ŠOK! Markizácky sexsymbol sa tajne oženil: Vzal si o 7 rokov staršiu ženu! | Topky.sk

°C

Nedeľa, 17. november 2019. Meniny má Klaudia, zajtra Eugen.

ŠOK! Markizácky sexsymbol sa tajne oženil: Vzal si o 7 rokov staršiu ženu!

Zdroj: pixabay.com
04.05.2019 20:41

PRAHA - To je ale novinka! V poslednom čase akoby sa vrece roztrhlo s párikmi, ktoré oznamujú svadbu, tehotenstvo či zásnuby. Tým prvým, teda sobášom, najnovšie prekvapil markizácky fešák Vojta Dyk (33), ktorý aktuálne pôsobí ako kouč v šou The Voice...


Vojta je oficiálne už niekoľko rokov vo vzťahu s Tatianou Vilhelmovou (40), ktorá mu v roku 2013 porodila synčeka Aloisa. A hoci herečka prekračuje prah štyridsiatky a medzi ňou a spevákom je vekový rozdiel 7 rokov, telo by jej mohla závidieť i nejedna o polovicu mladšia slečna.

Hoci tomuto páru spočiatku mnohí predpovedali rozchod, opak sa stal pravdou a dvojica spolu vydržala aj napriek tomu, že sa niekoľkokrát šuškalo o vzťahovej kríze. Okrem spoločného potomka prišli aj zásnuby a i keď to dlho vyzeralo tak, že do svadby sa nehrnú, napokon si povedali spoločné áno. 

Vojtěch Dyk a Tatiana Vilhelmová sa zosobášili.
ŠOK! Markizácky sexsymbol sa
Zdroj: Instagram V.D.

Herečka dokonca prijala priezvisko svojho manžela.
ŠOK! Markizácky sexsymbol sa
Zdroj: Instagram V.D.

O šok sa postaral sám spevák, ktorý na svojom Instagrame zverejnil fotku zo svadby. Nevzali sa však dnes - párik zvolil mimoriadne romantický dátum. „Všetkým, ktorí prajú lásku, spievame do sveta, že sme sa 01. 05. 2019 oddali. S láskou Vojtěch Dyk a Tatiana Dyková," napísal k nádhernému záberu spevák a zároveň rovno prezradil aj skutočnosť, že jeho polovička prijala nové priezvisko. Novomanželom srdečne blahoželáme! 


Galéria

Vojtěch Dyk a Tatiana Herečka dokonca prijala priezvisko Vojtěch Dych a Tatiana

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia
FOTO: Instagram, TV Markíza, Profimedia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články