoci dvojica tvrdenia ani nepotvrdila, ani nevyvrátila, majú si vzájomnú náklonnosť užívať. „Iskra medzi nimi zrejme preskočila pri nakrúcaní relácie Milujem Slovensko, čo bolo v novembri. Veľmi rýchlo si padli do oka. Koncom novembra už boli spolu“  dozvedeli sme sa ešte začiatkom februára.

Sima Martausová získala ocenenie v kategórii speváčka roka.
Hanbí sa za ňu?
Zdroj: RTVS

Odvtedy sa v živote Považskobystričanky udiali dva dôležité momenty, no Juraj ani pri jednom nebol! Najprv to bol krst jej nového albumu, ktorý sa uskutočnil ešte vo februári a herec sa na mieste konania vôbec neukázal. Rovnaký scenár sa opakoval aj v sobotu počas odovzdávania cien OTO. Martausová vyhrala kategóriu speváčka roka, čo je pre každého umelca veľké zadosťučinenie, a jej milovaný muž po jej boku opäť nebol.

Môžeme len hádať, aký dôvod stojí za jeho neprítomnosťou.Nevedno, či sa snažia skrývať, hoci už aj v najmenšej dedinke vedia, že tvoria pár, alebo má snáď Juraj práve v tieto dôležité dni pracovné povinnosti. Je tak len otázkou času, kedy sa konečne prestanú skrývať a chodiť po obchodných centrách s kapucniami na hlavách, a uvidíme ich v spoločnosti ruka v ruke.

Miesto vedľa Simy Martausovej zívalo prázdnotou.
Hanbí sa za ňu?
Zdroj: RTVS

Myslíte si, že sa stále snaží dvojica ukrývať?

50 % nie
áno 50 %

Hlasovalo: 1379Galéria

Sima Martausová získala ocenenie Miesto vedľa Simy Martausovej Sima Martausová Sima Martausová bola na Na sociálnej sieti sa Speváčka Sima Martausová sa Juraj Bača má so

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: RTVS, Instagram, Vlado Anjel, Ján Zemiar, Pixabay

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články