TOTO telo má doma Dyk z The Voice: Sexi zábery partnerky markizáckeho porotcu! | Topky.sk

°C

Streda, 22. január 2020. Meniny má Zora, zajtra Miloš.

TOTO telo má doma Dyk z The Voice: Sexi zábery partnerky markizáckeho porotcu!

Voja Dyk
Voja Dyk
Zdroj: TV MARKÍZA
07.04.2019 22:00

PRAHA - Fúha, tak ten má doma poriadnu kosť! Vojta Dyk (33) je naozaj sympatický muž, a preto nie je žiadnym prekvapením, že si počas svojej kariéry na konto pripísal tisícky fanúšikov - najmä ženského pohlavia. Hudobník vďaka šou The Voice Česko Slovensko, kde pôsobí ako jeden z koučov, aktuálne dostáva do varu aj Slovenky. Všetky do jednej však majú smolu. Spevák je totiž šťastne zadaný a... uuu, to je ale telo!


Vojta je už niekoľko rokov vo vzťahu s Tatianou Vilhelmovou (40), ktorá mu v roku 2013 porodila synčeka Aloisa. A hoci herečka prekračuje prah štyridsiatky a medzi ňou a spevákom je vekový rozdiel 7 rokov, telo by jej mohla závidieť i nejedna o polovicu mladšia slečna.

Brunetka sa pred kamerami vyzliekla už niekoľkokrát a ukázala snáď už (takmer) všetky svoje intímne miesta. Naposledy zhodila oblečenie vo filme Tátova volha, donaha išla aj v snímkach Opravdová láska, Nevinné lži, Opravdová láska či Duše ako kaviár. Tatiana má naozaj telo ako mladica a vidieť, že o svoj zovňajšok dbá.

Tatiana Vilhelmová vo filme Opravdová láska.
TOTO telo má doma
Zdroj: RTVS

Naposledy sa nahá ukázala v scénach z komediálnej drámy Tátova volha.
TOTO telo má doma
Zdroj: cinemart

Problémy s nahotou a erotikou zjavne nemá, no vzhľadom na jej herecké výkony pred kamerou si človek môže len domyslieť, akou dračicou musí byť v súkromí. Asi sa teda nieť čo čudovať, že mladý muzikant sa jej drží ako kliešť. Vojta, máš doma poriadnu šupu!

Páči sa vám postava Tatiany Vilhelmovej?

40 % nie
áno 60 %

Hlasovalo: 2094Galéria

Voja Dyk Tatiana Vilhelmová vo filme Naposledy sa nahá ukázala Zábery z filmu Nevinné Vojta Dyk s partnerkou

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia
FOTO: TV Markíza, Česká Televize, RTVS, Cinemart, Profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články